Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Formülü - mutlaka okuyun !

sen aldın mı anlamadım canım ?

Almadım canım ama şöyle oldu sanırım ben de kitabı ilk görüp de merak ettiğim zamanlarda bi yerlere soru sordum ya da mail attım, kadının teki bana geri döndü. Bu kitap bende var, kullanan tanıdıklarım var çok memnun istersen sana uygun fiyata satabilirim diye. Ben de bugüne kadar denemediğim yöntem kalmadı, kitabın içeriği ne onu merak ediyorum bildiğim birşeyse 10 lira bile olsa artık hiçbişeye para vermek istemediğimi, kendimi enayi gibi hissettiğimi yazdım ve denediğim ve denemediğim nerdeyse tüm yöntemleri yazdım, eğer bunlardan farklı birşey yoksa söyleyin lütfen almayayım dedim. Kadın da enteresan çıktı, benim amacım para değil, al sana kitap diye gönderdi maili, eğer denersen memnun kalırsan ödemeyi yaparsın dedi.
Mailimi aradım taradım bulamadım, çok büyük olasılıkla silmişim:S
Ama bugüne kadar bu forumda konuşulanlardan hiçbir farkı yoktu hatırladığım kadarıyla hatta %90 aynı şeyler diyebilirim. masaj, çemen kapsülü, rezene kapsülü, saw palmetto vs vs.. Tek fark şu ki biz günde 1 ürünü kullandığımızda acaba yan etki yapar mı şöyle olur mu böyle olur mu diye korkarken kadının sunduğu programda, sabah öğle akşam sunduğu bu 3-4 tane bitkisel haptan al diyordu. Etki görmezsen tableti iki katına çıkar diyodu:S Yani yanlış hatırlamıyosam günde en az 9 haptan bahsediyo ben de yuhhhh demiştim. Yalnızca bi hapı kullanırken tedirgin oluyorum hepsini birden nası kullanayım diye hiiiçç girişmedim. Silmeseydim daha aydınlatıcı olurdu kusura bakmayın hevesinizi kırmak istemezdim ama benim pek umudum yok artık. 28 yaşındayım. Nerdeyse 21 yaşından beri hep bişeyler kullandım. Kullandım dediğim bişey denedim 2-3 sene hiçbişey yapmadım, sonra yine bişeyler deneyeyim dedim sonra yine 1-2 yıl bişi yapmadım, sonuç başladığım yerdeyim, öyle işte..

kizlar kitabin para iade garantisi var.kitabi almak isteyen arkadaslar icin soyluyorum.kitabi alip okursunuz,1-2 gun sonra ben parami geri istiyorum diye mail atarsiniz paraniz iade edilir.kitabi boylelikle bedavaya getirmis olursunuz.ben 2-3 sene once ilgileniyodum bu e-kitaplarla,clickbank diye bi sistem uzerinden satiliyo yurtdisinda,burda da clickmerkez diye bi sistem uzerinden satmaya baslamislar.ben defalarca geri aldim clickbankten parami.gerci clickmerkezi hic kullanmadim,para iadesi konusunda nasi davrandiklarini bilmiyorum.
Bu arada bu e-kitaplarin cogunda orjinal bisey olmaz,zaten bilinen seyleri biraraya toplar sanki yeni birsey soyluyo gibi yapar.Bu kitapta da zaten bildigimiz bitkileri ne dozda hangi duzende kullanicagimizi yazmistir buyuk ihtimalle.Ben sahsen Turkce ve Ingilizce forumlarda daha iyi bilgiler bulundugunu dusunuyorum.

Son düzenleme:

canım bende alsam paramı geri alabilirim yani bu siteden ?

canım bende alsam paramı geri alabilirim yani bu siteden ?
ben clickbankten e-kitap alip parami geri alabiliyodum.bu kitapta da para iadesi garantisi var.60 gun icinde ben bu kitabi begenmedim,parami iade edin derseniz parayi geri vermeleri gerekir.clickbank cok buyuk,sozunde duran bi sirket yalniz.bu kitap clickmerkez diye yeni kurulmus bi Turk sirketi uzerinden satiliyo.ozet gecicek olursam bi sark kurnazligi yapmazlarsa parayi geri vermek zorundalar iade garantisi verdikleri icin.

ama dediğin gibiyse siteler, insanlar bu şekilde geri alabilir böylece sitelerin kazancı ne olur ki ?

ama dediğin gibiyse siteler, insanlar bu şekilde geri alabilir böylece sitelerin kazancı ne olur ki ?
valla onu o garantiyi verenler dusuncek. saka bi yana parami hak ettigini dusunen hicbi e-kitaptan iade talebim olmadi.bazilari uyanik netten derleyip toplayip e-kitap haline getirerek adam yolma derdinde.bi de ben bu iade garantisinin satisi arttirdigini dusunuyorum.insanlar ya ise yaramazsa diye almaktan vazgecicekken garantiyi goruyo,begenmezsem geri veririm diye rahatca aliyo.
clickbankte milyonlar dönüyo bu sekilde.cok detaya girdik neyse,dedigim gibi ben bu kitabi alcak olsam tereddut etmezdim garantiden dolayi.

bacaksız bu konuyla ,lgli bende açmıştım topic lakin ilgi olmadı ve üyelik bilgilerimi unuttum bu yeni üyeliğim eskisi shouttu.benim ilgimi çeken bir e kitap bu çünkü bulan kişi belli nasıl bildiği belli ve garanti veriyor ben bununlada yetinmeyip yabancı sitelerden forumlara girdim ve gerçekten bunu kullanan kişiler istediği sonucu almış tatmin olmuş kişilerdi ve youtubede birde video izledim bununla ilgili ama kimse içeriği hakkında bilgi vermemiş geöen gün bir arkadaş yazmış bildiğimz şeler die ama biz bu bildiğimiz şeleri ölçüsünü ne zaman kullanıcağımızı bilmiyoruz egzersizlerini vesayre işte denemekten bişi çıkmaz yok mu bunu e kitabı alan eğer varsa maille bize de gönderin ya saygılar herkese

madem garantisi var çok para da değil ki biriniz alsın ama dediğim gibi bana gelen kitapta sabah öğle akşam 3er tabletten bahsediliyodu tamamen doğal yiyecekler diyip hapları sunması nedeniyle ordan güvenimi sarsmıştı bi kere. ben şu an çemen ve saw palmettoyu birlikte kullanıyorum vücuduma bu kadar hormon yüklediğim için rahatsız ola ola kadının sunduğu program çok daha ağırdı. almayı düşünenler bunu göze alsın derim yalnızca. bi de o kadar hapın maliyetini hesaplamıştım en az 3_4 ay kullanacağımı varsayarak hiç de azımsanacak bi para değildi. 40-50 milyonluk kitabı alamıyorsanız programı zaten uygulayamazsınız. bu kadar açıkça yazıyorum kusura bakmayın vakti zamanında çok para döktüm o yüzden yazmak istedim.
felaket tellalı gibiyim ama bi 20yıl sonra göğüs kanseri vakası çığ gibi büyücek hep bu kullandığımız haplar yüzünden vücudunuzu arada dinlendirin bence sürekli onu bunu denemeyin bi program belirleyin en az 4 ay uygulayın olmadı mı bi boş bırakın başka bişi denersiniz

benim gördügüm programlarda da en az 4 farkli bitki ayni anda kullaniliyo.çemen ve saw palmetto kullansam günde 3er kapsülden kafadan zaten 6 kapsül yapar.eger bu sekilde kapsül kullanilcaksa zaten belli bi bütçeyi gözden çikarmak gerekiyo.bunun yaninda bitkilerin birbiriyle etkilesimlerini bilmek lazim.arti olarak büyüme hormonu yükselten takviyeler de kullaniyolar.burda milletin ugrastigi gibi arada bi, bi kupa bitki çayi içiyim 15 gün sonra 2 beden büyüteyim degil olay.benim gördügüm programlar minimum 5-6 aydan bahsediyo.
çocuk oyuncagi gibi ilgilenenler bu isten uzak dursa daha iyi.kas yapmaya çalisirken göz çikarma ihtimalleri yüksek.

Son düzenleme:

sedash bende seninle aynı fikirdeyim bu ekitabın yazarı belli ama bi arkadaşımız alıp memnun kalmadığını söyleyince yine moralim bozuldu

saw palmetto nasıl bişey memnun musun canım ?

saw palmetto nasıl bişey memnun musun canım ?

kullanmaya başlayalı daha 2 hafta oldu olumlu olumsuz birşey yazmak için çok erken şimdilik yalnızca adet öncesi dolgunluğu gibi birşey var o da 4_5 gün önce oluşmaya başlamıştı. şimdi o kaşıntı biraz durdu gibi ama göğüs gelişimi zaten böyle olur, bi gelişir bi durur.. bu arada hastalanmama daha 13 gün var o yüzden tamamen hapların etkisi olduğundan eminim. bir ay sonra daha belirgin etkilerle geri dönerim umarım size

Son düzenleme:

tamam canım eğer kalıcı bi sonuç alırsan bende denemeyi düşünüyorum..

e kitap bende aldım arkadaşlar isteyen olursa mail gönderebilirim.özelden yazabilirsiniz.
ben 30 yaşındayım iki doğum yaptım göğüslerim sönmüş balon gibi ameliyata hiç cesaretim yok
doğal yöntemler bulmak istiyorum bu e kitabı aldım daha okumadım tam olarak
bir yerlerden başlayacam artık

emzirince illa ki öyle oluyo mu ?

bana da yollayabilir misin?mail adresimi gönderiyorum. teşekkürler

mesaj sayım 100 olmağını için özel mesaj yollayamıyorum burada yayınlasanız yada ba özel mesaj yollasanız kitabı çok sevinirim :)

emzirince illa ki öyle oluyo mu ?

canım ben oğlumu 15 ay emzirdim,sonra ikiz kızlarım oldu, onları 4 ay emzirebildim.
hamilelik öncesinde göğüslerim 85 ti. hamilelik doğumda emzirme döneminde ne güzel dolgun oluyorlar ama şimdi
ne yalan söyleyeyim sönmüş balon gibi,ameliyatı istemiyorum korkuyorum cesaretim yok,
o yğzden doğal yollardan ne bulursam kardır benim için.

bana da yollayabilir misin?mail adresimi gönderiyorum. teşekkürler

mesaj sayım 100 olmağını için özel mesaj yollayamıyorum burada yayınlasanız yada ba özel mesaj yollasanız kitabı çok sevinirim :)

canım özelden mesaj atacam sana kitabı burdan gönderebilirmiyim ki
57 sayfalık pdf formatında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…