Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sopjay canim bence türk doktorlarada danis.

sadullah bey benim derimin catlak ve cok ince oldugunu.. bunun icin büyük ihtimal mükemmel bir sonuc olmayacagini, bir süre sonra yine yumusama olabilecegini söyledi.
ameliyatin sonunda ise, esimede banada.. ameliyatin cok iyi gectigini ve gögüslerimin süper oldugunu söylemis.

yani hic belli olmaz canim.. belkide daha güzel bir teknikle , dogru ellerde güzel sonuclar alabilirsin..

Zeynepcim sen baska doktora git canim :)) sadullah bey hayatta kücültmez istedigin kadar:))
bana dedi ki.. büyük gögüsleri olanlar illa en kücügü.. kücük gögüslü bayanlarda illa en büyügü olsun istiyorlar. ilerde pisman olursun.

sana bisi söyleyim. bende cok kücük istiyordum.. ama iyi ki de yapmamis.. gercekten su an ki halleri gayet iyi.sislere inince eminim tam ideal olacaklar.
Doktora güvenmek lazim. sonucta uzman olan o. sana yakisani yapacagindan eminim.

Canım tabiki herkesin farklı olur...öncelikle dr göruş derim..ama ben keşke ilk etapta alttanda alsaydı dedim
ikinci kez tekrar hem canım yanmazdı hemde masraf etmezdim...şimdi daha iyi...dikişlerde cok guzel dışarıda ip yok iceriden dikiş yapmış...göguslerin cok buyukse dr zaten alttan da alacaktır.. bende sarkma hic yoktu...o yuzden ve yaşımın genc olmasından fazla kesik yapmak istemedi...ama benim sonrasında yanlar ve alttaki potluklar hoşuma gitmedi...zaten olmassa duzeltirim demişti ....neticede şimdi memnunum
ameliyat olduğum icin hic pişman olmadım...Rabbim herkese kolaylık ve acil şifalar versin...

Arkadaşlar bugün farkettim ACıL CEVAP LÜTFEN göğsümün birinde meme ucu ile deri arasında bi yerde sarmısı bir akıntı var o nedir yaaa çok korktum ben sizde de oldumu dikişmi açıldı acep nediyor sunuz????

Burcu panik olma canim. akintilar normal diye biliyorum.
hatta bugün okumustum bir doktorun sitesinde

burcu ,aynı şeyi bende bir göğüs ucumda yaşamıştım .yaşadığın şoku anllıyorum.bende inanılmaz üzülmüştüm.bunların hepsi iyileşme süreci görülebilecek şeylermiş.korkma.bende iki defa farklı yerlerden o tür sarımsı akıntı olmuştu.ikinci ayımda olmuştu.geçti gitti.kafana asla takma.iyileşme sürecinde sabırlı olmak gerekiyor.sağlıkla kal.

ameliyat olan arkadaslar..
sislik ne kadar zaman sonra indi? ve indikten sonra kücülme hangi ölcüde oldu?

ameliyatim henüz 5 gün oldu.

slm kızlar:) bende küçültme düşünüorum ama tabi bi korku var 22 yasndayım hani bu emzirme dönemnde sorun oluyo diyolar ondan korkuyorum. bide bütün sayfaları okumama imkan yok istanbulda hangi dr da ameliyat yaptrdnz bi sadullah karun u gördüm memnun kalms arkadas fiyat ve dr arastrması yapıorum yardmcı olurmusunz

bide aylin karanlık adını gördüm kadın olması daha bi avantaj sanki insan kendini daha rahat hisseder. ama 100 tl muayene ücreti ne o öle ya bide etiler uzak bana

yo yo bir cok doktorla görüstüm.. ben diim 10 sen de 15 :))
hepsi istanbuldan.. yani istanbulda bu isi yapan herkesle görüstüm sanirim :)
sadullah beye karar verdim.
hem fiyat , hem tecrübe konusundan.
ayrica kendiside mütevazi ve cana yakin bir insan.i$inde de cok profesyonel.

bence gögüs ameliyatini bir erkek doktorun yapmasi daha iyi. tamam kadinda daha rahat hissedersin elbette.
ama kadin estetiginde bir erkegin.. erkek gözüyle ameliyat etmesi bence daha iyi.
bilmiyorum yanlismi düsünüyorum :)

emzirme konusuna gelince..eger gögüslerin vahim durumda deilse
önce dogurmani tavsiye ederim. cünkü emzirmenin garantisi yok.
yani sütün cok az da olabilir kücülttükten sonra.

ayrica gögüslerin cok büyük ve cok sarkiksa emzirme sansinda ortadan kalkiyor.
bunun belirli ölcüleri var. netten bakabilirsin.

benim ameliyatimda sorun olmayacagini ve emzirebilecegimi söyledi dr'um.ama garantisi olmaz.

ayrica simdi yaptirip daha sonra hamilelik ve emzirmeden solayi deformasyon yasarsan, üzülürsün.

merhaba kızlar liseden beri çektiğim bir dert büyük göğüsler , yaşayanlar bilir neyinden yakınsam bilmem sırt ağrıları , duruş bozuklukları , insanların arkandan isim takmaları , istediğini giyememeler , sürekli atılan laflar yada bakışlar ... en sonunda kararımı verdim 4 drla görüştüm İzmirde nisan 17de de ameliyat oluyorum ,kombine bir ameliyat olacak yani yanında karnımıda gerdirecem ... tabi şimdilik endişelerim çok umarım istediğim gibi olur darısı tüm karar veremiyenlerin başına :)

saol canım cvp verdgım için tabiki erkek dr daha iidr mutlaka ama cekınıoruz işte öle acıp acıp dolaşmayakaydirigubbakcemile3 işte bu su emzirme işi kafama takılıo bu ara kilo verıorum sanki bi nebze kuculduler gibi ama sarkıklar malesef benm 11 yasnda büyümeye basladılar orta sonda bile devasa boyuttaydı düşün sadullah bey hem bana yakın hemde iyi diosun onla bi görüşmem lazm kendi kendime kurcağıma anca o söyler kafamdaki soruları. bide sakıncası yoksa kaça mal oldugunu öğreneblrmym ?bilmiyorumkismile

tatlım şimdiden hayırlı olsun kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar slm forma yeni katıldım ve 1 ay içerisinde ameliyatım var..ve ben sigara kullanıyorum..doktorum bırakmamı söyledi fakat bırakamadım ama azaltttım sigara kullanıpta ameliyat olan arkadaşlar varmı aranızda..ne gibi sorunlar olur sizce???ve çok fena heyecan yaptım kokularım yüksek:)

Merhaba arkadaslar,
Ben bu forma cok onceleri yaziyordum ve hala ameliyat olmadim. Fransada yasiyorum. Bu temmuz ayinda 3 haftaligina Turkiye'ye geliyorum ve bu ameliyati Istanbul'da olmaya karar verdim. Formu tekrar sonuna kadar okudum. askito, Sadullah beye mail attim bakalim ne cevap verecek. Yazdiklarin bana cok guven verdi. Benim vucuduma gore goguslerim inanilmaz buyuk yani Ingiltere olculerine gore 32G. 3 yasinda bir kizim var, 32 yasindayim ve daha fazla beklemek istemiyorum.
Peki kizlar 3 hafta da iyice iyilesebilirmiyim,

arkadaşlar merhaba
ben sadullah karun la ve aylin karanlık la görüştüm
aylin hanım la görüşünce sadullah bey den çok fazla elektrik alamadığımı farkettim
çünkü aylin hanım gerçekten çok ilgili alakalı kibar ve daha siz sormadan her türlüsünü anlatıyor zorlukların ve kolaylıkların.
ben aylin hanım a ameliyat olmaya karar verdim 15 nisan da ameliyat oluyorum aylin hanım a
aylin hanım medical park acıbadem ve bayek te ameliyat yapıyor bayek te olucam ben
sadullah bey medilife ta ameliyat yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…