Glutensiz beslenme, diyet günlüğüm

Evet tüp bebek için,hem rezervim az hem de kalite sorunu var, takviyeler kullanıyorum ama yeterli olmuyor gluten çok etkiliyormus en azından tüp bebek öncesi ne kadar dikkat edersem o kadar faydalı olur.

Bir de düzenli spor yapmak lazım ona da ufaktan başladım bakalım şifa olsun inşallah
Benim amh sorunum yok ama kalitesiz yumurtalarım ben de spora gidiyorum 3 aydır bakalım nasıl olacak bu kez yumurtalar

Günaydın sevgili günlüğüm,
Bugün itibariyle yürüyüşe başlıyorum,zaten okula yuruyerek gidip geliyordum ekstra sabahları da 1 saat daha yürümek iyi olacak :KK49:

Çok bereketli bir sabah oldu,aksam için eşime kuru fasulye pilav yaptım,kendime ıspanak yemeği ve bal kabağı yoğurtlamak için firinladim,yürüyüş yaptım şimdi kahvaltı yapıp okula gidicem bugün nöbetçiyim bir de

Merhaba. Yaklaşık 2 aydır bu şekilde besleniyorum. Sadece haftada bir gün bulgur pilavı hakkım var. Onda da karakılçık bulgur yani eski tip bulgur tüketiyorum. Greçka (Karabuğday) glutensiz onu yiyorum. 8 kg verdim. Daha enerjik sağlıklıyım. İnanın yıllarca bu beslenmeye neden geçmedim diye kızıyorum. Şekeri de sıfırlayın mutlaka. Bol su, yeşilçay, günde bir fincan Türk Kahvesi. Açlık hissi 0 :)

Merhaba. Yaklaşık 2 aydır bu şekilde besleniyorum. Sadece haftada bir gün bulgur pilavı hakkım var. Onda da karakılçık bulgur yani eski tip bulgur tüketiyorum. Greçka (Karabuğday) glutensiz onu yiyorum. 8 kg verdim. Daha enerjik sağlıklıyım. İnanın yıllarca bu beslenmeye neden geçmedim diye kızıyorum. Şekeri de sıfırlayın mutlaka. Bol su, yeşilçay, günde bir fincan Türk Kahvesi. Açlık hissi 0 :)
İki ayda mi 8 kilo verdiniz,gayet güzel vermissiniz.
Ben daha yeni başladığım için vücudumdaki değişiklikleri fark edemiyorum,şekeri zaten seven biri değilim ama incir tüketmem gerektiğinden sadece kuru meyvelerden alıyorum şekeri,yani şekeri birakmak zor olmadı ama bulgurdan yapılan şeyleri çok seviyorum(çiğköfte,kısır gibi) onlarida artık ayda yılda bir yerim abartmadan

İki ayda mi 8 kilo verdiniz,gayet güzel vermissiniz.
Ben daha yeni başladığım için vücudumdaki değişiklikleri fark edemiyorum,şekeri zaten seven biri değilim ama incir tüketmem gerektiğinden sadece kuru meyvelerden alıyorum şekeri,yani şekeri birakmak zor olmadı ama bulgurdan yapılan şeyleri çok seviyorum(çiğköfte,kısır gibi) onlarida artık ayda yılda bir yerim abartmadan
Evet 2 ayda verdim. Bulguru hafta 1 tüketin ama iyi bulgurları. Karakılçık Bulguru tavsiye ederim. Atalık tohum ve uzun süre tok tutuyor.

Akşam yemeğimi de yedim
Bir tabak ıspanak yemeği ve yoğurtlu kabak bugünü de ekmeksiz atlattık çok şükür

Gunaydin sevgili günlüğüm,

Kahvaltı da iki kaşık tuzsuz lor peyniri(kendim yaptım) haşlanmış yumurta,kırmızı pancar,10 tane kadar zeytin yedim karnım dümdüz olmuş durumda ama itiraf etmeliyim ki kahvaltıda özellikle ekmeği çok arıyorum kahvaltıyı atlatinca gün içinde canım çekmiyor

Sevgili günlüğüm seni ihmal ettim ama glutensiz diyete tam gaz devam ediyorum
Sabah kıymalı yumurta ,peynir,zeytin ve kırmızı pancar yedim aksam için de kinoali yesil mercimekli salata yanına yoğurt hazırladım

Günaydın günlüğüm

Kahvaltımı yapmadan yürüyüşe cikicam şimdi,yaklaşık 45 dk yürüyüş ardından sağlıklı kahvaltı,sonra okula giderim,okulada yürüyerek gidip geliyorum gün içinde 10 bin adımı geçiyor

Aksam için de ıspanak alıp yoğurtlamak istiyorum bir de kuru patlıcan kavurmustum harika olur

Bugünü de sağlıklı beslenerek geçirdim şükür,
Bir haftada kendimde çok güzel değişimler fark ediyorum,şişkinlik yok,yorgunluk yok, ok inanılmaz rahatım gerçekten harika bir şey glutensiz beslenmek

Bugünü de sağlıklı beslenerek geçirdim şükür,
Bir haftada kendimde çok güzel değişimler fark ediyorum,şişkinlik yok,yorgunluk yok, ok inanılmaz rahatım gerçekten harika bir şey glutensiz beslenmek
1 ay sonra çok çok başka olacak. :)
Her sabaha ılık limonlu su ile başlıyorum enerjim bitmiyor :)

X