Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

bide bende almayı düşünüyorum biraz daha tutarlı olsan yesilerk? bi gelip bi gidiyosun üsteik ben sana zaten ulaşmaya çalışmıştım biraz ilgileirsen burayla çok mutlu olucaz..

Ben daha bitkileri araştırmadım ama çok yok . Sadece bitkileri direk değilde öz suyunu çıkartarak kullanıyorsun . O da biraz sıkıntı gibi

ben de bu kitaptan almak istiyorum nasıl olsa bir kişide kitap var artık
biz de sayıca fazla olursak herkes için ucuza gelmiş olacak..
ama o kitabın mail gonderılmesıne nasıl ızn verırler anlayamıyorum ..
nasıl zarar etmıyolar bızım dusundugumuzu herkes dusunur bırılerının ınternete koyması lazımdı bılgılerı şimdiye kadar:KK31:

arkadaşlar madem çoğunluk hala almadı yine birimiz alsın bölüşelim paraları hatta ben mi alsam ? alan arkadaş pek bu camialarda dolanmıyo ne yapalım?

ben de geldim :KK55: ben baştan sona okumadım biraz tembellik ettim ama yani o kitapta oyle mucize bi seyler olsa mutlaka biirileri alıp okuyup bi yerlede paylaşmıştır zaten yani muhtemelen okuduğumuz yöntemlerden çok farklı seyler değildiir gibi geliyor bana. o değil de kızlar bilen duyan var mı aranızda, ajda pekkan'ın kullandığı kuru guava diye bir meyve, aktarlarda filan varmış sanırım

arkadaşlar madem çoğunluk hala almadı yine birimiz alsın bölüşelim paraları hatta ben mi alsam ? alan arkadaş pek bu camialarda dolanmıyo ne yapalım?

Bacaksizimm su para bõlusmeyi nasil dusunuyorsun ve kitab senin elinde oluyor bizim elimize nasil gecicekki hem nekadardi bu kitap ? Ya alan arkadas var niye bilgileri paylasmiyor bizimle parayi bn verdim buyuzden paylasmam diyorsa pes derim su almanyada o kitabi bulsamm alirdim ve tum icinde yazilanlari buraya aktarirdim biz burda bildiklerimizi paylasmiyormuyuz zaten ? Hersey parayi basincami sir olarak kaliyor ? Anlamadimki ys

Bacaksizimm su para bõlusmeyi nasil dusunuyorsun ve kitab senin elinde oluyor bizim elimize nasil gecicekki hem nekadardi bu kitap ? Ya alan arkadas var niye bilgileri paylasmiyor bizimle parayi bn verdim buyuzden paylasmam diyorsa pes derim su almanyada o kitabi bulsamm alirdim ve tum icinde yazilanlari buraya aktarirdim biz burda bildiklerimizi paylasmiyormuyuz zaten ? Hersey parayi basincami sir olarak kaliyor ? Anlamadimki ys

canım benim, zaten arkadaş şu anda hepimizle iş birliği yapmış olsaydı kitabı bedavaya getirecekti, şu kadar insan istiyo almak herkes 10 ar 10 ar verse bile o paralar 50 tl dende fazla yapardı eminim neyse arkadaşın kendi tercihi ben ulaşamadım kendisine oda buralarda dolaşmayı kesti zaten. Ben almayı düşünüyorum hala ve e-posta yoluyla atılıyordu sanırım bu şekilde halledilebileceğini düşünüyorum

canım benim, zaten arkadaş şu anda hepimizle iş birliği yapmış olsaydı kitabı bedavaya getirecekti, şu kadar insan istiyo almak herkes 10 ar 10 ar verse bile o paralar 50 tl dende fazla yapardı eminim neyse arkadaşın kendi tercihi ben ulaşamadım kendisine oda buralarda dolaşmayı kesti zaten. Ben almayı düşünüyorum hala ve e-posta yoluyla atılıyordu sanırım bu şekilde halledilebileceğini düşünüyorum

ne tuhaf insanlar var keske ben alsam hic sizden parada istemem kitapta neyi öneriyorlarsa sizle paylasir herkesi aydinlatirdim negerek varki cimrilige hepimizin istegi ayni nedir bu sir gibi saklaniliyor... hatta kütüphanede satiliyorsa almanada gerek yok gidersin okuyup yada fotokopi cekip cikarsin yazanlarida uygularsin sizde yani türkiyede böyle yöntem yokmu her kitab sir gibi saklaniliyormu yok alicaksin anca ozaman icindekileri görürsün diye bi kuralmi var ?
bizde türk kitabci olmadigindan o kitabi ben bulamam eger alabiliyorsaniz alinda aydinlatin bizleri belki cidden bi formül vardir gögüsü büyüten

Son düzenleme:
Kızlar bir ara bende baya şeyler denedim ama faydası olmadı.
Şimdi kremlere bakınıyordum belki kremden bi fayda bulurum diye ama yine de emin olamıyorum.
Eğer kitap alınacaksa bende ortak olurum. Yeşilerk arkadas kitabı almış niye sonra ortadan kayboldu?
Birlikte bir karar verelim. :KK54:

biri alacak tekrardan onunla ortak olunacak artık arkadaşlar.. Ben alırım ama sıkışığım bu ara para konusunda nasıl yapsak ki?

Arkadaşlar bende varım ortak olurum yani hemde çok istiyorum. Çok fazla sey denedim artık son carem bu :KK43: alıcak olan arkadasla iletişime gecebiriz ama lafta kalmasın lütfen alalım :KK43:

arkadaşlar almayın bu kitabı, hiç gerek yok, bildiğinizden farklı şeyler değil, en azından bana ulaşanı buydu. şimdi merak edip soracaksınız ama 1 haftadır gece gündüz çalışıyorum haftasonu da böyle devam edicek, pazartesi fırsat bulursam size bilgi vericem.

X