Göğsünü ameliyatsız küçültmek isteyenler buraya acil acil...!

ya bişey soracam bu fındık yağı hani kirpikleri gürleştiriyor ya acaba göğüslerdede tüylenme yapmazmı

Yok canım yapmıyor ben 2 ay kullandım...
kaydirigubbakcemile5
Bu arada, evet yeni gelen arkadaşlar pes etmeyin.
Hiç birşey kolay değil hayatta sadece birlik olalım destek olalım...
opuyorumnanaktan

ya benimde çok büyükler ve dahada büyüycekler çünkü ergenlik çağımdayım.Bende büyüyorum göğüslerimde.Yöntemlerim hepsini deneyeceğim sonuçları yazarım inşallah faydası olur.dahada büyümezler yaa. daha çok gencimmmmmm :çok üzgünüm:

Merak etme bunlar büyütmezler aksine toparlarlar.
kaydirigubbakcemile3

ya ben profilmden göremiyorum yapılan yöntemleri bilmiyorumki smile buraya yazın yaptığınız yöntemleri en kısa zamanda bekliyorum kızzlarr opuyorumnanaktan

ya çook güzel hemen başlayacağım :lepi: bende ama kafama bişi takıldı spor derken göğüs için ayrı egzersizler mi yapıyorsunuz kızlaar bilmiyorumkismile

arkadasım sen bizi ne ugraştırıyorsunki nerede mesajlarına girecemde ancak bulacam lütfen ne yaptıysan burayada yazarmısın

benim bi problemim var bn 14 yasındayım göğüslerim yaşıma göre çok büyük anneme söylüorum doğaldır diyo ama ben çok rahatsızım anneme söylemeden yapmak istiorum ne yapmalıyım LÜTFENN YARDIMM İSTİYORUM =(

azmine hayran kaldım tebrik ederim. bunları yapmaya devam ediyorsan 85 olmuştur göğüs ölçün.bende düzenli spor yaptığım için göğüslerim büyük ama sarkık değil. hepsi iyi hoşda oo soğuk su tutma olayını ben yapamam sanırım yaa donarımmm eyvahedigeldismile

Haftabaşında ölçtüm ölçüm 90 şu an... :lepi:
Esasında başlangıcında 93 diyordum ama 95 gibiydi biraz sıkıp ölçmüştüm...
5 cm küçüldüler...
:lepi:
Hala devam ediyorum...

merak ediyorum şuan kaç oldu acaba bende denemeyi düşünüyorum ama en büyük kotkum sonuçta bir gün bırakınca sakma olurmu yada şimdiden sarkma falan oldumu
ah bi küçülseler rahatlıcam

en başta azmine hayran kaLdım cnm, emeğine sağLık faydaLı biLqiLer..
benim de göğüsLerim çok büyük mirmirmirmir bu hafta ben de spora başLycam yağLarLa masajLara Da basLıcam ne qerekiyorsa yapıcam soğuk su tutmayı önceden denedim işe yarıyor ama kısa süreLiğine :/ umarım diğerLeri de işe yarar
biLqiLer için tkrar TşkkrLr

sevgili hayyal, konun ilgimi çekti emzirme sonrası deneyeceğim teşekkürler... ama lütfen resmini değiştir:) uzaktan ilk bakışta sağa yatmış kuru kafa gibi görünüyor:)

Haftabaşında ölçtüm ölçüm 90 şu an... :lepi:
Esasında başlangıcında 93 diyordum ama 95 gibiydi biraz sıkıp ölçmüştüm...
5 cm küçüldüler...
:lepi:
Hala devam ediyorum...

benim gogus olcum 92 yarindan itibaren hatta bugunden itibaren bende basliyorum sonuclari yazarim

yazdiklarini okuyunca umutlandim
YA ALLAH BISMILLAHHHHH

kısa süreliğine işe yarıyor derken? sonra tekrar eski haline mi dönüyor?:uhm:

Selam kızlar benimkiler artık baya iyiler şimdi...
Lütfen bırakmayın ve devam edin yaptığınız her şeye.
Hiç bir şey kısa süreli değildir ama sadece kendinize değer verin....

kısa süreliğine işe yarıyor derken? sonra tekrar eski haline mi dönüyor?:uhm:

ben önceden sadece soğuk suyu denemiştim kısa süreliğine diklerştiriyodu :1rolleyes: şimdi yağLarLa msJ yapıorum we spora da başLadım şakkıdı durumm gayett iii ben mayıs ayında başlamıştım ama düzenli yapmıodum okul fln 2-3 haftadır düzenli olarak yapıyorum hepsini ve göğüslerim sıkılastı dikleşti artık onLar nefret etmiorum o kesin ! :lepi: :lepi:

bnde azimle çalışanlardanım.. 15 gün oldu... sutyenlerde bolluklar var... basenlerimde bile fark ... ama durmak yok.... yağlanıp kremlenip masaj yapıyoruz. streçleniyoruz. ve spor yapıyoruz.... D:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…