Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

himmm bendemi cift dikis attirsam,,acaba acilmasini önlemek icin hic yerimde durmuyorumda bayanssulusmile

ben düşünüyorum araştırıyorum.. doğurmam emzirmem bitti artık
kocaman göğüslerden bıktım!oldugumdan daha şişman görünmemi sağlıyorlar.sırt agrılarıda cabası ,bayanssulusmilebende gaza gelmeyi bekliyorum

merhaba arkadaslar benim 20 aylık bir bebegim var ve emzirmeden gögüslerimde sarkma çatlak ve büyüme oldu bende sütten kestikten sonra ameliyat olmayı düsünüyordum ama asırı ağrılı olacağını duydum geçenlerdede gögüs küçültme kremi oldugunu duydum sizce hangisi iyi ve garantili

Kızlar neden ameliyattan sonra göğüs yine büyür,zaten istediğim gibi küçük olmadılar sadece dikleştiler o kadar,ne yapmalıyım,doktora ne söylemeliyim,ben ona 80 beden olsun diye ameliyattan önce söylemiştim,şimdi büyüdü ve zaten istediğim gibi küçük olmadılar diye doktorla konuşmalımıyım?O bana kilo oldın diye büyümüşler diyor yani kabahati bende arıyor,ama 1-1,5 kiloda göğüsler büyür mü?Yardım edin moralim çok bozuk.

canim ya ne kadar oldu sen kücülteli merak ettim yeni olduysan ,,bekle derim yil gectiyse ,eger normal degil sadece yaglari alip liposaksin yapmis derim deride yeniden genisleme olmus olabilir cok üzücü ,,,acaba 1,5 kilo versen eski boya dönermi himm dr. hakli olabilirmi???? offffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffCADIARZU

slm canim gögüs kücültme kremlerine güvenme derimm, operasyon en iyisi bence cok agri falan olmuyormus.. alti üstü 1 hafta sizlar ayyy canin cokmu kiymetli kizz ..kaydirigubbakcemile3

[ı]slm kızlar ben dr:uma karar verdım bugÜn krefelde ılker manavbasıyla gÖrÜstÜm cok gÜvenılır geldı bana durumunuza gÖre ındırımde yapıyorr;resımler gÖsterdıı sÜper yapmıss ;yanlız ben (b) dıyorum dr;(c) olur sana dıyor cÜnkı ben d-d yım ; senın kılona ancak (c) olur dedı eger kılo verırsen (b ) yaparız dedı onun ıcın kılo vermek ıstıyorumya;;[/ı]eylÜl ayında operasyonum bır an Önce gelsın vakıt dıyorum ınsallah olabılırım baska bır sey ıstemıyorum hsc

slm canim gögüs kücültme kremlerine güvenme derimm, operasyon en iyisi bence cok agri falan olmuyormus.. alti üstü 1 hafta sizlar ayyy canin cokmu kiymetli kizz ..kaydirigubbakcemile3

yok canım ya canım kıymetli degilde 2. bebekten sonra süt veremem diye korkuyorum bu konuda bilgisi olan varmıeyvahedigeldismile

ya çok olmuş bu konu konuşulalı ama hangi doktor nerde nezman bu bilgileri de yazarsan çok mutlu olcam

yok canım ya canım kıymetli degilde 2. bebekten sonra süt veremem diye korkuyorum bu konuda bilgisi olan varmıeyvahedigeldismile

tatlim daha gecen pazar ben bu konuyu ilker beye sordum tekrar cocugum oldugunda emzirebiliyormuyum diye süt damarlarina dokunmadigini belirtti bir sorun olmayacagini söyledi rahatlatti beni istersen dene

merhaba,
ben ameliyat olalı 6 ay oldu, benfiknur ile yakın zamanlarda olmuştuk. izler konusunda benim hiç sıkıntım olmadı şu anda alt çizgiler hafif belirgin, göğüs ucundan aşağıya inen çizgi ise neredeyse görünmüyor. son iki aydır da jel kullanmıyorum.
ben de ameliyattan sonra ne kadar vermek istesem de kilo veremedim üzerine de biraz aldım. kesinlikle büyüme olmamıştı. sadece son iki aydır zorunlu bir büyüme var hamilelik sebebiyle ama şikayetçi değilim yani beden artmadı biraz şiş diyeyim daha doğru olur. Şu anda tek söyleyebileceğim ara ara hafif sızılar olduğu ki ben ameliyattan sonra hiç bir ağrı sızı yaşamamıştım. bunu da sorun saymıyorum. herşey yolunda.

merhaba arkadaşlar
forumu uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum gaza gelmemde acaip etkiniz oldu desem yeridir:)doktor seçmek işin en zor kısmı ama fazla da kafayı takmamak lazım ben bi tane seçtim görüştüm muayene oldum kısmetse şubat 9 da ameliyat olucam.çok korkuyorum ama böyle yaşamaktan daha da kötüsü böyle yaşlanmaktan daha çok korkuyorum.doktorum bana hastaneye gelirken sporcu sütyeni al dedi ama ben hangi marka ve hangi beden alacağımı bilemedim böyle bir soruyu doktora da soramadım yani:)bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.sevgiler.....

Teşekkürler elaya, ameliyat sonrası erken değil mi diyenler oldu ama görücez bakalım.

enjoythesilence ben de ayyıldız kullanmıştım. önden ilikleniyor olması o kadar büyük kolaylık oldu ki.

Merhaba, ıstanbul da hem uygun hem de iyi bir doktor arıyorum. Bana yardımcı olabilecek ameliyatını olmuş ve sürecini de ii geçirmiş birileri varsa bana bilgi verebilir mi?
SSK ile ilgili bişiler varsa onlar da olabilir ssk da var çünkü bu konudan çok müzdaribim yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar
Samsunda yaşıyoum 28 yaşındayım bende büyük gögüsten muzdaribim gögüs ölçüm 95
Artık gerçekten bende bıktım gögüslerimden alışverişe çıkmak ölüm oldu benim için. Birşey begeniyorum deniyorum gögüslerim füze gibi çıkıyo sinir olup dönüyorum. Etrafımdaki küçük gögüslüleri görünce çok kıskanıyorum. Çok güzel sütyenler var ama birini bile alamıyorum olmuyo olmuyo olmuyooo
mafoldumben
Estetik olmak istiyorum ama samsunda oturup ameliyat olmuş arkadaşların desteğine ihtiyacım var
Nerde olmuş memnunmu en önemlisi ne kadara olmuş.
Yardımcı olursanız çok sevinirimeyvahedigeldismile

ben de yakın bir zamanda ameliyat oldum ve korkulacak bir şey olmadığını anladım bir a bile demedim hdoktorumun dediği gibi hiç ağrım olmadı tuğrul turana binlerce teşekkür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…