Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

ama sitede fena fikir değil ya . hala güvenim tatmin edici değil. araştırmak gerek..

Gs ve Meme Bytme Forml %100 Doal Etkili zm şimdi kızlar ben nette dolaşırken bu siteye rastladım baştan sona kadar hiç üşenmeden okudum zaten gayet sürükleyici yazılmış okurkende bende bir umut bir umut ! yabancı bi bayanın hazırladığı e-kitap ve 2 ayda gözle görülür bi değişime garanti verıyo ama ben pek güvenemedim işin içinde e-alışveriş var sonuçta bide siz okuyun belki herkesin ihtiyacı olan birşeyi ortaya çıkarmış oluruz lütfen ilgilenin yorumlarınızı bekliyorum..

bende okudum hatta yaladım yuttum da diyebiliriz ve çok ümitlendim . çörek otu çilek yağı hayıt tohumu rezene ada çayı şerbetçi otu hepsini denedim tek sonuç hafif dolgunluk oldu . çok moralim bozuldu ve şu anda bu kitabın tek ümidim olduğunu düşünüyorum. ne olursa olsun parayı vermeye hazır yalnız tek sorun kredi kartı numaramı verecek olmam . bu konuda daha güvenli ödeme yapabileceğim bir yol varsa önerebilir misiniz ?

bende okudum hatta yaladım yuttum da diyebiliriz ve çok ümitlendim . çörek otu çilek yağı hayıt tohumu rezene ada çayı şerbetçi otu hepsini denedim tek sonuç hafif dolgunluk oldu . çok moralim bozuldu ve şu anda bu kitabın tek ümidim olduğunu düşünüyorum. ne olursa olsun parayı vermeye hazır yalnız tek sorun kredi kartı numaramı verecek olmam . bu konuda daha güvenli ödeme yapabileceğim bir yol varsa önerebilir misiniz ?

ben hesap numarası falan versek oraya yüklediğimiz paradan alsalar böyle bişey olabilirmi diye düşündüm açıkçası pek bu konularda bilgim yoktur zaten daha reşitte değilim. ama size bişeyi tüm içtenşiğimle söylemek istiyorum ki eğer ömür boyu derdimize çare olucak şey biryerlerde duruyosa ve biz hala burda sürünüyosak çok acırım ya .. bence araştırın araştıralım benimde son ümidim bu site. ama güvenemiyorum işte .

ptt bank diye bir şey var en güvenli yöntem . yalnız yaş sırı var mı bilmiyorum. ben deneyeceğim en fazla 69 tl gider .
sonuçlarını haber veririm

ptt bank diye bir şey var en güvenli yöntem . yalnız yaş sırı var mı bilmiyorum. ben deneyeceğim en fazla 69 tl gider .
sonuçlarını haber veririm

cnm 3 kişi toplanıp beraber alsak sen mail atsan bize e-kitabı 20 tl civarı düşüyo kişi başına senin hesabın varsa yatıralım desek ne dersin:/

ya geçelim onu bunu bencede şu e-kitabı alalım ne kasıyoruz ya ben çok umutluyum offoffun dediği gibi 3 kişi olsak gerçekten iyi olabilir !

ya geçelim onu bunu bencede şu e-kitabı alalım ne kasıyoruz ya ben çok umutluyum offoffun dediği gibi 3 kişi olsak gerçekten iyi olabilir !

bence de denemekten bişi olmaz hem ptt gayet güvenli bir yöntem. zaten ben hiç olmadı protez de düşünüyorum daha yaşım tutmasada ileride . bu yüz bu uğurda harcayacağım 69 tl nin lafı bile olamaz eğer işe yarayacaksa :)

bence de denemekten bişi olmaz hem ptt gayet güvenli bir yöntem. zaten ben hiç olmadı protez de düşünüyorum daha yaşım tutmasada ileride . bu yüz bu uğurda harcayacağım 69 tl nin lafı bile olamaz eğer işe yarayacaksa :)

evet araştırdınmı ne yapıyoruz şimdi ?

ben hala teklifimde varım 7 kişi olsak 10ar tl düşüyor ama ben 20 tl de veririm sıkıntı yok =)

aslında bikaç kişi daha bulabiliriz bence. ama farketmez ya aynen 20 tl ne yani hayatımızda önemli bi değişim :KK1: evet kızlar ya nerdesiniz yalan olmasın bakın sakın :26:

bir de bu kitap türkçe gelecek değil mi ya . yoksa ben anlayamam bir çevirttirme falan çok sıkıntı yani

X