Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

deowell patch diye bi bant satılıyor bide internette gördüm, sitedeki yorumlara baktım negatif bir yorum yok ama yorumların site yönetimi tarafından yazılmış olabileceği gibi bir şüpheye kapıldım :KK70: Şüphem olmasa direk alıcam yani okadar güzel gözüktü gözüme..

saçma gibi göründüğü için zaten arkadaşlar hep beraber alalım diye anlaşmışlar. Toplu alındığı zaman 69 TL yerine 15 tl zarar etmiş olacağız. Belki işe yarar yöntemleri vardır. Ama yine de hâlâ nasıl oluyor da internette yayılmıyor anlamış değilim. Engel vb. de yayılmayı önleyemez. Her neyse.

E kitap satın alma grubuna katılacak olanlar

1. yeşilerik1
2. offoff
3. bacaksız
4. ingtugba
5. ipek87

Var mı başka katılmak isteyen ??

bende istiyorum konuyu bende açmıştım ama destek alamamıştım

deowell patch diye bi bant satılıyor bide internette gördüm, sitedeki yorumlara baktım negatif bir yorum yok ama yorumların site yönetimi tarafından yazılmış olabileceği gibi bir şüpheye kapıldım :KK70: Şüphem olmasa direk alıcam yani okadar güzel gözüktü gözüme..

bacaksız merhabalar bende bu konu ile ilgili topik açtım ama destek veren olmadı ben yabancı sitelerde forumlarda ve youtube 'ta bu e-kitap ile ilgili bir sürü yayın ve yorumlar gördüm kullananlar oldukça memnun ve sanki göğüslerine silikon taktırmış gibi olduklarını söylüyorlardı eğer e-kitabı alacaksanız bende almak istiyorum ne yapmalıyımm ?

bacaksız merhabalar bende bu konu ile ilgili topik açtım ama destek veren olmadı ben yabancı sitelerde forumlarda ve youtube 'ta bu e-kitap ile ilgili bir sürü yayın ve yorumlar gördüm kullananlar oldukça memnun ve sanki göğüslerine silikon taktırmış gibi olduklarını söylüyorlardı eğer e-kitabı alacaksanız bende almak istiyorum ne yapmalıyımm ?

merhaba.. çevremde alan kimse yok tek almakta istemıyorum istersen birlikte alabilirz.. ama ondan önce deowell bantlarındanmı denesem dıyodum ondan kullananlarda oldukça memnun.. ne dersin bu işe ?

arkadaşlarım göğüs büyütme hapı kullanmıştı işe yaramıştı fakat ben kullandım bende çok az bir değişiklik olmuştu sonra başka ilaç kullandığım için ara vermek zorunda kaldım.belki uzun süre içsem işe yarardı . bu senin dediğini duymamıştım canım .inşallah iyi sonuç alırsınız sizde:KK34:

nerden aldın bu hapı ve ne kadara canım detaylı cevap verirsen sevnrm

canım hatırlayamıyorum şuan hatta ebru şallıda içiyordu onu silikonlarını çıkardıktan sonra .eczanelerde vardı ozaman şimdi bilmiyorum. doğal kaynaklıydı

Kızlar ben kitabı aldım . Daha doğrusu parasını yatırdım ama bana ulaşmadı daha çok sinir oldum bir kaç saate gelir demişti gelmedi . Kaldırıldım sanırım :KK43:(

Kitap geldi kızlar almak isteyenleri belirleyelim ona göre size hesap numarası falan vereceğim bu yüzden maillerinizi verebilirseniz daha rahat konuşuruz . Bana ulaşan 1 arkadaş oldu sadece

Bacaksizimm kitap su gogus buyutme kitabimi ? Icinde ne yaziyor cok merak ediyorum neler buyutuyormus o doktorlara gore gogusu

cnm bende almayı düşünüyorum. kitapta yazılan bitkiler bulabilir şeyler mi? kitapta bahsettiği krem şerbetçi otundan yapılan krem mi yoksa farklı? kitaptaki bilgiler internette bulunan bilgilerden aynısını mı farklı mı? ve aldığına değdi mi yani içine sindi mi? biraz fazla soru sordum ama ona göre almayı düşüyorum..

X