Göğsünü ameliyatsız küçültmek isteyenler buraya acil acil...!

benimde yaşıma göre gögüslerim büyük ve ne yapacağımı bilmiyorum gögüslerim yüzünden istediğim kıyafeti giyemiyorum nolur bana etkili bir çözüm söyleyin daha fazla büyümesini istemiyorum

Son düzenleme:

canım yaşın kaç bilmiyorum eğer gelişme çağındaysan kesinlikle bilinçsiz bi şekilde yaptığımız uygulamaları yapmanı istemem... Allah korusun kötü sonuçlar olabilir... hala gelişme çağındaysan eğer bi bilene sor derim.. ki sanırım aramızdada vardır kesinlikle uzman birisi... olumunekankayizsmile

Kızlar,

Strec film ve küçültücü sütyeni nerde bulabilirz yarar????rdımlarınızı bekliyorum.. tesekkürlerolumunekankayizsmile

Ay böyle göğüs küçültmeye çalışmıyor musunuz içim cız ediyor yaa kaydirigubbakcemile3 Fazlanızı bana verin yavrularım hepsini alırım valla aklinialirimsmile

kızlar ne kadar büyük ki küçültmeye çalışıyosunuz
yani çok mu zarar veriyo anlamadım ben

mesela benımkıler buyuk 90-C takıyorum .ama bnmkılerın buyuklugunden cok sarkık durmaları benı deli ediyo bekar olunca bide hepten kafaya takıyorum :26: toparlamak için diri durması için napmak lazım yaa :2:

göğsünün altına bir kalem koy eğer kalem düşmüyorsa sarkmış demektir ama yok düşüyorsa bu sarkma değildir göğsün ağırlığından dolayı hafif aşağıda durması normaldir sonuçta silikon değilki bunlar orjinal

bende 80 c kullanıyorum bazı markalarda 85de oluyor ama seviyorum boyutunu çokta küçük güzel olmuyor bencekadını çekici yapan en önemli organlardan biri göğüsleri diğeri yuvarlak kalçalarıdır ama tabi koca popo değil hem göğüste hemde kalçada yuvarlak ve dik olanı makbuldurküçük göğüsler yuvarlak olmuyolar maalesef

ne biliym benim belim 62 cm gögüs 96
ama bunu hiç dert etmedim şimdiye kadar, bu kadını kadınsı yapan bişey bence bi sorun değil
acaba başka bişey mi var da bn anlamıyorum diye düşündüm, hala düşünyrm
straples giyememek nasıl bişey biliyo musunuz falan denmiş, ama asıl göğsü küçük olanlarınki düşmez mi?
ben sizi eleştirmiyorum gercekten, anlayamadım sadece anlamaya çalışıyorum
herkes büyüsün diye silikon yaptrrkn bu değişik geldi

@Hayyal : bu konuda yazdığın tüm mesajları okudum ve diğer açtığın başlığa da baktım ancak detaylıca söyleyebilir misin bi neler yaptığını?

greyfurt yağı, fındık yağı sonra da lahana yağı.. ayrıca banyoda sabunla masaj ve soğuk su.. streç film...:26:

bunu yapalı yaklaşık 2 yıl olmuş, yapmaya devam ediyor musun yoksa bıraktın mı ve bıraktıysan eskiye döndü mü göğüsler?

cevabını bekliyorum

Her gün düzenli spor soğuk su masajı ve diğerleri... Okuyun mesajı ordan anlayacaksınız zaten...

Soğuk su küçültmüyor değil mi dikleştiriyor. Benim göğüslerim küçükte soğuk suyu yapıyorum her banyoda küçülmesinler daha beter.:18:

şuanda sonuç ne acaba . hala küçükldükleri gibimi yoksa bırakınca fındık yağını ve greyfurt yağını eskisine döndüler mi ? bende 36 beden giyiyorum gögüslerim 85 beden ve sarkıklar. bende çok rahatsızım 80 olsaa yeter benim için. şu yağları tam olarak nasıl kullandın yanı ikisini birden mi sürüp kullandın ? konuyu baştan sona okudum ama tam olarak hangi yolları izledin onu anlayamadım . yağları sürüp mü streçledin nasıl yaptın ?

yaaa bende istiyorum bu greyfurt yağı çilek yağı ve soğuk suyla masajmı yapıcam napıcam? cidden faydalımı dikleşsin istiyorum ben küçülmesnden ziyade :18:

Son durum nedir ben de merak ediyorum. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…