Göğsünü ameliyatsız küçültmek isteyenler buraya acil acil...!

gogus dıklesmesı ve kuculmesı bıraz zor bence
dımdık ve kucuk memeler benımde ıstedıgım bır durum ama amelıyatsız zor keske olsa

gogus dıklesmesı ve kuculmesı bıraz zor bence
dımdık ve kucuk memeler benımde ıstedıgım bır durum ama amelıyatsız zor keske olsa

Sevgili Safkan arkadaşım; eğer sen işin kolayına kaçar vücuduna dikkat etmezsen göğsün de sarkar, yaygın olur.
Ben 20 küsür gündür bu egzersizleri yapıyorum ve değişimi görmemek imkansız...
Buna devam edeceğim.
Ayrıca sana bir bilgi; annemin göğüsleri epeyce büyüktü senelerdir yürüyor ve yüzüyor (Bel fıtığı olduğundan) şu an göğüsleri kilosu aynı olmasına rağmen, göğüs ölçüsü B ye indi.
Bunun mümkün olmadığını düşünmen ve inanman lazım.
Yoksa olmaz.
Ben 1,5 cm küçülttüm göğsümü gördüğüm hayal değil, gerçeğin taa kendisi...
İNAN ve sen de başla lütfen yapılanlara...

kaydirigubbakcemile5

bende aklıma geldikçe fındık yağı kullanıyorumm
düzenli kullanmak gerek devam edeyim bende dik olsun istiyorum

Hem dik hem diri hem de yaygın olmasın...
Fazla şey değil dimi?
Ben 1 ayı dün tamamladım... Regl im yaklaştığı için göğsüm hafiften yumuşaya başladı ama, gene de iyi durumdalar.
Eğer gerçekten verimli bir sonuç almak istiyorsanız iyi bir programla iyi bir sonuç elde edebilirsiniz...
Fındık yağı çok çok etkili.

merhaba kızlar benim arkadaş bir karışım yaptı şşle yaramış bulursan eklerim benimde baya büyükler bende sütyenle işi kıvırmaya çalışıyorum ve 116 cm olan göğüslerim call yaptım 20 gün kadar 106 ya düşmüş gene yapacağım callanetıcs küçülürse yazarım

tekstilci arkadaşım ben siteye yeni katıldım ve yöntemini öğrenmek ıstıyorum fakat bulamıyorum. zahmet olmazsa tekrar yazabılırsen sevınırım. Şimdiden teşekkürler.

merhaba kızlar benim arkadaş bir karışım yaptı şşle yaramış bulursan eklerim benimde baya büyükler bende sütyenle işi kıvırmaya çalışıyorum ve 116 cm olan göğüslerim call yaptım 20 gün kadar 106 ya düşmüş gene yapacağım callanetıcs küçülürse yazarım

10 cm???
Nasıl yapıldığını öğrenmek isteriz...
Yazarsan seviniriz.

kaydirigubbakcemile5

tekstilci arkadaşım ben siteye yeni katıldım ve yöntemini öğrenmek ıstıyorum fakat bulamıyorum. zahmet olmazsa tekrar yazabılırsen sevınırım. Şimdiden teşekkürler.

Tatlım ilk sayfaya bakcaksın bu yazının.
kaydirigubbakcemile2
Dur link verem sana:

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-kucultme-yontemleri/318270-azmimin-sonu-nolur.html

Buraya bak tıkla.
a.s.
Şu an göğsüm 93-93,5 dan 91.3 e indi... ( 26 eylülden bu yana.)
Streç sarıp spora, fındık yağı sürümüne, ayrıca duşta sabunla masaja duştan çıkmadan önce soğuk su kompresine devam ediyorum...
ılgilenenlerin dikkatine.

hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve... ılgilenenler için; greyfurt yağını bıraktım...
Lahana yağına başladım egzersiz esnasında kullanıyorum... Bugün itibariyle acayip yakıyor.
Gelişmeleri size yazacağım...

Tunus baklası;
*göğüslerin gelişmesini sağlamak
*göğüslerin dikliğini ve dolgunlugunu muhafaza etmek
*gögüsler dogum emzirme yaşlanma gibi sebeblerden dolayı sarkmış pörsümüş ise yeniden toparlanmasını sağlamaktadır.

Hazırlanışı;2 yemek kaşığı tunus baklası unu 1 çay bardağı su ile karıstırılır.Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir sonra soğutulur ve soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine(kenar çevreler)sıvanır.Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir.Bu işleme her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.Bu arada bilmeyenler için tunus baklasını aktarlardan satın alabilirsiniz.

ayrıca her aksam zeytinyagı ve badem yagıyla asagıdan uc kısma dogru 5 dk masaj yapılmalı
MERHABA CANIM ARKADAŞ BıZZAT YAPTI BEN DE CALLANETICS ıLE KÜÇÜLDÜ YANı ANNEMLER FALAN BAYA KÜÇıLDı DıYORLAR GÖRÜŞÜRÜZ

Tatlım tunus baklasını büyütmek için kullananlar varmış.
Ne bilem arada kaldım
:smiley-cool:

CALLANETICS bunu denicem ama...

:teselli:
Evet canım azimlilerden biriyim ben mesela...
2 cm 2 aylık sonucum devam etmekteyim...
Bilgine.
a.s.

call ve benzeri sporlar göğüs küçültmeye birebir bende düzenli diyet ve spor sonrasında 1 beden küçültmüştüm ve dikleşmişti ama şuan spor yapmıyorum o yüzden dikliğini kaybetti :KK43:
ama en yakın zamanda yine spora başlıycam bu arada fındık ve greyfurt yağını da deniycem sağol canım düzenli bilgiler verdiğin için :KK66:

tunus baklasını deneyerek ic camasır bedeni 85 ten 80 e düsmüs biriyim ama zaytin yagı ve badem yagıylada düzenli masaj yaptım ve yeniden baslıcam

Tunus baklasını denememekle beraber sizin de önerilerinizle buna başlayacağım.
Teşekkür ederim.
Yalnız nasıl kullandığınızı da not eder misin ikizannesi2005????
Sadece ben değil tüm site faydalansın istiyorum.
Ayrıca fındık yağı ve greyfurt yağının çok işe yaradığının altını çizmeden geçemeyeceğim....
Hepimize kolay gelsin...
ırtibatı koparmayalım lütfen...

:1hug:

Bu tunus baklası ununun göğüsü geliştirdiği yazıyor.Daha da büyütmesinden korkuyorum.

ya bişey soracam bu fındık yağı hani kirpikleri gürleştiriyor ya acaba göğüslerdede tüylenme yapmazmı

X