Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

annejim cumartesi aylin hn.la görüştük söylediğin kadar var insana güven veriyor hemen ameliyat olmak istiyor insan ,birde sadullah beyle görüşücektim ama aylin hn.da karar kıldım şimdi işyerindeki işlerimi ayarlayıp kısmetse nisan sonu ameliyat olmak istiyorum sen nasılsın göğüslerin istediğin gibi oldumu memnunmusun çok ağrın oldumu tşk.....

Çok sevindim canım... Ağrı denir mi bilmiyorum ama ilk günlerde yataktan kalkarken yerçekimi kendini hissettirmişti.Onun dışında bir şey hissetmedim ve hiç ağrı kesici kullanmadım.Dilerim senin de öyle olur...kaydirigubbakcemile3

Merhaba Annejim
bende aylin bey ve Tugrul beyden gorusme randevularimi aldim mayis ayi icin bu arada her iki doktora da sormayi unuttum sen herikisinide gormus biri olarak muayene ucreti nedir herikisininde?

Merhaba Annejim
bende aylin bey ve Tugrul beyden gorusme randevularimi aldim mayis ayi icin bu arada her iki doktora da sormayi unuttum sen herikisinide gormus biri olarak muayene ucreti nedir herikisininde?

Canım Aylin Hanım ın muayene ücreti 100 tl ben görüştüm ama gerisini bilmiyorum

Arkadaşlar Sadullah Karun ile ilgili şikayeti yada olumsuz bir tavrı var mı? Bu cumartesi randevum var ona gidicem öncesinde de öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

ZeynepKartal teskkur ederim bilgilendirdigin icin Aylin hanimla gorusmen nasildi hala doktor arayisinda olduguna gore tam emin olamadin herhalde deneyimini paylasirmisin lutfen? Ben yurtdisinda oldugum icin gelip bir gunde sadece 2 en fazla iki doktor gorup istanbuldan ayrilacagim icin doktorlari gormus olan arkadaslarin gorusleri cok onemli benim icin.

Arkadaşlar Sadullah Karun ile ilgili şikayeti yada olumsuz bir tavrı var mı? Bu cumartesi randevum var ona gidicem öncesinde de öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

merhaba canim
ben sadullah karunu sectim gögüs kücültme ve diklestirme ameliyatim icin.
cok arastirdim.. google da falan abuk subuk seyler yazdimm olumsuz bir yorum ve ya mesaj bulayim diye :) ama hic kötü bir sey okumadim hakkinda.
kendiside cok cana yakin birine benziyordu telefon görüsmemizde.
ben almanyadan tr ye geldim. ve hic bir ön muayene olmadan haftaya pazartesi randevumu aldim.
10 da muayene ve 11 de ameliyat olacagim..
eyvahedigeldismile

Askito sen zate arastirmissindir doktorunlada konusmussundur zaten ama ben yinede bir soyliyim dedim duydugum kadari ile az iz birakan ameliyat yontemlerinde ileriki yillarda sorun cikabiliyormus goguslerde potluk falan gibi tekrar duzeltilmesi gerekebiliyormus bu konuyu iyice arastirdinmi canim

güzelim bunu hic duymamistim. bu konu ile ilgili mail yazdim. bakalim ne dicek.
ayriyetten ona, benim icin izlerin deil gögüsün seklinin önemli oldugunu ve gerekiyorsa ters T seklini kullanmasini istedim..

ZeynepKartal teskkur ederim bilgilendirdigin icin Aylin hanimla gorusmen nasildi hala doktor arayisinda olduguna gore tam emin olamadin herhalde deneyimini paylasirmisin lutfen? Ben yurtdisinda oldugum icin gelip bir gunde sadece 2 en fazla iki doktor gorup istanbuldan ayrilacagim icin doktorlari gormus olan arkadaslarin gorusleri cok onemli benim icin.

Merhaba Sopjay ne zaman geliyorsun??? olumunekankayizsmile

merhaba canim
ben sadullah karunu sectim gögüs kücültme ve diklestirme ameliyatim icin.
cok arastirdim.. google da falan abuk subuk seyler yazdimm olumsuz bir yorum ve ya mesaj bulayim diye :) ama hic kötü bir sey okumadim hakkinda.
kendiside cok cana yakin birine benziyordu telefon görüsmemizde.
ben almanyadan tr ye geldim. ve hic bir ön muayene olmadan haftaya pazartesi randevumu aldim.
10 da muayene ve 11 de ameliyat olacagim..
eyvahedigeldismile

askito çok teşekkür ederim. ya ben bu cumartesi randevuya gidicem isterse hemen o gün yat desin muayene etsin hemen ameliyat yani o derece sıkıldım artık. bende çok abuk şeylerle denedim ama yok şikayet falan hiç.
ya maddi boyutu da benim için çok önemli Aylin Hn ın randevusuna gidemiycem muayenesi bile 100 tl olduğu için gerisini karşılayamayacağımı düşündüm ama hakikaten çok istemiştim onun beni ameliyat etmesini ama olmayacak galiba kısmet.

bi konuyu açıklığa kavuşturayım ben aylin hn la mail yoluyla ve telefon yoluyla görüştüm yani yüzyüze görüşmedim.:hulya:

zeynepcim bende aylin hanimla mail yoluyla görüstüm.
o da sadullah beyde.. ameliyatin ortalama 5 bin TL tutacagini söylediler.
ben maddiyatinda deilim.
nedense icimden bir ses sadullah beye yönelmemi söyledi.
muayene ücretide benim icin cok önemli deil. ama sadullah bey muayene yi ücretsiz yapiyorum demisti -
cumartesi istanbulda olacagim ben.o yüzden görüsmeyle ilgili gelismeleri cok merak edicem .. ama maalesef buraya girip okuyamayacagim :KK43:

zeynepcim bende aylin hanimla mail yoluyla görüstüm.
o da sadullah beyde.. ameliyatin ortalama 5 bin TL tutacagini söylediler.
ben maddiyatinda deilim.
nedense icimden bir ses sadullah beye yönelmemi söyledi.
muayene ücretide benim icin cok önemli deil. ama sadullah bey muayene yi ücretsiz yapiyorum demisti -
cumartesi istanbulda olacagim ben.o yüzden görüsmeyle ilgili gelismeleri cok merak edicem .. ama maalesef buraya girip okuyamayacagim :KK43:

bende sadullah beyle aylin hn. arasında kalmıştım aylin hn la cumartesi görüştük bana çok güven verdi benim göğüsüm 75 d göğüs ucu yuvarlağı ndan kesip fazlalığı alırız t şekline gerek yok dedi proteste gerekmezmiş göğüs büyüklüğüm içindeki doku ağırlı ından yağdeğil dedi ama sadullah beylede görüşsemmi bilmiyorum sen karalımısın sadullah beye, gelişmelerden haber verirsen sevinirim ben nisan sonu gibi ameliyat olmayı düşünüyorum kısmetse herşey güzelolur inş.......:teytey:

Ya off diyorum benim için maddiyatta çok önemli ikisi de aynı fiyatsa ben de sanırım aylin hn ı tercih ederim ama neyse artık bi görüşmeye gidicem sadullah bey e çünkü şu aralar muayene ücreti ödeyecek paraya sahip değilim

Merhaba,

Yaptığımız araştırmada ;

raincloud
semercia
senihatoran
sasquatch
melda34
cibes
elaya

kullanıcı isimlerini kullanan kullanıcıların aynı bilgisayarı kullandığı tespit edilmiştir.

Kullanıcılardan bir tanesinin İtalya'da olduğunu söyleyip IP numarası Türkiye çıkınca, yapılan araştırmada diğer 6 kullanıcı ile aynı bilgisayarı kullandıkları ortaya çıktı.

Yani bu kullanıcılar aynı kişidir ve taraflı olarak burda soru sorup, cevap vermektedirler.

Lütfen bu ve diğer konularda yaptıkları yorumlara ehemniyet vermeyiniz... (mesajları her türlü kullanma hakkımız saklı kalmak şartıyla başka bir yere taşınmıştır.)

az once doktorum aradı amelıyat ıcın gun sectık 29 nısan ya saka gıbı ben ne yapıcam amelıyattan narkozdan oldum olası cokkkkkk korktum ya bısey olursa kızlar pısman olmam ınşşşşşşş hala kararsızımmmm ama vazgecemıyorumda goguslerım 80d cup offfffff

slm kızlar...ya anca kendimi toparlayabildim bayanssulusmile bu arada gögüslerim süper hatta harika olmuş valla mersinde bu kadar iyi bir doktor olabileceğini hiç tahmin etmemiştim daha 10. günüm ama çok iyi hissediyorum bana cesaret veren tüm şekerlere ama öncelikle annejim e çok teşekkür ediyom kaydirigubbakcemile2

ayy canım ya çok sevindim senin adına hadi hayırlısı bende bugün muayene olmaya gidiyorum
bana da şans dileyin nooolluuuurrr bende cesaretimi toplamışken yaptırıp kurtulmak istiyorum ya
ben de beyaz body giymek istiyorum sırf onlar yüzünden 1 beden daha büyük elbise stresinden kurtulmak istiyorum. sadullah karun a gidiyorum 17:30 :)

az once doktorum aradı amelıyat ıcın gun sectık 29 nısan ya saka gıbı ben ne yapıcam amelıyattan narkozdan oldum olası cokkkkkk korktum ya bısey olursa kızlar pısman olmam ınşşşşşşş hala kararsızımmmm ama vazgecemıyorumda goguslerım 80d cup offfffff

slm dr. kim sakıncası yoksa kaça ameliyat olucaksın ,herşey gönlünce olsun.....

X