Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

slm kızlar.. actibreast' ın sitesine baktım..gerçekten güzel ve farklı bişeye benziyor..aranızda hiç kullanan yok mu? ve bu ürün yeni mi çıkmış fisfisfis

canim cok guldum. Allah seni guldursun. ama ben oyle arasini aralayip bakacak kadar buyuk de istemiyorum, biraz buyusunler yerer :) canim sen ne kullandin ki 1 cm buyume olmus?

canim cok guldum. Allah seni guldursun. ama ben oyle arasini aralayip bakacak kadar buyuk de istemiyorum, biraz buyusunler yerer :) canim sen ne kullandin ki 1 cm buyume olmus?

bursalıyı kullandım canım bi mıktarda içine küç canım.amin amin amin inş. hepimiz istediğimiz ölçülere kavusuruzsüprizzzzz

ah ah minishcim hemde çok güzel bi krem..valla öyle biriktirebiliyorsan hemen başla biriktirmeye..benim biriktirecek param bile yok..işe girmm lazım..of of:çok üzgünüm:

:roflol:Allah iyiliğini versin aybegüm çatladım burda:roflol:bende ölçmedim hiç ölçmekte istemiyorum ama sen öyle deyince heveslendim valla bende ölçecemlaelaelaelaelae
benimde tam bir hafta oldu bende küç ve çemen unu katıp yiyorum...
iyi bakalım biriktirin paraları banada dua edinde iş bulayım kızlar:çok üzgünüm:
duana katılıyorum amin amin amin amin:1rolleyes::1hug:a.s.

ay o kremi ben araştırdım şok oldum fiyatı görünce zaten:roflol:

canım uygulayıp yıkadıktan hemen sonra mı belli oluyor bu?bıktım bu sivilce lekelerinden yaaa üfff

ay kızlar aynı sorun bende de var...eskiden takmıyordum da şimdi çok fena takmaya başladım siz ne durumdasınız olumlu gelişme var mı???

mesaj burada olduğu için attım canımsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

olur boyle şeyler yahua.scake e paramı yeter yaw?.o kadar bile etmez o şimdi biz onu alırsak 'ahaaaaa nasılda kekledik:roflol:' diyip gülerler bize.140 ı toplayamadık ki 410 u nasıl biriktirelim

kızlar bende breast-gain kullandım.Ama hiç faydasını görmedim.çok etkili olduğunu düşündüğünüz,kesin çözüm sağlayan bir formül yada ilaç varmı?

kızlar bende breast-gain kullandım.Ama hiç faydasını görmedim.çok etkili olduğunu düşündüğünüz,kesin çözüm sağlayan bir formül yada ilaç varmı?

:1no2:yok malesef olsa biz kullancaz ama biz bu aralar actibreast isimli bi kreme takmiş durumdayız ama işte parasızlıktan alamıoruz ve para biriktirmeyi umuoruz.ama senin parasal yonden bi sorunun yoksa ki bu 140 ytl al bu krem diğerlerinden farklı olarak yağ miktarını artırıyor.bizce bu ürün ideal ama sen bilrsin cunku henüz kullanan yok canım

kızlar ben femagis diye bir krem buldum fiyatı heryerde farklı 79 ytl var 90 ytl ye var ama bir yerde kampanya başlamış 35 ytlye kadar düşmüş kargo ücretiyle beraber 37,20 ytl biraz tereddütlüyüm ama yinede sipariş verdim dün geldi valla herşeyi göze aldım kızlar deneyeceğim bakalım ne olacak dğerleri çok pahalı bundan sonuç alamazsam para biriktirim onlardan birini alırım artık

özelden o sitenin ismini yollarmısısn lutfen canım

fiyat guzelde işte işe yarar mı?oradaki bayanlar maşallah kendinden ve silionlu yani hele orda duz bi resim var ya yani dio ki 3 6 cm dio sonrada füze oluo anlamadım ki bu işi:sm_confused:

canim bana gonderirimisin ozelden o siteyi?

saol ebrucum inş.istediğin sonucları alırsın da bizde seninle beraber sewiniriz.
bu arada sana msj gitmıo ayarları bi kontrol et istersen

aybegüm kıs dalton kardeşyerimsenibenşu meyan köküne gitti benim aklım östrojenik etkisi varmış..ne diyosun:roflol:anam iyice kafayı yedim ya:roflol:bide benim iki günde bir göğsüm ağırıyo ya halla hallaaaCADIARZU

daltoncum :roflol:valla bişi diyemicem cunku tadı onun toprak gibikafamçokkarıştıbana kimse onu içiremez yani.ya fazla östrojen kanseri tetikler bunu bilioruz değil mi,bi de 2.si sivilcelerle uğraşmak istemiyorsak östrojenin fazlasından uzak durmalıyız cicim:1hug:
eger illede kullanacağim dersen bazılarından vazgecmelisin ,yoksa kaş yapayım derken göz cıkarırız allah göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…