Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

kitap tamamen türkçeymiş ve 60 gün içinde iade falan diyolar . bence bi sorun yok alabiliriz

cnm sen mail olarak aldığında bize gönderirsin aynı zamanda hesap numaranı gönderirsin biz de 20 şer tl hesabına yatırırız ... hesabın var dimi ben hakta kalmak istemem kesinlikle

cnm sen mail olarak aldığında bize gönderirsin aynı zamanda hesap numaranı gönderirsin biz de 20 şer tl hesabına yatırırız ... hesabın var dimi ben hakta kalmak istemem kesinlikle

bize gönderebilecekmisin peki canım e-kitabı? tam olarak ne yazmışlar sana buraya yazabılıcekmısın ?

Son düzenleme:
kitap tamamen türkçeymiş ve 60 gün içinde iade falan diyolar . bence bi sorun yok alabiliriz

yanlışlıkla offoffa yazdım tatlım bize göderebileceksin değil mi? sitenin attığı maili bizde okuyabilir miyiz ? ve gerçekten böyle bi işe kalkışıyorsak öyle tek tek haberleşmek için 3 müzün stede olduğu zamanı beklemek olmaz numaralarımızı falan alalım konuşalım bi şu işi..

cnm 3ümüzün de aynı anda sitede okmamıza gerek yok ... arkadaş e kitabı bizim mailimize atacak ve sonra hesap numarasını da gönderecek bize bizde hesabına yatırıcaz parayı .. bu kadar yani tabi kabul ederse =)

anladım ama o e kitap oyle atılırmıki yani çoğaltılmasn dıye mutlaka bı hıle yapmışlardır ona ..

arkadalae merhaba bende de aynı sıkıntı var ılac kullanmak ıstemıyorum bıtkısel yada masaj olarak yapılıcakbısey varmı bılgısı olan lutfen cvp versın teşşekkurler

mrb arkadaşlar ben de katılmak istiyorum e-kitap almak için. kopyalama başkasına gönderme engeli koysalar bile halledebileceğimi düşünüyorum. onu kafaya takmayın siz.

Benim de ilgimi çekti aslında ama Türkçe yorum yazmamış kimse. Neden duyulmadı ki bu zamana kadar? Sanırım çemen otu kullanmaya başlıcam.

mrb arkadaşlar ben de katılmak istiyorum e-kitap almak için. kopyalama başkasına gönderme engeli koysalar bile halledebileceğimi düşünüyorum. onu kafaya takmayın siz.

oooooooooooo pc den derinlemesine anlayan arkadaş da bulduk süper o zaman =) hadi ozaman siparişi vercek olan arkadaş bizi duyar mısın =)

arkadalae merhaba bende de aynı sıkıntı var ılac kullanmak ıstemıyorum bıtkısel yada masaj olarak yapılıcakbısey varmı bılgısı olan lutfen cvp versın teşşekkurler

bir sürü konu var baksana ? olmadı gel bizimle e-kitap al.

kızlar ben bu hafa sonu siparişi veriyorum eğer gönderiliyorsa ben kitabı aldığımda size haber vereyim siz bana 20 tl gönderin bende size kitabı göndereyim
kesin alacak olan arkadaşlar bana gamze1253@hotmail.comdan ulaşırlarsa sevinirim.

tamam umarım gönderiliyodur olmuyosada kitabı alıcaklardan bi arkadaş halledilebilceğini söyledi . hadi bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…