Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

yakın çevremde kimse ile paylaşmadım.kimsede istemez sanırım :)) o yuzden tek ben alıcam gibi gözüküyor.

ben zamanında çok denedim doğal gögüs büyütme yöntemlerini egzersizlerini ilaçlarını ve kremlerini hiçbir sonuç alamadım açıkçası bide kremlerini sürekli kullanman lazımm en son çözüm protez yaptırmakta karar kıldım

walla benim kızarkadaşım meme büyütme kremi almıştı sürdükten kısa bi süre sonra kalbinde acayip çarpıntı olmuştu çöpe attı gitti

meraba zayıf ve uzun boyluların gögsleri kçük oluyomus benmde öyle,okadarda moralimi bozmuyormevlendktn sonra büyüyomus zaten

meraba zayıf ve uzun boyluların gögsleri kçük oluyomus benmde öyle,okadarda moralimi bozmuyormevlendktn sonra büyüyomus zaten

bende 53 kilo ve 1 75 boyundayım benimde hiç göğsüm yoktu ama evlenipte emziripte büyümesini bekliyemedim hem emzirdikten sonrada süt kanallarının çekilmesi ile göğüs tekrardan eski haline dönüyor hatta eski diriliği ve sertliği kalmıyor

Yanlış almışsındır aldığın yerde sırtını ölçmediler mi benm sırtım 68 cm 70b veya c kullanıyorum o yuzden. meme estetiğinde bi kknu vardı sanırım dogru südyen olçunuz diye ordan bi bak

Son düzenleme:
Yanlış almışsındır aldığın yerde sırtını ölçmediler mi benm sırtım 68 cm 70b veya c kullanıyorum o yuzden. meme estetiğinde bi kknu vardı sanırım dogru südyen olçunuz diye ordan bi bak

canm ben sırtımı hiç ölçtürmedim ama dar yani göğüs ölçümde 84.ewe gidince merak ettim bi ölçim bakim neymiş

Son düzenleme:
Göğüs ölçüleriniz A,B,C,D olarak bilinir. 70,75,80.. vs bunlar sırt ölçüleridir.

Bende 171. boyum 51 kıloyum A göğüslerim ama yok değller varlar normal üçgen bikinide belli oluyorlar diyebilirim . Ama bu genlerlede alakası var. Benim ailemin hepsi C ve üstü benim A-75 zamanlar yerine oturuyor. Ama bende bi bir avantaj çocuk dogurduktan sorna büyük göğüsler genelde sarkmaya meğilli oluyorlar:KK31:

Ben ,Ananas ve balı mikserde geçirip göğüse sürüp 15 dk açık sekilde bekletip ılık suyla yuvarlak hareketlerle yıkanıp masaj yapıldıgında büyüdüğünü duymuştum:KK76:

verdiğin linki inceledim de Mucize Göğüs Büyütme Kitabı konu başlıkları altında "Masaj kreminin hazırlanması" diye bi başlık var.benim merak ettiğim bu sitede yapılan şerbetçiotu kremden mi bahsaediliyor yoksa farklı bir krem mi?

şerbetçi otu kremi nasıl yapılıyor bilmiyorum..kitabın linkini istediğiniz kişiye mail olarak atabilirsiniz. Niye sıkıntı olsun ki anlamadım. Neyse ben indirdikten sonra silmişim demekki mail imde bulamadım. Eve gidince bakar söylerim sizlere hangi bitkiler olduğunu :KK66:

şerbetçi otu kremi nasıl yapılıyor bilmiyorum..kitabın linkini istediğiniz kişiye mail olarak atabilirsiniz. Niye sıkıntı olsun ki anlamadım. Neyse ben indirdikten sonra silmişim demekki mail imde bulamadım. Eve gidince bakar söylerim sizlere hangi bitkiler olduğunu :KK66:

insu kitabın içeriğinden bahsedermisin tatlım ?

X