Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

allah allah gerçekten çok ilginç sonuçlar böyle devam ederse ben de başlarım valla :)

bence hıc durma hemen basla cnm vakıt kaybetme ben suan keske daha once dıyorum baslamıs olsaydım sonucu cok merak edıyorum cunku Onca sey yaptım hıc boylesını gormemısdım yaa

iki gün önce yine dinledim internette gezinirken defalarca sayisini hatirlamiyorum birgün sonra acaip sizlama oldu halada devam ediyor, ayin ortasina denk geldi bu dönemde dolgunluk az cok oluyordu fakat bukadar agrimasi ve daha fazla dogunlasmasi sasirtti. unutmadan her pc yi actigimda bunuda acsam keske.

ben bunun ıcın ozellıkle pc yı acıyorum valla ne olacak kı sankı zahmetsız masajdan bın kat daha ıyı oturdugum yerden 35sn dınlıom gun ıcınde ara ara yırmıyı bıraz gecıyo ama cok fazlasıda bas agrısı yapıo onada dıkkat edelım aynen adetıme yakın bıle boyle buyumedı yaa hedefım bır ay duzenlı hergun yapmak merak edıyorum sonuc nasıl olacak bıde dıyo ya hanı duygu olarakda etkı edermıs cocuk sevgımız artarsa

sifir zahmet valla, ya benim cocuk sevgim degilde donald duck a karsi bir sevgim olusmaya basladi :))) sanki ördek sürüsü geciyor ya

nezcim ya msj atmışssın cevap weremedm cnm kusura bakma. msj yazma yetkim yokmuş.forumlara yazdığım msjın 100 ü gecmiş olması gerekiomuş dün sana msj yazcam diye göbeim çatladı olur olmaz forumlara yorum yazdım bi türlü 100 olmadı bide bende bi etkisi olmadı o melodinin ama dinlemeye dewam edicem etkisi olursa yazarım söz

yenı mı uyesın canım o yuzden sanırım daha hakkın dolmadı mesaj ıcın bende cok merak edıyorum da o yuzden yazdım yaa eva ya da yolladım oda cvp verememıs senın gıbı canım gunluk duzenlı sekılde aralıklarla dınlıyomusun pekı 20 25 kez ben oyle yapıyorum gelısme olursa yazalım

ooo nez hanım sizi görmeyeli bayağı olmuştu
benim kulaklarımı zonklatıyor bu ama deneriz bunu da

ooo nez hanım sizi görmeyeli bayağı olmuştu :d
Benim kulaklarımı zonklatıyor bu Ama deneriz bunu da

ne demek efendım sahalara gerı dondum ozledım sızlerı Uzun aradan sonra yenıden karar verdım canım bu yontemı tuttum ama dene canım hem masrafsız hem zahmetsız valla cok cekdım bu krem yag masaj ısınden fayda gordum tamam ama cok uzun zamanda kolay ve cabuk sonuc ıstıyo ınsan bu dınleme ısı cok etkılı sımdılık umarım hepımıze faydası olur

Nez cim sen hangi melodiden bahsediosun canım. Tekrar yüklermisin onu dinleyelim bizde

Canım bunu nasıl telefona yüklücez ki anca pc den dinleyebiliriz sanırım ben cebe de yüklemek isterdim açıkçası bir fikrin varmı

bu topicte çok konu gördüm ama bu kadar ilgincine ilk kez rastladım gerçekten Japon bayanların kocaman göğüsleri olmaz mıydı ozaman hepsinin göğsü neden küçük İşe yarıyorsa ne ala .. Nez yaşın kaç canım senin?

2010 yılında bulunmus 15 yıl calısılmıs bısey sanırım yenı yanı daha ben ınanarak dınlıyorum faydasını da goruyorum canım yasım 23

böyle bi şey saçmalık diye düşünenler kaç kişiyiz acaba =)

böyle bi şey saçmalık diye düşünenler kaç kişiyiz acaba =)

dene bı kac gun sacma mı degılmı kendın gor canım ıstersen bende ılk basda hadı canım dedım ama dınlemek den bısey olmaz dedım ve goruyorum kı buyuyo yanı gercekden cok ılgınc ınanmak zor sacma gelıyo ama sonucu gorunce ınsan anlıyokı var bı mantıgı yanı

bilimsel bi yazı gibi okuyunca saçma diyosun ama denemiş biri oluyo bak deyince ya olursa fikri giriyo kafana =) öyleyse ben açayım ailecek bütün gün dinleyelim =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…