Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

benim bazı mesajlarımla konum uçmuş gitmişşşşşşş.ne güzel eğlencektik belkide içimde kaldı şimdi.

kızlar bakın size ne diyeceğim.site içinde dolaşırken bi marka da breastactive di sanırım 6 ay kullanımla sonuclar super olmus yalnız 6 ay boyunca kafein yok.
peki kafein nelerde var:kola,kahve,çikolata,çay ve yeşil çayda.eger bunları 6 ay boyunca kullanmam ve her zaman da masaj yaparım derseniz haplar da işe yarayacak demektir arkadaşlar.su hap meselesini dusunelim mi bi daha.

bide orda bi hikaye var kullanan kişi hakkında anlatırım isterseniz

bu arada 2 ürün var dışı tamamen ayni fakat yazı farklı biri breast gain,diğeri ise breastactives.bu arada activesin sitesinde ama yabancı tabi para garantisi var arkadaşlar

bu arada 2 ürün var dışı tamamen ayni fakat yazı farklı biri breast gain,diğeri ise breastactives.bu arada activesin sitesinde ama yabancı tabi para garantisi var arkadaşlar

ben haplardan ümidimi kestimyasakkelimealırsam krem alıcam..güvenmiyorum haplara birsürü para harcadım zaten onlara bi faydası bile olmadı...param olursa hemen actibreast alıcam başka bi düşüncem yok:1hug:a.s.

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ŞUNU İSTİCEM KULLANIDIĞINIZ YÖNTEMİ VE NE KADAR ZAMANDIR KULLANDİĞİNİZİ BİDE EN MÜHİM DURUM NETİCE

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ŞUNU İSTİCEM KULLANIDIĞINIZ YÖNTEMİ VE NE KADAR ZAMANDIR KULLANDİĞİNİZİ BİDE EN MÜHİM DURUM NETİCE

YÖNTEM =BURSA KARIŞIMI+KÜÇ+ÇEMEN UNU
KULLANILAN SÜRE =8 GÜNDÜR KULLANIYORUM
GELİŞME-SONUÇ =YARIM CM BÜYÜME

YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM:roflol::enbuyukkk:

ben yazmadım tabi
zırrcım supersin valla:roflol:
8 gunde 1,5 cm:sm_cool:
küç +bursa
ayrıca hepinize katkılarınızdan dolayı tenkyuuuuuuuu:1hug:

Dolgun ve büyük göğüsler için kek

Malzeme:

* 1 su bardağı demlenmiş adaçayı ve civan perçemi çayı (1 tatlı kaşığı adaçayı ve irice bir tutam civanperçemi 1-2 dakika kaynar suda demlenirse yeterlidir).

* 1 su bardağı keten tohumu

* 1 su bardağı soya unu

* 2 su bardağı normal un

* Yarım su bardağı soya yağı

* 3 yumurta

* 1 vanilya

* 1 kabartma tozu

* 1 su bardağı şeker.

Yapılışı:

Önce yağ, şeker ve yumurta 5 dakika kadar mikserle çırpılır. 1 tahta kaşıkla un, vanilya ve kabartma tozu eklenir. Su, adaçayı ve keten tohumu hepsi katılır ve tahta kaşıkla harman yapılır. Yağlanmış tepsiye dökülürek ısıtılmış fırına verilir.

Yararları: östrojeni destekler

Adaçayı en doğal östrojen kaynaklarından biridir. Aynı şekilde soya ürünleri de fitoöstrojenler dediğimiz doğal bitkisel kaynaklı östrojen içerir. Büyüme çağında östrojenin doğal yolla desteklenmesi, ikincil cinsel organların gelişmesini destekler. Normalde bayanlarda östrojen düzeyi yükselince de göğüslerde dolgunluk artar. Keten tohumu da göğüs büyütücü özelliğe sahiptir. Memekanseri olanların da bu tarifi uygulamamalarını öneririm. Bu kekten, kilo problemi olmayanlar günde 2-3 dilim tüketebilira.s.

Gerçekten bu kek göğüs büyütüyor mu? Tarifi nerden aldın?
Bu arada kızlar ben de göğüs büyütme başlıklarına yeni katıldım :)
Aslında benim sorunum tüyler. Ama baktımki göğüs büyütmek için de başlıklar var ben de bir bakayım deneyeyim dedim.Aslında benimkiler de çok küçük. Ama kafaya takmıyordum şimdiye dek. Ama doğal yollarla büyütebilme düşüncesi neden olmasın dedirtti :)

Bir sorum daha var arkadaşlar.
Kwao Krua bitkisi göğüsleri büyüten bir bitki ve sadece taylandta yetişiyor. Temin edebilecek var mı? Ya da bu bitkiyi içeren bilidiğinizhap var mı?

YONTEM-BURSA KARISIMI+KUC
KULLANILAN SURE- 5 AY (KUC), 2 AY (BURSA KARISIMI)
SONUC- 1.5 CM buyume (buyumeyi kucuk yazdim cunki buna buyumek denir mi bilemiyorum :) )

Bir sorum daha var arkadaşlar.
Kwao Krua bitkisi göğüsleri büyüten bir bitki ve sadece taylandta yetişiyor. Temin edebilecek var mı? Ya da bu bitkiyi içeren bilidiğinizhap var mı?

ilk olarak hoşgeldin canım:1hug:canım bu kek büyütüyormuş göğüsleri bende netten aldım tarifini ..içerdiği maddeler gereğince östrojen kaynağı olduğu için göğüslerde dolgunluk ve gelişme sağlıyormuş...henüz denemedim bende sizlerlede paylaşayım dedim...kwao krua dediğin pueraria mirifica bitkisi göğüslerde büyüme sağlıyor doğru fakat türkiyede henüz satılmıyor..fakat onu içeren etkili bir krem var ACTİBREAST diye...biz 6 arkadaş ondan almaya karar verdik...şuan hepimiz öğrenciyiz para biriktirmeye çalışıyoruz..eğer alabilirsen onu al haplar işe yaramıyor canım hepimiz hapları kullanan kişilerizyerimsenibensana tavsiyem ACTİBREAST al..:1hug:a.s.

bu arada gülseren nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin öldünmü arkadaşım ya haber bekliyoruz senden:sm_confused::1hug:

gurze:) mrb
yazını okudum ve çok diikatimi çekti actibreasti tavsiye etmişsin bene sadece bres geini duymuştum ama o kapsül halinde bunun krem olmasına sevindim siz ne gibi belirtiler gördünüz başka kullanmış olan arkadaşlar var mı acaba

hoşbulduk gurze :1rolleyes: sıcakkanlı ve şirin tavrın için öncelikle teşekkür ederim canım a.s. östrojen içeren maydonozu hergün düzenli yemek veya östrojen içeren adaçayını hergün düzenli içmek de göğüsleri büyütürmü acaba:kahve: denyen araştıran varmışutarafagitti

kızlar femagis kreme başlayalı bugün 5.günüm ve çok güzel gelişme var dahada dolgun oldular hazır indirimdeyken 2 kutu daha alayım diyorum böyle devam ederse füze gibi olacak herhalde gerçi o kadarınıda istemem ya... ha birde ben bir delilik yapıp her akşam çok azda dudaklarıma sürüyorum sanırım ben kafayı yedim ya.... yok yok kesin yedim

X