Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

fazla geri çekme yapmıyo canım ben örnegim işte sana:KK60::KK60::KK60:

kısıden kısıye gore degısıyo o canım benım var oyle tanıdıgım egerkı gogus sutlenmeden once zaten kucukse cok fark etmıyo yanı sutlenme bıtıncede kucuk oluyo:KK5:

kısıden kısıye gore degısıyo o canım benım var oyle tanıdıgım egerkı gogus sutlenmeden once zaten kucukse cok fark etmıyo yanı sutlenme bıtıncede kucuk oluyo:KK5:

tabi sütlenmeden öncesi var cicim ayları falan :KK64::KK64::KK64:neyse ben vazgeçtim siz becere bilirseniz büyütün kızlar:44::44: allah yardımcınız olsun:KK19::KK19:

tabi sütlenmeden öncesi var cicim ayları falan :KK64::KK64::KK64:neyse ben vazgeçtim siz becere bilirseniz büyütün kızlar:44::44: Allah yardımcınız olsun:KK19::KK19:

:KK52::KK52::KK1::KK1: Anladım canım oda var tabı ama evlenmedende soyle az buyuse daha guzel olur demı ama sagol canım

selam nez12
öncelikle arkadaşlık teklifin için tşk ederim :KK66: özelden msj atamıyorum malesef 100 tane foruma msj yazmam gerekiyomuş daha 17 tane :KK43: o yüzden burdan yazayım dedim
ben müziği pc.me indirdim ama unutuyorum açıkçası dinlemeyi ama senin yazılarını okudum senin adına çok sevindim sen de sonuçta bayağı uğraşanlardan birisin büyütmek için :) telefonum çok eski idarelik bi külüstür kullanıyorum müzik yükleyemiyorum yeni alacağım 1-2 haftaya inş telime de yüklycem müziği işe gelip giderken dinlerim boş durmycam yani en güzel etkiyi gören sensin anlaşılan. ben ilk dinlediğimde içim bi cız ediyodu göğsümün içinde bişeyler hareket ediyodu sanki ama fazla üstüne duramadım etkisinin olacağı kesin bence düzenli olarak dinlemeye çalışcam bakalım benim de umarım göğüslerim senin gibi 90ları bulur :44:

selam nez12
öncelikle arkadaşlık teklifin için tşk ederim :KK66: özelden msj atamıyorum malesef 100 tane foruma msj yazmam gerekiyomuş daha 17 tane :KK43: o yüzden burdan yazayım dedim
ben müziği pc.me indirdim ama unutuyorum açıkçası dinlemeyi ama senin yazılarını okudum senin adına çok sevindim sen de sonuçta bayağı uğraşanlardan birisin büyütmek için :) telefonum çok eski idarelik bi külüstür kullanıyorum müzik yükleyemiyorum yeni alacağım 1-2 haftaya inş telime de yüklycem müziği işe gelip giderken dinlerim boş durmycam yani en güzel etkiyi gören sensin anlaşılan. Ben ilk dinlediğimde içim bi cız ediyodu göğsümün içinde bişeyler hareket ediyodu sanki ama fazla üstüne duramadım etkisinin olacağı kesin bence düzenli olarak dinlemeye çalışcam bakalım benim de umarım göğüslerim senin gibi 90ları bulur :44:
sagol canım bugun 6. Gün ınanılmaz fark var oyle dolgunlastı kı 94cm gelıyo bu arada ıkı cm buyume var ınanarak dınlıyorum gunde 20yı bazen gecıyo ama gunun her saatınde dınlemeye calısıyorum bende pc den dınlıyorum tabı kulaklıkla:KK9: O kadar sey yaptım ınanırmısın hıc boyle hızla buyume olmadı hemde cok kolay sekılde bu konuda buyumesını ısteyen herkesın denemesını ıstıyorm cıdden bakalım herkes nasıl sonuclar alacak agarlasmaya basladı ve sıslık degıl agrı da rahatsız edıcı degıl ara ara gırıyo gecıyo cok super bısey yaa eger ıstedıgımız sonucu verırse cıdden cok guzel bı bulus olacak japonlara sevgım arttı:KK52: Deneyen herkesden yorum beklıyorum ama duzenlı sekılde yapmak cok onemlı sanırım bır ay kadar hergun duzenlı dınlemeyı dusunuyorum bakalım sonuc ne olacak estetık amelıyat masajlar tarıh olacak galıba:KK34:

5kez dinledim şuan halen dinliyorum bi sızı var.enteresan:KK53::KK52::KK66::KK64::KK62::KK60::KK37::KK53::KK33::KK76::86::87:

ınsanı cok sasırtan bısey gercekden demı:KK52: Sen hele bır hafta dene bak nasıl fark olacak canım bugun altı gun oldu ve 2cm buyume var 10 gunde 3cm dogru galıba 4 gun ıcınde 1 cm daha buyurse yanı valla helal olsun japonlara:KK76: Her on gunde 3 cm buyuse bır ayda 9 cm yapar super yaa:KK52::KK52::KK52:

allah allah gerçekten çok ilginç sonuçlar böyle devam ederse ben de başlarım valla :)

X