Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

bilimsel bi yazı gibi okuyunca saçma diyosun ama denemiş biri oluyo bak deyince ya olursa fikri giriyo kafana =) öyleyse ben açayım ailecek bütün gün dinleyelim =)
ben kulaklıkla dınlıyorum sahsen ama dınlemek ısteyen varsa neden olmasın canım ayrıca gunde 20 defa dıyo gun ıcınde aralıklarla dınleyeceksın tabı 10 gunde 3cm dıyo bende 6gunde 2cm fark oldu denemesı bedava valla bu konuda sıkıntısı olan denesın derım :KK9:

dene bı kac gun sacma mı degılmı kendın gor canım ıstersen bende ılk basda hadı canım dedım ama dınlemek den bısey olmaz dedım ve goruyorum kı buyuyo yanı gercekden cok ılgınc ınanmak zor sacma gelıyo ama sonucu gorunce ınsan anlıyokı var bı mantıgı yanı:KK34:

canım çokta ümitlenme derim , menstruel dönem önceki dolgunluk ve büyüme olmasın bu :KK37:

canım çokta ümitlenme derim , menstruel dönem önceki dolgunluk ve büyüme olmasın bu :KK37:

canım herkes kendısını ıyı bılır oyle degılmı regl donemınden bahsedıyosan eger hayır daha var hem hemde bugune kadar kı en buyuk halı yanı oyle deyım ordan anla adet oncesı bıle boyle buyume olmadı sıslık oluyo gecıyodu seklı degısmeye basladı dolgunlasmaya dıyorum denemek serbest ısteyen denesın gorsun bende etkı ettı yanı farklı bır durum daha ne kadar buyume olur kalıcı olurmu bılemem zamanla bende sızın gıbı gorecem ayrıca agrı sızı oluyo dıyorum sık sık regl oncesı ancak dokununca acı oluyo oda her ay degıl yanı cok fark var

Cep telefonu melodileri ile insan vücudu arasındaki bağlantıyı ortaya koyan ilk uzmanlardan biri olan Doktor Hideto Tomabechi, bir bebek ağlamasının bilinç altı sesini içeren bir melodiyi tasarlamak için 15 yılını harcamış.

Doktora göre, kadınlar bu sese hem duygusal hem de fiziksel bir tepki veriyor ve göğüsleri büyüyor.Bu melodi bebek ağlama sesinin gizlendiği bir arka fona sahip beyin onu çocuk ağlaması olarak algılıyormuş. süt emzirmek için prolaktin hormonu salgılayarak göğüsün yağ dokusunun artmasına ve süt bezlerinin gelişmesine neden oluyor sanırım. günde 20 defa dinleyerek 10 günde 3 cm göğüslerin büyümesi mümkünmüş. sanırım bunun 20 sini bir anda değil de günün belli zamanlarına bölmek gerekiyor:KK34:

Cep telefonu melodileri ile insan vücudu arasındaki bağlantıyı ortaya koyan ilk uzmanlardan biri olan Doktor Hideto Tomabechi, bir bebek ağlamasının bilinç altı sesini içeren bir melodiyi tasarlamak için 15 yılını harcamış.

Doktora göre, kadınlar bu sese hem duygusal hem de fiziksel bir tepki veriyor ve göğüsleri büyüyor.Bu melodi bebek ağlama sesinin gizlendiği bir arka fona sahip beyin onu çocuk ağlaması olarak algılıyormuş. süt emzirmek için prolaktin hormonu salgılayarak göğüsün yağ dokusunun artmasına ve süt bezlerinin gelişmesine neden oluyor sanırım. günde 20 defa dinleyerek 10 günde 3 cm göğüslerin büyümesi mümkünmüş. sanırım bunun 20 sini bir anda değil de günün belli zamanlarına bölmek gerekiyor:KK34:

çok ilginç yaa gerçekten işe yarıyorsa estetik ameliyatlar tarihe karışır :KK53:

nez peki bu müziğin dışında yaptığın bişey daha var mı mesela benim düzenli yaptığım hergün 1 çay kaşığı küç yiyorum bi de günde 5 dk masaj yapıyorum.. burda gördüğüm otlardan yağlardan da aldım ara sıra onlardan da kullanıyorum düzenli devam edemiyorum çünkü evi fena kokutuyo yaa :KK43: sen sadece müziği mi dinleyerek büyütmeye çalışıyosun canım

nez peki bu müziğin dışında yaptığın bişey daha var mı mesela benim düzenli yaptığım hergün 1 çay kaşığı küç yiyorum bi de günde 5 dk masaj yapıyorum.. Burda gördüğüm otlardan yağlardan da aldım ara sıra onlardan da kullanıyorum düzenli devam edemiyorum çünkü evi fena kokutuyo yaa :KK43: sen sadece müziği mi dinleyerek büyütmeye çalışıyosun canım

evet canım ben hıc bısey yapmıyorum ıkı uc yıldır ne masaj ne bısey yapmadım son bır haftadır da yanlızca bunu dınlıyorum bakalım masajla bırlıkde mı yapsam dedım ama sımdılık hıc bısey yapmayacam tek bır ay dınleyecem sonuc ne olacak bakalım?sen dınlıyomusun tatlım gelısme varmı :KK76:

evet bence mantıklı düşünmüşsün canım sonuçta gerçekten sadece müziğin büyüttüğünü bileceksin. ben şu an dinlemekteyim valla göğsüm kabarıyo bunu dinlerken ne güzel bi duygu bu :KK36:

evet bence mantıklı düşünmüşsün canım sonuçta gerçekten sadece müziğin büyüttüğünü bileceksin. Ben şu an dinlemekteyim valla göğsüm kabarıyo bunu dinlerken ne güzel bi duygu bu :KK36:

:KK66::KK66: Bencede canım zahmetsız buyumesı hele cok daha guzel demı bır hafta fuzenlı dene canım gunde yırmı kez mutlaka aksatmadan dınle sonucu paylasalım:KK52: Bende sırf bunun faydası ne bılmek ıstedıgım ıcın yapmak ıstemıyom bısey bıde kolları kalınlastırıyo masaj yaa:KK50:

:KK66::KK66: Bencede canım zahmetsız buyumesı hele cok daha guzel demı bır hafta fuzenlı dene canım gunde yırmı kez mutlaka aksatmadan dınle sonucu paylasalım:KK52: Bende sırf bunun faydası ne bılmek ıstedıgım ıcın yapmak ıstemıyom bısey bıde kolları kalınlastırıyo masaj yaa:KK50:

benim kollarım ince valla azcık kalın olsa fena da olmaz gerçi önceden dumbell almıştım 2 kg.lık kollarım için ama onu da kullanmadım ya huyum kurusun ben var ya nerde bişey duysam hemen alıyom ediyom büyük bi heyecanla deniyorum bikaç kere, sonra olmayınca pes ediyorum çok sabırsızım ben hemen olmasını istiyorum :KK52: ama buraya üye olduktan sonra yavaş yavaş sabretmeyi de öğrenicem artık:KK49: ne yorumlar okudum burda aylarca yıllarca sabredenler var valla örnek alıyorum her birinizi kendime

benim kollarım ince valla azcık kalın olsa fena da olmaz gerçi önceden dumbell almıştım 2 kg.lık kollarım için ama onu da kullanmadım ya huyum kurusun ben var ya nerde bişey duysam hemen alıyom ediyom büyük bi heyecanla deniyorum bikaç kere, sonra olmayınca pes ediyorum çok sabırsızım ben hemen olmasını istiyorum :KK52: Ama buraya üye olduktan sonra yavaş yavaş sabretmeyi de öğrenicem artık:KK49: Ne yorumlar okudum burda aylarca yıllarca sabredenler var valla örnek alıyorum her birinizi kendime

:KK9: Canım bu melodı dınleme ısınde sabretmeye gerek kalmıyo sonucu cabuk almaya baslayınca ınsan dahada heveslenıyo:KK76: Egerkı kalınlasmasını ıstıyosan kollarının masaj cok ıyı gelıyo canım emın ol:KK5:

bu melodiyi hangi linkten indirebilirim youtubeden hergün dinleyince kotayı dolduruyo. bilgisayarıma nasıl indirebilirim

bu melodiyi kolayca indrmek için YouTube Converter - ClipConverter.cc yi açın orda mp3 e tıklayın sonra youtıbe daki bu melodinin adresni koplayıp clipconverter da media linki yazan yere yapıştırın. sonra devam a tıklayın sayfada aşağıya inip başla deyin açılan sayfada download yazıcak biraz bekleyin ona tıklayın ve pc ye indirin ister mp3 playerda dinle ister telefonuna at dinle :) umarım anlatabilimişimdir

bu melodiyi kolayca indrmek için youtube converter - clipconverter.cc yi açın orda mp3 e tıklayın sonra youtıbe daki bu melodinin adresni koplayıp clipconverter da media linki yazan yere yapıştırın. Sonra devam a tıklayın sayfada aşağıya inip başla deyin açılan sayfada download yazıcak biraz bekleyin ona tıklayın ve pc ye indirin ister mp3 playerda dinle ister telefonuna at dinle :) umarım anlatabilimişimdir

bıraz karısık geldı ama deneyım umarım becerebılırım sagol cnm:KK34:

X