Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

Yaa kızlarrrr cıdden ıcten ıce bı sızı oluyo nıe anlamadım:KK9: Cok tuhaf 20 olmustur dınledıgım ınanmak ıstemedım yaa sızlıo resmen ama buyuturmu bılmem ne alaka acaba yaa cokda cırkın bı muzık ama buyutsun saatlerce dınlerım bırazda bas agrıtmasa ıyı olacak ya neyse denemekden bısı cıkmaz hele sag gogsumde baya belırgın karıncalanma gıbı de oluyo sızı da ayy ınsallah buyur bu yontem cok basıt:KK52::KK52:

Benim de göğüslerimde karıncalanma gibi bişi hissettirdi. Şu cilde iyi geleni istiyorum ben ama.. Nerden bulucam?

Son düzenleme:
benim de göğüslerimde karıncalanma gibi bişi hissettirdi. şu cilde iyi geleni istiyorum ben ama.. Nerden bulucam?

aynen canım karıncalanma bende de oldu ıkı gun oldu bugunde dınledım bıraz yemın ederım kı sankı adet oncesı olurya farklılık oyle suan goguslerım cm olarak aynıdır tabıkı ama dolu dolu sankı agrıda oluyo hafıf yaa ınsallah ıse yarar kızlar yaa cıdden masaj cay hepsıne veda ederız hemde cok kolay bı yontem adam 15 yılını vermıs elbette bıseyı vardır oyle degılmı herkes denesın ve sonucu yazalım ben dun basladım ve ılk basta ıhtımal bılee vermeden dınlemısdım ama sımdı farklılık olunca agrı hıssedınce ınanarak dınlıyorum:KK52:

Kızlar şöyle düşünüyorum ki bu müziği dinledikten sonra göğsünüzü dlu dolu hissediyosunuz ya, o bile büyük gözükmesine yetiyodur zaten. Göğsünüzü gere gere dolaşıyosunuz yani, anlatabildim mi :KK70:

ya kızlar banada yardım edin yeni üye oldum gögüslerimle basım dertte dogumdan sonra cok sarktılar ne yapmalıyım

ya kızlar banada yardım edin yeni üye oldum gögüslerimle basım dertte dogumdan sonra cok sarktılar ne yapmalıyım

sarkma ıcın en guzelı masaj bence canım bebek yagı ıle gunluk masaj yap bu muzıgı dınle ıstersen buyutuyomus :KK76::KK76:

Bunun küçültmek için olanı yok mu kızlar yada sütü azaltmaya yardımcı olanı falan:KK60::KK60::KK60::KK60:
Emzirmeyi bıaraktım iki gündür taş gibi oldu gögüslerim çok acıyo :KK59:

bunun küçültmek için olanı yok mu kızlar yada sütü azaltmaya yardımcı olanı falan:KK60::KK60::KK60::KK60:
Emzirmeyi bıaraktım iki gündür taş gibi oldu gögüslerim çok acıyo :KK59:

hıc sanmam canım cunku japon kızları genelde kucuk goguslu oldugu ıcın sanırım boyle bısey bulmuslar kucultenı de turkler bulmalı bence turk kadınlarının buyuk oluyo genelde ıstısnayız tabı bız malesef:KK50:

hıc sanmam canım cunku japon kızları genelde kucuk goguslu oldugu ıcın sanırım boyle bısey bulmuslar kucultenı de turkler bulmalı bence turk kadınlarının buyuk oluyo genelde ıstısnayız tabı bız malesef:KK50:

kaç beden giyiyorsunuz sütyeni de bu kadar büyütmeye çalışıyorsunuz boş verin küçük dursun kızlar yaa:nazar::nazar::nazar:

kaç beden giyiyorsunuz sütyeni de bu kadar büyütmeye çalışıyorsunuz boş verin küçük dursun kızlar yaa:nazar::nazar::nazar:

dolgulu sutyenı dolduracak kadar oda az yanı avuc ıcı kadar oyle deme canım yaa kıyafet falan gıyınce kotu duruyo cok buyuk degıl ama en azından bı gogus olmalı bıraz soyle bayanda:KK1:

dolgulu sutyenı dolduracak kadar oda az yanı avuc ıcı kadar oyle deme canım yaa kıyafet falan gıyınce kotu duruyo cok buyuk degıl ama en azından bı gogus olmalı bıraz soyle bayanda:KK1:

tabi haklısınız bir yönden de canım beim hep85 di ama dogumdan sonra bide süt olunca 95 oldular ama süt gidince galiba ortayı bulup 90 da kalacaklar:KK1::KK1::KK1:

Kızlar ıkı gundur dınlıyorum bu muzıgı ve az once ölçtum cok sasırdım 93cm gelıyo 1cm lık fark var regl donemıme de cok var cıdden soktayım ara ara sızı gırıyo kasınma karıncalanma oluyo heveslenmek ıstemıyorum ama ıse yarayacak sankı yapan arkadaslar varsa aldıkları sonucu yazsınlar:KK53:

Kızlar ıkı gundur dınlıyorum bu muzıgı ve az once ölçtum cok sasırdım 93cm gelıyo 1cm lık fark var regl donemıme de cok var cıdden soktayım ara ara sızı gırıyo kasınma karıncalanma oluyo heveslenmek ıstemıyorum ama ıse yarayacak sankı yapan arkadaslar varsa aldıkları sonucu yazsınlar:KK53:

ilginç:KK53::KK53::KK53:

gercekden cok ılgınc canım herkes denesın ıstıyorum bakalım herkesde nasıl sonuc verecek yaa hıc ınanmayarak dınledım ılk basda ama bugun ucuncu gun ıse yaradıgını hıssedıyorum dolgunlasdı goguslerım bılmıyorum ama eger kı buyurse bunu bulan adama dua ederım :KK76: Agrı var hafıf ara ara ama ınanarak dınlıyorum artık umarım buyutur yaa masajla falan hıc ugrasasım yok cunku artık:KK37:

gercekden cok ılgınc canım herkes denesın ıstıyorum bakalım herkesde nasıl sonuc verecek yaa hıc ınanmayarak dınledım ılk basda ama bugun ucuncu gun ıse yaradıgını hıssedıyorum dolgunlasdı goguslerım bılmıyorum ama eger kı buyurse bunu bulan adama dua ederım :KK76: Agrı var hafıf ara ara ama ınanarak dınlıyorum artık umarım buyutur yaa masajla falan hıc ugrasasım yok cunku artık:KK37:

faydası olur inşallah:KK19::KK19:

X