Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs çatalını birleşik gösteren sıkılaştırılmış sütyen

kızlar bende la senza beyond cleavage var onda alttan cok hafif destek var ve yumusacık diger sütyenler gibi sert degil yani birinin kolu carpsa hic bi destek yok sanar :KK70: o sutyen klipsi kendinde var zaten ve onden giyiyosun gogsu baya toparlıyo birlestiriyor ben keske bir cup yada beden kucugunu alsaymısım dıyorum o zaman cok daha hos olurdu mutlaka almalısınız ve cok rahat arkadan klipsi kullanmadan giyseniz bile onden kapattıgınız icin her sekilde buyuk duruyo ve gogus catailiniz oluyor :KK70:
ben bu subat ayında almıstım forum bornova izmirdeki la senza dan yüzde 50 indirirm vardı 35tl ye verdigim paraya degdi baya tekrar indirim olsada bir kucuk bedenini alsam diye bekliyorum

bu klips askıyı kısa tutuyor başka bir şey yapmıyor. bir de askının yakadan görünmesi sorunu yaşayabilirsiniz en basit bi iple bağlayın arkadan anlarsınız :KK50:

kızlar ben de istiyorum bu klipsten ama kargo parası 3 katı olcak:KK70: acaba buluşabilceğimiz bir yer ayarlasak toptan alsak bi kere kargo ödesek sonra birbirimze versekk???

kargo parası 7 tl tuttu kızlar ama isterseniz rica edin postaneden yollasınlar ozaman çok daha az tutar yani öle şansları varsa gidip postaneye versinler valla 2 tl filan tutar kesin gg de bu işler nasıl yürüyor bilmiyorum yani toptan mı veriyolar kargoya anlaşmalılarmı ama bi sorun bence rica edin küçücük birşeye 7 tl kargo verdim.. 1 gr şey nasıl olakadr tutuyor anlamadım istanbuldan geldi alt tarafı.. ama ürün güzel ben sevdim bikiniyle filan çok daha işe yarayacağına eminim..

canım gg nin arama motoruna küçük mucize diye yaz hemen çıkıyor net olarak resimler..
diğer sayfalarda videosuda var orada da kullanım şeklini görebilirsin...

büyük göğüslerim.bu zamana kadar çok ekmeğini yedim onların :KK1:
yalnız şimdi küçük olsun isterdim.çünkü emziriyorum ve 95 oldu sütyen bulamıyorum,fırtlıyorlar her yerden.küçük göğüs kullanışlı ver rahat bence avantajı bu.ayrıca rahatça üçgen bikini giyersinz,t-shortleri bile sütyensiz giyebilirsiniz.daha modern ve gençkızvari duruyor.büyük ise sadece seksi ama kullanışsız oluyor gerçekten.

Sakıncası yoksa doğumdan önce kaç bedendi?

ya bu aparatla sütyen askılarını kısaltmak, askıları çapraz takmakla aynı şey evet, bi süre bende çapraz taktım askı yazın sürekli yüzücü tipi badiler giydiğim için.. askısız hiç kullanamam da sütyen.. 1 ayın sonunda boynum ve omuzlarımda inanılmaz ağrılar başladı ve bıraktım.. henüz geçti ağrılarım, açıkçası göğüslerim büyük gözüksün diye ağrı çekemem.. uyarayım dedim ilgilenen arkadaşlarımı

Aynı sorun bende vardı bayanlar....Bence bu markanın mağazasına bir ziyaret yapın...aradıgınız sütyenler orada...Biraz pahalı ama artık dükkan dükkan dolasıp her dolaştıgım yerden de mutsuz ayrılmıyorum en azından.....Bu marka heryerde yok sanırım ....İstanbul da olanlar ıcın şaşkın bakkal suadıye caddesı uzerınde....Boyner ın bıraz yukarısında mağazası .....intimissimi ....http://www.modavetrendy.com/intimissimi-2011-ic-camasirlari-trendyolda.html

X