Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs çatalını birleşik gösteren sıkılaştırılmış sütyen

Dekolte giydiği zaman memişler hem güzel hem büyük görünecek işte ne güzel. :KK1:

evet cnm aynen öyle çok hoş duruyor dekoltede
sadece dekoltede değil normal bir badi giydiğiniz zamanda göğüsler çok daha dolgun ve dik duruyor bu tarz ürünle
zeki trikonun böyle bikinileri varmış bikinide de çok güzel duruyor .

büyük göğüslerim.bu zamana kadar çok ekmeğini yedim onların :KK1:
yalnız şimdi küçük olsun isterdim.çünkü emziriyorum ve 95 oldu sütyen bulamıyorum,fırtlıyorlar her yerden.küçük göğüs kullanışlı ver rahat bence avantajı bu.ayrıca rahatça üçgen bikini giyersinz,t-shortleri bile sütyensiz giyebilirsiniz.daha modern ve gençkızvari duruyor.büyük ise sadece seksi ama kullanışsız oluyor gerçekten.

büyük göğüslerim.bu zamana kadar çok ekmeğini yedim onların :KK1:
yalnız şimdi küçük olsun isterdim.çünkü emziriyorum ve 95 oldu sütyen bulamıyorum,fırtlıyorlar her yerden.küçük göğüs kullanışlı ver rahat bence avantajı bu.ayrıca rahatça üçgen bikini giyersinz,t-shortleri bile sütyensiz giyebilirsiniz.daha modern ve gençkızvari duruyor.büyük ise sadece seksi ama kullanışsız oluyor gerçekten.

Zaten benim derdim kocaman memiş değil. Yok bir oyana, bir bu yana sallanan göğüs de değil.
Şöye slikonsuz sutyen kullanmadan tişörtün içinde dolgun göğüslerim olsun ve görünseler istiyorum. Şöyle avucumun içinde taşsın istiyorum canım. Seviyorum memişlerimi. :KK16:

Zaten benim derdim kocaman memiş değil. Yok bir oyana, bir bu yana sallanan göğüs de değil.
Şöye slikonsuz sutyen kullanmadan tişörtün içinde dolgun göğüslerim olsun ve görünseler istiyorum. Şöyle avucumun içinde taşsın istiyorum canım. Seviyorum memişlerimi. :KK16:

ınna nın gögüsleri çok süper yaa kadın sütyensiz atlet giyio ve çok hoş duruo

Son düzenleme:
şimdi koskoca sitede başka marka bilen yokmuuuuuuuuu komşular
geçenlerde bir sitede gördüm çok ilgimi çekti
videoyu eklemek istiyorum ama tekrar bulamadım
yabancı bir ülkede tanıtım yapıyorlar
yuvarlakplastik bir ürün
sütyenin arkasından askılarını birleştiriyor
her sütyene takabiliyorsun
sütyeninizin arkasından askılarını birbirine birleştirin bakın farkı görüceksiniz
nasıl onları birbirine bağlarım diye çok düşündüm ama bulamadım
keşke olsa o üründen harika bir ürün dü gerçekten
videoyu bulabilrisem eklicem

İstediginiz südyenin adı push up.. Ya da tam destekli diyebilirsiniz..
Bu südyenlerin bedeni biraz büyük oldugundan 1 beden küçüğünü alabilirsiniz kendinize..
Ben dün aldım.:KK52:

kızlar bu kucuk plastık sey nerde satılıyo acaba ısım olarak ne dıyerek alabılırızkı cok hos ya mantıklıda valla her sutyene oluyo galba yaa zaten bende dıyorum bu tvdekılerın falan var bı hılesı ama ne demek hep boyle kucuk hılelerle buyuk gosterıyolar :KK53:

kızlar bu kucuk plastık sey nerde satılıyo acaba ısım olarak ne dıyerek alabılırızkı cok hos ya mantıklıda valla her sutyene oluyo galba yaa zaten bende dıyorum bu tvdekılerın falan var bı hılesı ama ne demek hep boyle kucuk hılelerle buyuk gosterıyolar :KK53:

bende istiyorum yaaa :KK43:

Canım ben bugun sutyenımın alt kısımdakı kopcasını cıkarttım capraz olarak degıstırdım oyle takdım acayıp fark ettı:KK1: O seyın yaptıgı gıbı oldu nerdeyse ama onunla daha rahat hareket etmek ama yınede aklımızda bulunsun :KK1:

Canım ben bugun sutyenımın alt kısımdakı kopcasını cıkarttım capraz olarak degıstırdım oyle takdım acayıp fark ettı:KK1: O seyın yaptıgı gıbı oldu nerdeyse ama onunla daha rahat hareket etmek ama yınede aklımızda bulunsun :KK1:

ama askısını biraz kısaltmamız gerekio gögslerin öle toplu görünmesi için. birde arkdn çaprazlarsak ooo ancelika misali .D

valla şuan üstümde sütyen var ama kancaları takılı deil sabahtan beri öle sallanıorlar gbi duruo :d birde bol giydim belli olmuo :KK70:

bu ayrık göğüslü olmakla ilgili sanırım. ne yaptıysam birleştiremedim...
nasıl birleşecek bunlar. hile yaparak mı. eşim bilmeyecek mi sanki :KK59:

X