Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sorulari arkadaslar cevaplamis.

yurtdisindan gelenler icin gercekten güvenilir bir doktor olmasi cok önemli.
petalcim bu konuda aylin karanlik ve sadullah karuna güvenebilirsin.
ikisiylede görüs derim. fiyatlarida uygun.

naci celik ve teoman doganida düsünmüstüm ben.
teoman dogan cok ucuk bir fiyat vermisti.
naci celik 3500 euro(otel ve taksi icinde, otel gerekmiosa 2700)
teoman dogan yanlis hatirlamiyorsam 4 bin euro.
aylin karanlik 2500 euro
ve sadullah karun da 2500 euro.

umarim bir faydam dokunur.
cünkü yurt disindan gelip doktorlarla görüsme imkani pek mümkün olmuyor.
dolayisiyla bende netten arastirarak buldum doktorlari.

bu arada reklamlarda dönen dora klinik hic iyi degilmis haberiniz ola.

Arkadaşlar slm forma yeni katıldım ve 1 ay içerisinde ameliyatım var..ve ben sigara kullanıyorum..doktorum bırakmamı söyledi fakat bırakamadım ama azaltttım sigara kullanıpta ameliyat olan arkadaşlar varmı aranızda..ne gibi sorunlar olur sizce???ve çok fena heyecan yaptım kokularım yüksek:)

slm tugbana bende sigara kullanıyordum 1 ay öncesinden bıraktım...sigara izlerin geçmesini zorlaiştırıyormuş....biraz sık dişini derimkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

sorulari arkadaslar cevaplamis.

yurtdisindan gelenler icin gercekten güvenilir bir doktor olmasi cok önemli.
petalcim bu konuda aylin karanlik ve sadullah karuna güvenebilirsin.
ikisiylede görüs derim. fiyatlarida uygun.

naci celik ve teoman doganida düsünmüstüm ben.
teoman dogan cok ucuk bir fiyat vermisti.
naci celik 3500 euro(otel ve taksi icinde, otel gerekmiosa 2700)
teoman dogan yanlis hatirlamiyorsam 4 bin euro.
aylin karanlik 2500 euro
ve sadullah karun da 2500 euro.

umarim bir faydam dokunur.
cünkü yurt disindan gelip doktorlarla görüsme imkani pek mümkün olmuyor.
dolayisiyla bende netten arastirarak buldum doktorlari.

bu arada reklamlarda dönen dora klinik hic iyi degilmis haberiniz ola.

askito sen nasıl oldun? ii misin indi mi şişlerin falan nasıl oldun anlatsana biraz
merak ediyorum seni çooookkkkkk:eek:

tesekkur ederim Zeynep ve askito.... Zeynep 15 nisanda ameliyat oluyorsun demek ne kadar guzel ! Ben Aylin hanima da mail atacagim, peki kizlar hastanede 3 gun mu kaliyoruz ? askito canim hepsi icinde 2500eur mu ?

tesekkur ederim Zeynep ve askito.... Zeynep 15 nisanda ameliyat oluyorsun demek ne kadar guzel ! Ben Aylin hanima da mail atacagim, peki kizlar hastanede 3 gun mu kaliyoruz ? askito canim hepsi icinde 2500eur mu ?

ewt canım Allah kısmet ederse olmayı istiyorum. Randevumu da aldım Aylin Hanım dan
ayrıca sadece mail olarakta değerlendirme bence mutlaka görüşmelisin.kaydirigubbakcemile2

Hastanede 1 gün kalıyosun canım bir problem çıkmazsa tabi.

bu arada askito nezman ağrıların geçti nezman kendini sokaklara attın hepsini anlat
ince ince detay ver 2 haftam kaldı benimde

Merhaba arkadaslar,
Ben bu forma cok onceleri yaziyordum ve hala ameliyat olmadim. Fransada yasiyorum. Bu temmuz ayinda 3 haftaligina Turkiye'ye geliyorum ve bu ameliyati Istanbul'da olmaya karar verdim. Formu tekrar sonuna kadar okudum. askito, Sadullah beye mail attim bakalim ne cevap verecek. Yazdiklarin bana cok guven verdi. Benim vucuduma gore goguslerim inanilmaz buyuk yani Ingiltere olculerine gore 32G. 3 yasinda bir kizim var, 32 yasindayim ve daha fazla beklemek istemiyorum.
Peki kizlar 3 hafta da iyice iyilesebilirmiyim,

Petal merhaba

Merhaba arkadaslar,
Ben bu forma cok onceleri yaziyordum ve hala ameliyat olmadim. Fransada yasiyorum. Bu temmuz ayinda 3 haftaligina Turkiye'ye geliyorum ve bu ameliyati Istanbul'da olmaya karar verdim. Formu tekrar sonuna kadar okudum. askito, Sadullah beye mail attim bakalim ne cevap verecek. Yazdiklarin bana cok guven verdi. Benim vucuduma gore goguslerim inanilmaz buyuk yani Ingiltere olculerine gore 32G. 3 yasinda bir kizim var, 32 yasindayim ve daha fazla beklemek istemiyorum.
Peki kizlar 3 hafta da iyice iyilesebilirmiyim,

Petal merhaba bende bu forumda 1,5 yil oncesi falan yazdim ama bir turlu ameliyat olamadim simdi tekrar yazmaya basladim bende yurtdisinda oturuyorum ve ameliyati turkiyede olmak istiyorum benimde olcum seninki gibi 32 G ve buyukluklerinin yaninda sarkiklarda. hernekadar ameliyati turkiyede olmak istesemde burda fikir sahibi olmak icin doktora gittim kucuk iz birakan ameliyatida sordum kendisine (zannedersem sadullah bey az iz birakan ameliyat yapiyor) goguslerim cok buyuk ve cok sarkik deri oldugu icin az iz birakan ameliyatin benim vucudum icin iyi sonuc vermiyecegini soyledi az iz birakan ameliyatlarda fazla deri kesilemedigi fazla toparlanamadigini ve deirde potluklar yasanabilecegini soyledi ama sana en iyi cevabi yine seni goren bir doktor verecektir ben henuz Turkiyedeki doktorlari ormedim kismetse mayista gorusmeye gidecegim. Aylin hanim ve Tugrul beyden ranevu aldim.kisa dogruda ameliyat olmayi dusunuyorum.

Zeynepcim doktorla gorusme sansim yazin turkiye'ye gittigim zaman olacak ama kisa zaman, icinde karar vermem lazim, ilk hafta ameliyat olup son iki hafta iyice toparlanmak istiyorum.
sopjay, benimde goguslerim cok sarkik eger 32G kullaniyorsan vucut olculerini tahmin edebiliyorum. Ben burada ameliyat icin gun aldim klinikte, doktor cok yapici konusmamisti yani mutlaka izler kalacak alinan 1 kilo sonrasi 32C dusersin demisti sonrasinda is buldum ve is yerinden izin alamadigin icin erteledim ve bugune kadar geldim,
sudyensiz hali o kadar berbat ki benim kizim 2 yasindayken annenin memesinerde diye sorunca karnini gosteriyordu mafoldumben

askito çok teşekkür ederim. ya ben bu cumartesi randevuya gidicem isterse hemen o gün yat desin muayene etsin hemen ameliyat yani o derece sıkıldım artık. bende çok abuk şeylerle denedim ama yok şikayet falan hiç.
ya maddi boyutu da benim için çok önemli Aylin Hn ın randevusuna gidemiycem muayenesi bile 100 tl olduğu için gerisini karşılayamayacağımı düşündüm ama hakikaten çok istemiştim onun beni ameliyat etmesini ama olmayacak galiba kısmet.

bi konuyu açıklığa kavuşturayım ben aylin hn la mail yoluyla ve telefon yoluyla görüştüm yani yüzyüze görüşmedim.:hulya:

merhaba zeynepp kartal..yazılarını okudum nasıl gittigörüşmen..karar verdin mii

merhaba zeynepp kartal..yazılarını okudum nasıl gittigörüşmen..karar verdin mii

Merhaba,

görüşmem olumluydu tabi ki Aylin Hanım gerçekten bahsedildiği kadar var. Cumartesi günü görüşmeye gittim gerçekten çok şeker ve çok ilgiliydi yaklaşık 2 saat kaldım galiba yanında uzun uzun sohbet ettik ve ameliyat olmaya zaten karar vermiştim ama onunla ameliyata girmeye karar verdim beni onun ameliyat etmesini istedim ve 15 nisan da da ameliyatım varkaydirigubbakcemilebayanssulusmile

bugün 8 gün oldu ameliyat olali..

zeynepcim merak etmissin yazayim gün gün gelismeleri

1. gün .. ameliyat ortalama 3 saat sürdü .. ameliyattan 4-5 saat sonra 2 kere kisa süreli kalkabildim.

2. gün sabah ayaga kalktigimda agri cektim.. ama abartilacak bisi deil.
- taburcu oldum. 3 saat otobüsle yolculuk yaptim.. agrim olmadi.

3. gün 'ün yarisini yatakta gecirdim. cok fazla agrim yoktu. ara ara dikis yerlerim sizladi.

4.gün kuaföre gittim sacimi yikatip fön cektirdim. yavas yürüdüm giderken :) sarsildikca canim yaniyordu.

5.6. rahat gecti.. yine kuaföre falan gittim.

7.- 8. gün normale döndüm gibi bisey. alisverise ciktim.. pazarda gezdim 3 saat.. agir posetler tasimak zorunda kaldim. bu yüzden azicik sizliyor dikis yerlerim su an.

10. gün .. yani persembe günp bandajlarim cikacak. merak etmekle birlikte, hayal kirikligi yasamaktan korkuyorum..

su anda bandajlarimla birlikte kullandigim sütyen bedeni 80 B- 85 B. yani degisimlik 2 sütyen aldim. biri 85 biri 80.

bana hastaneye getirilen 120 liralik spor sütyenini almadim. cok ucuk geldi fiyati.. ve burdada bulamadim benzeri bisi.
bende gögüslerimi tüm kaplayan ve destekleyen teli olmayan kalin askili sütyenler aldim. umarim hata yapmamisimdir.

ayy o yorgun kollarını bu kadar yormak istemezdim yaaa:)
ne güzel yazmışsın çok saol
bende perşembe günü ne durumda olduğunu yaz nolur çok merak ederim tatlım ya

tamam yazarim canim :)

o kadar cok korkuyorum ki anlatamam. birde sigara iciyorum.
ameliyattan 1 gün önce biraktim. ameliyattan sonra 3 gün icmedim.
sonra 2 gün sadece iki tane.
simdiyse 4-5 sigara iciyorum.

internette iyilesmeyen yaralar gördüm. cok fecii. ayy cok basarisiz olan ameliyatlar var. allah korusunn:nazar:

internette iyilesmeyen yaralar gördüm. cok fecii. ayy cok basarisiz olan ameliyatlar var. allah korusunn:nazar:

askito nerde yaptırdın ameliyatını kaça yaptılar lütfen yardımcı olur cevap yazrsan sevinirim

bugün 8 gün oldu ameliyat olali..

zeynepcim merak etmissin yazayim gün gün gelismeleri

1. gün .. ameliyat ortalama 3 saat sürdü .. ameliyattan 4-5 saat sonra 2 kere kisa süreli kalkabildim.

2. gün sabah ayaga kalktigimda agri cektim.. ama abartilacak bisi deil.
- taburcu oldum. 3 saat otobüsle yolculuk yaptim.. agrim olmadi.

3. gün 'ün yarisini yatakta gecirdim. cok fazla agrim yoktu. ara ara dikis yerlerim sizladi.

4.gün kuaföre gittim sacimi yikatip fön cektirdim. yavas yürüdüm giderken :) sarsildikca canim yaniyordu.

5.6. rahat gecti.. yine kuaföre falan gittim.

7.- 8. gün normale döndüm gibi bisey. alisverise ciktim.. pazarda gezdim 3 saat.. agir posetler tasimak zorunda kaldim. bu yüzden azicik sizliyor dikis yerlerim su an.

10. gün .. yani persembe günp bandajlarim cikacak. merak etmekle birlikte, hayal kirikligi yasamaktan korkuyorum..

su anda bandajlarimla birlikte kullandigim sütyen bedeni 80 B- 85 B. yani degisimlik 2 sütyen aldim. biri 85 biri 80.

bana hastaneye getirilen 120 liralik spor sütyenini almadim. cok ucuk geldi fiyati.. ve burdada bulamadim benzeri bisi.
bende gögüslerimi tüm kaplayan ve destekleyen teli olmayan kalin askili sütyenler aldim. umarim hata yapmamisimdir.

NE GÜZEL YAZMIŞSIN CANIM TŞK EDERİM 1 HAFTA SONRA BENİM DE AMELİYATIM VAR...SÜPER OLDU BU BİLGİLER BİRAZ OLSUN RAHATLADIM....:lepi::lepi::lepi::lepi:

ahh yavrum üzme kendini sen güzel olucak herşey içini ferah tut
perşembe günü heyecanla bekleyeceğim senin güzel haberlerini
sen kendini hiç üzme bende sigara içiyorum canım doktor bununla ilgili fazla bişi söylemedi hatta ameliyat günü 1 tane içebileceğimi söyledi içmeyip stres olman daha çok zora sokar dedi. sadece 1 tane içebilirsin dedi ama ameliyattan sonra bende senin gibi dikkat edicem tabi ki tatlım çünkü sigara gerçekten olumsuz etkiliyo ama sen yine de dikkat etmişsin bak görürsün çok güzel olacak herşey inan canımbayanssulusmile

X