Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs çatalını birleşik gösteren sıkılaştırılmış sütyen

yaşadığım şehir küçük bi şehir oldugundan bu tür şeyler ucuz olmasına rağmen ben burda bulamıyorum 3 tl ye gg de satılıyor sütyen klipsi renk renk var çok hoşlar almayı düşünüyorumda 3 tl lik şey için 5 tl kargo bedeli ödemek zoruma gidiyo :))

kızlar hiç gerek yokklipse falan ben nezin dediğini uyguladım süper oldu valla inanamadım hayattımda ilk defa göğüs çatalım oldu çapraz taktım askıları birazda yukarı çektim gepgergin süper oldu

nez valla süper fikirler veriosun bende denedim sabah atlette çok ama çok hoş duruolar. ben yinede bi klips alcamm ole dahada hoş durur belki

Kızlar askılarıda çok kısaltmayın..
Dik göğüslü olucam diye göğüs estetiğinizi bozucaksınız..
Südyen seçimi çok önemlidir..
Göğüsleriniz dik dururken yapısını bozabilirsiniz..
Askıları rahat ediceğiniz bir konumda ayarlayın

kılzar neden bu konuda ilk mesaj sonda gösteriliyor sizde de öyle bi sorun var mı diğerleri normalde bu konuyu açınca ilk mesaj sonda görünüyo

yaa şu ssyenden nerede blablrzzz iç çamaşırı satan yere ne diczzki verckler bize

canım tam destekli yada double push up genelde ikincisini anlamazlar tam destekli de sen internetten falanda alıyım deme bu tür şeyler denenmeden alınmaz heleki benm gibi küçük göğüslüysen dene de al ben bi kere yaptım o hatayı 75 B aldım yemin ederim 85 beden giyen arkadaşıma oldu hatta 90 bile kullanan takardı kocaman geliyor o bakımdan yanii

kesinlikle bu , sütyen bulucam diye uğraşmaya gerek yok gibi.

kesinlikle bu , sütyen bulucam diye uğraşmaya gerek yok gibi.

aynen cnm ben sütyen aramaktan vazgeçtim
bugün çamaşırcılara o klipsii sorucam bulamazsan gg den alıcam
az önce üşenmedim kalktım askılarımı çarpraz yaptım
gerçekten işe yarıyor valla harikasınız
askılarıda kısaltınca tam oluyor
beni hiç rahatsız da etmedi bence kullanışıda rahat ama o klipside alıcam

slm kızlar bu sutyen sarkık gogüslerede etkılımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…