Göğüs altina giren siddetli agrim :(

Bi ay once onkolojiye gittim bi care 4 tup kan aldılar gaytadan helikopteri testi bide D vit ben istedim kan tahlillerin hepsine iyi dedi dvit 9,50 iki ampul verdi ama yeterli degil takviye almam lazım

değeri kaç. benim kardeşimin ağrısı oluyordu. biz kalp sandık. doktora gittik d vitamini çok düşüktü. kullanınca baya düzeldi.

Valla psikiyatriye 4 aydir gidiyorum ilaclar fayda vermiyor iki kere endoskopi yaptilar gastrit var dedi doktor böyle agri yapmaz dedi resmen bicak saplanmasindan cok oyulur gibi agrim dayanamıyorum
safra kesenız olabılırmı ben hazıranda amelıyat oldum endoskopı yapacaklardıkı fark edıldı

Tabi safra kesenız varda ıcınde taşmı var acaba demek ıstemıstım

Hiç biri değilse psikolojik olabilir. tedavi oluyorsunuz sanırım. doktorunuza fayda etmediğini anlatın. bunun yanında fiziksel olmadığına inanmaniz lazım. o zaman iyileşme olur diye düşünüyorum. kabul etmek , ilacın şifa olacağını inanç fayda sağlar.

Gectimi peki bazen resmen anhtarla oyuyolar gibi agrii okadar siddetli oluyoki kasiliyorum bayilcakmis gibi

Hemen hastaneye gittim . Endoskopide reflü gastrit çıktı . Hergün mide koruyucu içiyorum .Size verilen ilaç bana da verilmişti . Artık kullanmıyorum .Perhiz yapmanızı tavsiye ederim dokunacak birşey de bu sancıyı yapabiliyor .

Hemen hastaneye gittim . Endoskopide reflü gastrit çıktı . Hergün mide koruyucu içiyorum .Size verilen ilaç bana da verilmişti . Artık kullanmıyorum .Perhiz yapmanızı tavsiye ederim dokunacak birşey de bu sancıyı yapabiliyor .
Doktor reflu diye supelendi dilimdede pas vardi endoskopi yapti evet gastrit dedi psikolojik olabilir agrin dedi gecen seneden beri psikiyatri hapini kullanıyorum bi care diye ama yok ağrım artp azaldi gecmedi

Doktor reflu diye supelendi dilimdede pas vardi endoskopi yapti evet gastrit dedi psikolojik olabilir agrin dedi gecen seneden beri psikiyatri hapini kullanıyorum bi care diye ama yok ağrım artp azaldi gecmedi

Mide koruyucu vermedi mi .

Şöyle bana nexsium verdi kullandim ama agrida bi degisme olmadi

9,5 ise kardeşiminde 9 çıktı onu kullanıyor. onunda ağrısı oluyordu. Kardiyoloji doktoru - profosör- vitaminin den dolayı dedi.

araştırı ve doktorunuza danışın.
Vitamin eksikliğindenmi dedi doktor agri icin

X