Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

femagis kaç para ebru?
ayrıca adet döneminin yaklaşmış olduğundan büyümüş olma ihtimali var mı?

femagis kaç para ebru?
ayrıca adet döneminin yaklaşmış olduğundan büyümüş olma ihtimali var mı?

krem bazı sitelerde 90 ytl bazılarında 79 ytl vs. ama benim aldığım sitede indirim vardı ben 1 tanesini 35,20 kargo dahil 37,20 ytl ye aldım 2 tane alırsan 88 ytl civarında olanda var ben denemek için bir tane almıştım belki adet döneminden olabilir ama ben farkı krem kullanmaya başladıktan sonra gördüm biraz bekleyeceğim adetime daha var gelişmeleri yazarım

ebru canım naptın nasıl gidiyor kremle:)gelişme varmı?bu arada ölçtünmü cm olarak büyüme varmı??:1hug:

şimdilik iyi gidiyo canım sıkılık var hala yalnız reglimi bekliyorum eğer ondan sonrada bi değişme olmazsa tamam demektir cm olarak hiç ölçmedim kremden önce ölçmüştüm küç kullanırken 78 cm idi ay bende merak ettim akşam ölçüp bildiririm canım umarım gelişme vardır ölçmeye hiç de cesaretim yok aslında ama yinede ölçerim akşam :1hug::enbuyukkk:

canım acele etme o zaman reglinden sonra ölçersinyerimsenibeninşallah canım inşallah işe yarar:1hug::enbuyukkk:

canim adetin ne zaman? heyecanla seni bekliyoruz canim ya. isallah bu krem faydali olur. olursa ben de kullanicam

zırrcım bende bulamadım içeriğini...benim aklım hala actibreastte..ne mutlu sana para biriktirebiliyorsun inşallah alırsın ve faydasını görürsün canım:çok üzgünüm::1hug:a.s.

kızlar bende bu dertten ciddi ciddi muzdaribim..bende eskiden hiç tkmıyordum ama büyüdükçe insanda büyük bi yara halini alıyorççaylardır almayı düşünüyorum ama bende ne alacağımı bilmiorum...peki actibreast ten eminmisiniz..yani almalımıyım..bide çok uçurumlar var fiyatlar rasında..hangisini alacağımı şaşırdım..bide bu bursalı karışımını telefonla arayarak siprişmi ediyoruz???

canim actibreasti daha hic birimiz kullanamadik. cunki bazimizin parasi yetmiyor almaya, bazilarimiz yurtdisinda oldugumuzdan alamiyoruz. ama en akla yakin bunu sayiyoruz hepimiz. bi de femagis diye bi krem varmis. o da kullannan arkadaslarin soyledigine gore faydali olulyormus. bursadaki aktara gelince. evet tel.la arayip siparis ediyorsun. bu karisimi ben 2 aydir kullaniyorum. 1.5 cm gibi buyume oldu. yani oyle abartili bi buyume denmez. aslinda gozle gorulur biseyde degil ama sutyen giyince doldurmasindan biraz buyudugunu farkediyorsun. bursadaki aktarin karisimini yaklasik 6 ay kullanmamiz gerekiyormus.

sen boşver büyümesin büyütüp nabacan sen böylede güzelsin hem sen kendin büyüksün biz senin kalbini seviyoz eşin seni böyle kabul etmiş ben memnunum ama accıkdaha büyüsün isterim deneycem kııııız ne kaybederiz yan etkisi varmıki????????:uhm:
ne yapsam olmuyoooooooo büyümüyorlaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

kizlar eminim aranizda en kucuk goguslu olan benim. ogle hissediyorum nedense. benimkiler o kadar acaip ki. uuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

büyüsün kıııııız silikonlu sütyen takmaktan bıktım yaaaaaaaaaaaaaaw:a015:

actibreast ın sayfasını inceledim kızlar.

en iyi gelişme 56. gün sonunda %8 olarak tespit edilmiş...

56 gün demek yaklaşık 2 ay demek, yaklaşık 2 kutu actibreast demek, ve aynı zamanda 56. gün sonunda sizde o sonucun alınıp alınmayacağıda kesin değil...

Düşüncelere daldım yine

merhaba arkadaşlar,ben bir haftadır kara üzüm çekirdeği kullanıyorum.2gündür de adaçayı içiyorum.göğüslerimde biraz büyüme var.sizce bu k.ü.çden mi,yoksa çaydan mı.adaçayının ostrojen deposu olduğunu duymuştumm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…