Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için ne önerirsiniz?

kızlar bir araştırmaya göre adaçayı çok tüketildğinde erkeklerde sperm sayısında azlık kadınlardada kısırlık yapıyormuş onun yerine rezene hayıt tohumu yada karabaş otunu için ben rezene ve hayıtı karıştırıp öyle içiyorum

Canım Rezene Çayını Paket Hazır Çay Alsam Sorun olur mu ?

Canım Rezene Çayını Paket Hazır Çay Alsam Sorun olur mu ?

Aynen canım ben de aynı şeyi soracaktım. Ya da narı bu mevsimde bulamadığımız için narlı poşet çay falan alsak aynı etkiyi gösterir mi ki? :44: Heralde onlar da normal demlediğimiz çaylar gibi şekersiz içilir ?? :)

hergün aklına geldikçe mi yiyordun, nasıl tüketiyordun bunu, bi arkadaşım da dün sütün içine yumurta kır bi de bal karıştır her gün iç dedi ama midemi bulandırabilir yumurta çok sevmem ama cicibebeyi çok severim...
abiye bakıyorum kızlar bir iki tane denedim, satıcılar bile satmaya çalışmıyo, 'fena durmadı' diyo hakkaten çok sinir bozucu bişi ve yaş geçtikçe daha çok takmaya başlıyorum kilo ve göğüs mevzusunu

canansever sen yine 19 yaşındasın, ben 19 yaşındayken göğsümün varlığından yokluğundan bile haberim yoktu

Canım bi bardak sütün içine bıldırcın yumurtası kırıp bal döküyorlar. Miden bulanır mı bilemicem ama onun çok faydası oluyormuş. Aynı dertten ben de muzdaribim Kilo almam lazım. Göğüs konusu da canımı çok sıkıyor. 17 yaşındasın daha erken diyorlar bana ama e diğer arkadaşlarımın niye kocaman?

ya benim gözlemlediğim göğüs 1-2 sene içinde birden büyüyo, senin bundan sonra da büyüyebilir ama çok da fark etmez heralde. ama yine de yaş avantajın var ne yapsan yarar bence. ben ilk göğüs büyütücü hap kullandığımda 20 yaşındaydım ve bir kutuda baya fark etmişti, gözle görülecek kadar, hiç bilmeyenler bile göğsün büyümüş senin diyodu, tabi o zamanlar öyle takmıyodum sırf meraktan kullanmıştım... devamını getirmeyince tabi zamanla söndü.. şimdi 27 yaşındayım, yıllar sonra dedim ya ben böyle bişi kullanmıştım ilk olarak ne de etki etmişti neden kullanmıyorum, 1 kutuda yakın zamanda kullandım ama hiç etki etmedi.. O zaman sağolsun annem izin verseydi belki şimdi böyle bi derdim kalmayacaktı... 17 yaşın 1 kutusu 27 yaşın 3 kutusuna denktir belki de öyle düşünürsen çok şanlısın.. İyi araştır, inandığın güvendiğin bi yöntemi dene eminim fayda görürsün.

canım ben sabah 20 tane akşam 20tane yiyodum . cici bebeyi 1paket sütle karıştırıp mama yapıyorum yiyorum . sütün içine yumurta kırıp falan hayatta yiyemem ben öyle :) insan kafaya takınca hırs yapıp başlıyor bişeylere faydasını gördüm ama yavaş yavaş oluyor pes etmeyin kızlaar :)

ya bu ilaç kullananlar hep daha sonra söndü diyorlar benimde aklıma geldi denemek ama eğer eski haline dönücekse boşuna uğraşmayım diyorum 19yaşındayım ama napsam bilemedim .

Aynen Ama Acaba Etki Eder mi ? unu Merak Ettim Bende

Evet Haziranda 19 Olucam 49 kiloyum 1,70 boyum Var 57 Beden Ama Tam Doldurmuyor Acaba Acaba Yaşım Geçtikce büyür mü Sonuçta Göğüslerde Gelişiyordur Az az Merak Ettim ?

Aynen Haklısın Canım 15 Yaşında Kuzenim Var kız 80 Takıyor Gögüsü Taşıyor Resmen Birde Çalıştığım Yerde Çağla diye arkadaşım Var Daha Yeni 18 Oldu Göğüsü 85 - 90 Vardır Heralde Çok büyük Yaşını Söylince Şok Oldum :)

Yani ben şimdi hap kullanayım mı? Bilemiyorum ya korkuyorum ama :44: Hap büyütürken ağrı yapıyor mu, ne kadar sürede büyütüyor? :)))

Şans işte. Vardır Allah'ın bi bildiği :) Ama göğüsleri büyük olup da küçültmek isteyenleri feci kıskanıyorum

Aynen ama Bence kiloyla da Alakası Var Çünkü Kuzenim 15 Yaşında Ama cüssesi büyük Maşallah Ablası da Onun Gibi Kilolu Oda benden 1 Yaş Büyük Onunkilerde 80 Sadece Ortancı Ablası (kuzenim :) ) Oda Benim Kilomda Onunkilerde 75 Kardeşler Yani :)

sallama çay içsem olurmu diye soran arkadaşlar bence aktardan kendiniz alıp demlerseniz daha iyi olur ben aktardan aldım öyle yapıyorum poşet çaylar ne kadar doğalda dense katkı maddeleri oluyor diye düşünüyorum yine size kalmış bir olay ve faydasınıda görüyorum dolgunlaştı onun dışında kara üzüm çekirdeği yağı ve çörek otu yağıyla masaj yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…