Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs çatalını birleşik gösteren sıkılaştırılmış sütyen

orkideninkileride begenmedim offffff offfffffffffff

Pentiye baktın mı canım? Gidip deniceksin gördüm begenmedim deme.
Denemeden bi karar veremezsin ki.. Gir bi magazaya dedigimi yap böyle netten bakmakla olmaz denemen lazım. Ben denedim aldım ve çokta memnunum.. Dedigim gibi tam destekli diceksiniz hemen yardımcı olurlar. Ama 85 giyiyosanız 80 alın. Çünkü tam desteklilerin bedenleri büyük oluyo. 80 giyiyosanız 75 alın

Son düzenleme:

bn 75 kullanıorum

ben dün alışverişe gittim iç çamaşırı falan aldım sütyende aldım destekli bu klispi sordum bilmiyolar henüz duyulmamış benden duydular öğrenmiş oldular heh hehh

beden küçülteceğinize cup'u küçültün daha faydalı. şu klipsin hiç bir espirisi yok sadece askıyı kısaltıyor çünkü.

beden küçülteceğinize cup'u küçültün daha faydalı. şu klipsin hiç bir espirisi yok sadece askıyı kısaltıyor çünkü.

katılıyorum aslında ya ben 75B'yi dolduramıyordum ve yana yakıla 75A sütyen arıyodum çok zor bide heryerde bulunmuyo standart 75B var heryerde neyse 1 tane bulmuştum onu kullanıyodum bayadır. DÜn gittim 75B aldım gçnül ahatlığıyla çünkü artık doldruyorum. yani eğer göğüslerimiz boşta kalmasın istiyorsak cup'ları küçültmemiz yeterli bi bakıma :87:

Çoğu marka 75a üretmeke yerine 70B üretiyormuş. ölçü motorlarına bakıp boşuna aramayın 70b'yi deneyin derim çoğu zaman çalışan da tavsiye etmiyor ama vardır ellerinde

nezamandır size yazmak için siteye giriyorum fakat kk nın yopunlupundandmıdır nedir anlamadım site girdiğim an kapanıyor
ben klipsi çoktan aldım gg den ama dediğim gibi yazamadım buraya
çamaşırcılarda yoktu bende sipariş verdm gg den
ben çok beğendim videodakinin aynısı
ve çok da sıkı oluyor
artık başlıktakisütyeni aramaktan vazgeçtim ben mem kaldım yani kızlar tavsiye ederim..

tv shopta var kapıda ödeme yapıyorsun...... 9.90 tl....kredi kartı olmayanlar ordan alabilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…