Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

canım ben oğlumu 15 ay emzirdim,sonra ikiz kızlarım oldu, onları 4 ay emzirebildim.
hamilelik öncesinde göğüslerim 85 ti. hamilelik doğumda emzirme döneminde ne güzel dolgun oluyorlar ama şimdi
ne yalan söyleyeyim sönmüş balon gibi,ameliyatı istemiyorum korkuyorum cesaretim yok,
o yğzden doğal yollardan ne bulursam kardır benim için.

canım özelden mesaj atacam sana kitabı burdan gönderebilirmiyim ki
57 sayfalık pdf formatında

mesajını aldım cnm sana email attım tekrar teşekkür ederim :)

e kitap bende aldım arkadaşlar isteyen olursa mail gönderebilirim.özelden yazabilirsiniz.
ben 30 yaşındayım iki doğum yaptım göğüslerim sönmüş balon gibi ameliyata hiç cesaretim yok
doğal yöntemler bulmak istiyorum bu e kitabı aldım daha okumadım tam olarak
bir yerlerden başlayacam artık

canım ya banadamaille gonderirmisin gercekten cok ıhtıyacım var ozelden yzıyorm msnemı:)

e kitap bende aldım arkadaşlar isteyen olursa mail gönderebilirim.özelden yazabilirsiniz.
ben 30 yaşındayım iki doğum yaptım göğüslerim sönmüş balon gibi ameliyata hiç cesaretim yok

Bana da yollayabilir misiniz özelden ? Benim de mesaj sayım 100ü geçmediği için özel mesaj gönderemiyorum. Bana özelden gönderebilirseniz kitabı çok ama çok sevinirim.Çok teşekkür ederim

banada özelden atabilirseniz çok sevinirim

banada yollayabilirmisn lütfenn siteye yeni katıldım cok uzun zamandır arastırıyorum yardımcı olursan sevınırım :)

banada yollayabilirmisn lütfenn siteye yeni katıldım cok uzun zamandır arastırıyorum yardımcı olursan sevınırım :)
merhaba;
sanırım aynı konuda sıkıntı yaşıyoruz.bende ikizlerimi emzirdikten sonra göğüslerim sarktı.Konu hakkında banada yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler...

Mail adresimi yolladım meryem. dört gözle bekliyorum şimdiden çoook ama çok teşekkür ederimmm :)

kızlar meryem yolladı ekiabı okudum kafam karıstı ınceledım prolaktın normalı asınca beyınde tumre neden oöuyomus
ya herkes para kazanmanın pesınde arastırıyorum bakıyorum olumlu olumsuz bı bılgıye rastlamadm tmm bu hormonları
alırsak %90 buyume olur sutkanalarını desteklıyor ama bır suru yan ktıkı var bıtkı olarak demıyorum bende en az sızın
kadar buyusunler ıstıyorum ama ıs bolumu yapıp bıtkılerı ve salgıladıkları hormanları arastırıp kapsulsuz ve tıcaretsız dogal bı sekılde yapmayı sunuyorum sızlere

bende okudum kitabı tamamen hazırlayan kişi olumlu sonuçlar aldığını ve kullananların daaynı sonuçları alıcağını garanti ediyo ama bu kapsül falan pek aklıma yatmadı ben onun yerine o bitkilerin çayın falan demlemeyi düşünüyorum ayrıca beni huzursuz edicek derecede bi kullanım önerisi görmedim kitapta sadece kapsül aklıma yatmadı bence doğalını direk bünyeye almak daha mantıklı..

arkadaşlar mail adreslerinizi banada atabilirsiniz meryem çok sıkıştı bence :)

kitabı okuyan arkadaşlar düşüncelerinizi paylaşır mısınız ? beklediğinizden kolay mı yoksa zor mu bir programla karşılaştınız ya da sıkıntılı gördüğünüz noktalar var mı?

offf daha deminden beri ne diyorum burda isteyen mailini mesaj atsın işte arkadaşlar bana

sinir yapmana gerek yoktu adresini vermen gerekiyo özel mesaj haakkım olsa zaten atardım ya neyse kalsın

Merhaba banada saolsun meryemmeryem gönderdi
baktım biraz ama hormonlarla çok oynuyoo sanki nekadar sağlıklı
işte süt gelebilir adet düzensizliği olabilir ama sorun değil deyip durmuş ama ne kadar sağlıklı kafam karıştıı

kızlar tek çare kilo almak ben 48 kiloydum suan 55 oldum ve eskısınden dahada iyi oldu goyuslerım 75i dolduruo cok az bos kalıo dekoltede cıkıo. burdakı butun seyleri denedim bıraz buyudu ve gerı ındı yanı zayıfsanız tek care kılo almak gercekten ıse yarıyo bol tatlı yiyin gercekten 1ayda 3 kılo alınıyor :)

X