Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyümesi

Canım ilahi çok iyi dedin tek göğüslü kadın yok:KK1::KK1:
Milimetrik bir fark oluyor sadece onuda sen kendin fark edebilirsin anca tedirgin olma...:KK16:
Ben 22 yaşındayım benimde küçük ama 75 diyorsun ya cup ları önemli mesela bana 75 olmuyor sırt çevrem geniş,sütyen seçimi aslında zor birşey canım tam bu yaşlarda en uygun en rahatını bulki göğüslerin şekle girsin :))))

Bu arada o kürlere falan ben inanmıyorum çok denedim hiç bir fayda görmedim sonucunda estetikçi bir arkadaşımla konuştum,kesin sonucu implantsız elde edemezsin o yöntemler hikaye dedi :KK1:

Sıkma canını büyücek memişler:KK16::KK16::KK16:

ama canım çemen otu tohumu ile falan büyüyenler olmuş okudum bir topicte bir bak ayrıca masajla büyürmü ?

Son düzenleme:
ama canım çemen otu tohumu ile falan büyüyenler olmuş okudum bir topicte bir bak ayrıca masajla büyürmü ?

Şimdi şöyle açıklayayım atıyorum cildin kuru,1 hafta düzenli zeytin yağı sür cildin nemlenir,bir hafta sonra bunu yapma yavas yavas tekrar eski haline döner..Cilt lekelerine bile tamamen iyi gelen bir kür yokken bir bitki nasıl olurda doku oluşumu gerçekleştirebilir bana saçma geliyor...sadece kasları sıkılaştırmış olabilir onu bilemem ama dolgunlaştıracağına inanmıyorum,ya pisikolojik ya zaten gelişeceği varmış:KK1::KK1::KK1:

Bu arada bende bir dönem çemen otu tozumu ne onu denedim sürüyorsun yatıyorsun vs inan bana hiç bir şey olmadı:KK50::KK50:ayrıca iğrenç kokuyor.........
Sadece duşta göğüslerini ovarsan ve soğuk su ile şok yaparsan göğüsteki kaslar sıkılaşıyor ve cidden kalkık göğüslerin oluyor....inan bana:nazar:

Şimdi şöyle açıklayayım atıyorum cildin kuru,1 hafta düzenli zeytin yağı sür cildin nemlenir,bir hafta sonra bunu yapma yavas yavas tekrar eski haline döner..Cilt lekelerine bile tamamen iyi gelen bir kür yokken bir bitki nasıl olurda doku oluşumu gerçekleştirebilir bana saçma geliyor...sadece kasları sıkılaştırmış olabilir onu bilemem ama dolgunlaştıracağına inanmıyorum,ya pisikolojik ya zaten gelişeceği varmış:KK1::KK1::KK1:

Bu arada bende bir dönem çemen otu tozumu ne onu denedim sürüyorsun yatıyorsun vs inan bana hiç bir şey olmadı:KK50::KK50:ayrıca iğrenç kokuyor.........
Sadece duşta göğüslerini ovarsan ve soğuk su ile şok yaparsan göğüsteki kaslar sıkılaşıyor ve cidden kalkık göğüslerin oluyor....inan bana:nazar:

Evet canım biliyorum her duşta yapıyorum :)) Ama ben denemeden içim rahat etmiycek senne dersen de illa deneyip görmem lazım :))) soğuk su büyütüyor mu ?

X