Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

Ben Bi Int.sitesinde Gordum ,sanirim Aktarin Birine Dense Getittirir.bu Arada Cay Bardağina 1/4 Hayit Suyu Konup Geri Kalani Su Ile Tamamlanmaliymiş.

arkadaşlar kimler bursalı karışımı kullanıyor.bunu öğrenebilir miyim.böylece gelişmeleri takip edeceğim bi arkadaşim olsun istiyorum.çünkü ben kullanmaya devam ediyorum.yani işte üç gün falan oldu tekrar başlayalıa.s

bi de aklıma gelmişken avonun göğüs sıkılastırıcısı masaj için iimiş sanırım.bikac yorum okudum da

canım ben kullanıyorum 1 hafta kadar oluyo.ve inanamadım bugün sızlamalar var hafiften acaba doğru yolda mıyım yaa?çok sevindim bugün hissettim.ben küçle beraber kullanıyorum ama küç üm bitti 2 gündür içemiyorum diğeride bitmek üzere hemen gidip almam lazım devam edicem bakalım.bide annem dediki sanki çok büyümemiş ama genişlemiş alanı diye bir yorum yaptı...bide masaj yapıyorum aklıma geldikçe.

ne ile msj yapıosun minish im?ayrıca 4 olduk eyooooo:dance:
bu arada ben bursa bitene kadar ölçmicem 80 cm zaten cewresi o gune kadar beklicem de bana sürpriz olsun sonuç:dance:amanın ya buyumezsekafamçokkarıştıişte o zaman asıl sürpriz olur:1shok:inşallah kotu bişi olmaz ya DNA mızı falan bozmaz insallah anladınız siz onusenağlama

ne ile msj yapıosun minish im?ayrıca 4 olduk eyooooo:dance:
bu arada ben bursa bitene kadar ölçmicem 80 cm zaten cewresi o gune kadar beklicem de bana sürpriz olsun sonuç:dance:amanın ya buyumezsekafamçokkarıştıişte o zaman asıl sürpriz olur:1shok:inşallah kotu bişi olmaz ya DNA mızı falan bozmaz insallah anladınız siz onusenağlama

umarım canım yaaa...bende bi yandan korkmuyo değilim ama herhangi olumsuz bişey farkettiğimde hemen kesicem.ben walla krem olsun da ne olursa olsun diyorum masaj yapıyorum kremsiz olmuyo çünkü geçen de kayısı yağıyla yaptım.benim de 80 oldu biliyomusun 78 di yine 2 cm büyüttüm çabalarımla.ya çok bişey de istemiyorum kıız 85 olsa yetcek öyle inek memesi gibi göğüslerde gözüm yok walla...:1no2:

kizlar ben su karisimi kullanali bisey farkettim. benim gelnde adet sancilarim cok olurdu, ilac almadan sakinlesemezdim.ama gecen ay adetimde hic ilac almadim. acaba karisimin mi etkisi oldu? ne dersiniz?

ben 83 u gördüm ama inanın yetmıo.bize 85 den biraz daha fazlası gerekıo.:bbo:ya bakın aklıma ne geldi lipozomlu kremler var ya hani su yaslanmiş cildi düzgünlestiren falan acaba onu mu alsakki deriye şişlik verıo ya

ben 83 u gördüm ama inanın yetmıo.bize 85 den biraz daha fazlası gerekıo.:bbo:ya bakın aklıma ne geldi lipozomlu kremler var ya hani su yaslanmiş cildi düzgünlestiren falan acaba onu mu alsakki deriye şişlik verıo ya

:roflol:aybegüm allah iiliğini versin:)nerdende aklına geldi valla bellkide yararı olur he:roflol:denemek lazımCADIARZU

yahu avondan başkası satmıo mu bu lipolardan loreal falan yok mu yahuÇok üzgünüm çoook

Slm Kisslar Bende Memişlerimin Büyümesini Istiyorum Artikkkkkkkk :) şu Bursali Karişimi Bulamadim Yazarsaniz Sevinirim

Slm Kisslar Bende Memişlerimin Büyümesini Istiyorum Artikkkkkkkk :) şu Bursali Karişimi Bulamadim Yazarsaniz Sevinirim

canım eğer alabiliyorsan actibreast diye bir krem var..bizim ihtiyacımız olan krem fiyatı 140 ytl netten sitesine bak test edilmiş bir krem..laboratuvar ortamında test yapmışlar..eğer maddi durumun yetecekse bunu al derim..ben ve aybegüm ondan almaya karar verdik..ikimizde öğrenci olduğumuz için şuan için alamıyoruz...aktarın numarası0224 222 37 98.ben tuana ve aybegüm şuan o karışımım kullanıyoruz.ben içine küç ve çemen unuda ekliyorum 6 gündür kullanıyorum..3 gündür ağrılarım başladı göğsümde...herkeste aynı etkiyi yapmıyor tabiki..karar senin canım:1hug:a.s.

canım eğer alabiliyorsan actibreast diye bir krem var..bizim ihtiyacımız olan krem fiyatı 140 ytl netten sitesine bak test edilmiş bir krem..laboratuvar ortamında test yapmışlar..eğer maddi durumun yetecekse bunu al derim..ben ve aybegüm ondan almaya karar verdik..ikimizde öğrenci olduğumuz için şuan için alamıyoruz...aktarın numarası0224 222 37 98.ben tuana ve aybegüm şuan o karışımım kullanıyoruz.ben içine küç ve çemen unuda ekliyorum 6 gündür kullanıyorum..3 gündür ağrılarım başladı göğsümde...herkeste aynı etkiyi yapmıyor tabiki..karar senin canım:1hug:a.s.

ÖNCELİKLE CEVABIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.... CANIM BİRAZ EVVEL BAŞKA BİR BAŞLIK ALTINDA BİR ARKADAŞIMIZIN BURSALI KARIŞIMINDAN DOLAYI YAŞADIĞI ÜZÜCÜ OLAYI ANLATMIŞ (KİSTLER) VE ÇOK KORKTUM. BİR DOKTORDA http://www.uzmantv.com/gogusleri-buy...ntemler-var-mi KREMLERLE İLGİLİ TEHLİKEYİ FİLAN ANLATMIŞ NAAPCAĞIMI ŞAŞIRDIM KOCAM MEMNUN OLDUĞUNU SÖYLESEDE TELEVİZYONDA GÖRDÜĞÜ İRİ GÖĞÜSLÜ KADINLARA BAKIŞLARININ DEĞİŞTİĞİNİ GÖRÜNCE BİRŞEYLER YAPMADAN DURAMIYORUM... GÜZELLİK UZMANI BİR ARKADAŞIMLA KONUŞTUM REJUVİ'NİN ÜRÜNÜNÜ ÖNERDİ ESTRAJEN VE KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRIYOR VE SON DERECE ZARARSIZ DOĞAL DİYOR KONUŞMAM YARIM KALDI DEVAMINI ÖĞRENİNCE SİZLEREDE YAZARIM... SİZCE NE YAPMALIYIM BU ARADA 2 AY ÖNCE NEGATİFLE SONUÇLANAN TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRDÜM ACABA BİR ZARARI VARMIDIR 1,5 AY SONRA DONDURULMUŞLARIMLA DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM OF YA NAPİM SİZCE?

canım rica ederim...bu arada o karışımı kullanan arkadaşımızda fibrokist hastalığı varmış göğüsünde kist varmış yanii..aktardan alınan karışım göğüsteki kistleri aza indirgiyormuş bu karşımı kullanan hastalardan iyileşen olmuş ve göğüslerinde büyüme farketmişler aktara söylemişler..aktarda bi bayana tavsiye etmiş böylece bize kadar yayıldı..seni çok iyi anlıyorum eşinle olan ilişkin hakkında aynı şeyi bende erkek arkadaşımla yaşıyorum..bende yaklaşık 6 aydır denemediğim birşey kalmadı..canım krem senin tedavini etkilesin sanmıyorum..Rabbim inşallah sağlıklı bir çocuk nasip eder tez zamanda sana ve cümlesine:1hug:eğer tekrar konuşursan o arkadaşınla mutlaka haberdar et bizi canım..bende netten bakıyorum şimdi o ürüne:1hug:

canım rica ederim...bu arada o karışımı kullanan arkadaşımızda fibrokist hastalığı varmış göğüsünde kist varmış yanii..aktardan alınan karışım göğüsteki kistleri aza indirgiyormuş bu karşımı kullanan hastalardan iyileşen olmuş ve göğüslerinde büyüme farketmişler aktara söylemişler..aktarda bi bayana tavsiye etmiş böylece bize kadar yayıldı..seni çok iyi anlıyorum eşinle olan ilişkin hakkında aynı şeyi bende erkek arkadaşımla yaşıyorum..bende yaklaşık 6 aydır denemediğim birşey kalmadı..canım krem senin tedavini etkilesin sanmıyorum..Rabbim inşallah sağlıklı bir çocuk nasip eder tez zamanda sana ve cümlesine:1hug:eğer tekrar konuşursan o arkadaşınla mutlaka haberdar et bizi canım..bende netten bakıyorum şimdi o ürüne:1hug:

CANIM BENDE actibreast'I ARAŞTIRDIM TELEFONLA KONUŞTUM KADINA TÜP BEBEKTEN FİLAN BAHSETMEDİM AMA GEBELİK DÜŞÜNÜYORSANIZ SONRASINDA KULLANIN DEDİ... OF BELİRSİZLİK BERBAT BİRŞEY AKŞAM KOCAMLA KONUŞUP NE YAPICAĞIMIZA KARAR VERELİM ARTIK HAYATIM DİKEN ÜSTÜNDE GİBİ... NE İŞİMİ AYARLAYABİLİYORUM NE DE GÖĞÜSLERİMİ a.s ... YALNIZ BU ÜRÜNE KANIM KAYNADI a.s

CANIM BENDE actibreast'I ARAŞTIRDIM TELEFONLA KONUŞTUM KADINA TÜP BEBEKTEN FİLAN BAHSETMEDİM AMA GEBELİK DÜŞÜNÜYORSANIZ SONRASINDA KULLANIN DEDİ... OF BELİRSİZLİK BERBAT BİRŞEY AKŞAM KOCAMLA KONUŞUP NE YAPICAĞIMIZA KARAR VERELİM ARTIK HAYATIM DİKEN ÜSTÜNDE GİBİ... NE İŞİMİ AYARLAYABİLİYORUM NE DE GÖĞÜSLERİMİ a.s ... YALNIZ BU ÜRÜNE KANIM KAYNADI a.s

bende rejuviye baktım yalnız fiyatı yoktu..onun içinde pueraria özüde varmış güzel bir ürüne benziyor a.s eğer hamilieliğine zarar verecekse kullanma canım..dediğin gibi eşinle konuş...birde doktoruna sor..ha şunuda söyleyim benim arkadaşlarımın göğüsleri hamile kaldıklarında bayağı bi büyüdüler..iki arkadaşımında göğüsleri büyüdü..hangi ürüne kanın kaynadı actiyemi..rajuviyemi??:1hug:

bende rejuviye baktım yalnız fiyatı yoktu..onun içinde pueraria özüde varmış güzel bir ürüne benziyor a.s eğer hamilieliğine zarar verecekse kullanma canım..dediğin gibi eşinle konuş...birde doktoruna sor..ha şunuda söyleyim benim arkadaşlarımın göğüsleri hamile kaldıklarında bayağı bi büyüdüler..iki arkadaşımında göğüsleri büyüdü..hangi ürüne kanın kaynadı actiyemi..rajuviyemi??:1hug:

REJUVİYE BAKMADIM BİLE ACTİYEMİ İÇİN DEDİM... REJUVİ İÇİN ARKADAŞIMI BEKLİYORUM... HAMİLELİKTE GÖĞÜSLER BÜYÜYOR AMA SONRASINDA TEKRAR SÜZÜLÜYOR a.s . BİLSEMKİ 2. DENEMEMDE TUTUCAK ZATEN HİÇ KULLANMAM BUNUNLA İLGİLİ BİR ÜRÜN AMA ONUNDA GARANTİSİ YOKKİ MAALESEF...

REJUVİYE BAKMADIM BİLE ACTİYEMİ İÇİN DEDİM... REJUVİ İÇİN ARKADAŞIMI BEKLİYORUM... HAMİLELİKTE GÖĞÜSLER BÜYÜYOR AMA SONRASINDA TEKRAR SÜZÜLÜYOR a.s . BİLSEMKİ 2. DENEMEMDE TUTUCAK ZATEN HİÇ KULLANMAM BUNUNLA İLGİLİ BİR ÜRÜN AMA ONUNDA GARANTİSİ YOKKİ MAALESEF...

evet actibreast gerçekten iyi bir kreme benziyor..lipolifting içeriği cezbediyor inssanı:icecream:arkadaşından haber alırsan bizimde haberimiz olsunyerimsenibenoda ne kadar bilmiyoruz gerçi ama yine 100 civarı vardır heraldeşakkıdı

ne üçü kız dört olduk..aybegümde var:dance:bende işe girersem alabilirim bakalım Allah kerimyerimseniben

amanın unutuldum bi an:çok üzgünüm:ama gürzem beni unutmadı,saol cicim:1hug:
e hadi yok mu arttıran:teytey:

kızlar bugün gidip aktardadaki karışımdan 2 paket daha aldım Allahtan bursadayım...2 -3 gündür düzenli kullanamadım ama son zamanlarda sızlamalar başlamıştı hem de adetimin hemen bitiminden sonra...alakası yok yani...bi de küç aldım ikisini de içicem ....gelişmeleri yazamayabilirim yarın gidiyorum çünkü tatilim bitti...hepinize bol şanslaaaarr....güzel göğüslü günlere hep birlikte inşallah..........

kızlar bu actibreast güzel bişeye benziyo...param olsa denemek isterdim hemen ama breastgain kullandım ben hemde 3 kutu o yüzden paramı 1 kere boşa çöpe attım bi daha yok artık diyorum.ama bi yandan da içim istemiyo değil yani.......para biriktirip alsam mı kiiiiii....alan olursa yazsınn nooluuur.

kızlar şimdi biz 4leyince daltonlar mı olduk ne?:roflol:
neyse konuya geciorum ölçmicem dedim ama dayanamadım1 haftada duzgun dahi kullanmadım ama 1 cm buyumus:dance:
bunu sizinle paylaşmak istedim daltonlarnaniknanikbu arada da para biriktırmeye basladım krem için inş. obur ay alacam:1ninca:
insallah soyle arasını aralayıp da bakacağimiş memişlerimiz olur,şöyle biri sağa biri sola :roflol:amin amin amin

X