Gizli Resimler(Bakalım Bulacakmısınız?)

50050291ns6.jpg

bu çok güzelmiş ya kadının yüzünü zor gördüm -tatlicadiarzu-

Burdaki bayan nerde yaaa, bulamadım ben....:çok üzgünüm:

canısı.hani kendini kaptırıyosun yaa kadını bulmak için .sonrada aniden kötü canavara dönüşen resim oluyor.
kandırıkcı bi resim.yaa.ama niye değişmiyo onu anlamadım.yeni konulduğunda değişiyodu halbuki:uhm:

Stereogram (Şaşı Bak Şaşır)

Dünya 90'ların başında stereogram ile tanışıp bu çılgınlığına kapıldı. Bu resimlere şaşı bakarak 3 boyutlu arka plan imgeleri görebiliyorsunuz.

Resimler Görebilmek İçin İki Metot;

GERİ ÇEKİLME; Bu metotta önce ekrana iyice yaklaşın. Burnunuza odaklayın gözlerinizi ve yavaş yavaş uzaklaşın ekrandan. 10-20 cm. uzaklaştığınızda hafiften bir derinlik yakalayacaksınız. Bundan sonra o derinliğe odakladığınızda kendinizi resmin o üç boyutlu dünyası içinde bulacaksınız...

YANSIMAYI KULLANMA; Bu metot uygulama açısından en kolay metotlardan biri. Resme bakarken ekranın ardında oluşan yansımanıza odaklanın bir süre. Kendi görüntünüze odaklanırken resim içindeki derinliği de yakalayacaksınız bir zaman sonra. Daha sonra iş yine bu derinliğe odaklanmakta tabii...
s4ff9yi.jpg

bayilirim 3 boyutlulara bakmaya.bunuda gordum ama tam olarak ne oldugunu anlayamadim

canısı.hani kendini kaptırıyosun yaa kadını bulmak için .sonrada aniden kötü canavara dönüşen resim oluyor.
kandırıkcı bi resim.yaa.ama niye değişmiyo onu anlamadım.yeni konulduğunda değişiyodu halbuki:uhm:

Ay bende sinir oldum, bir yerlerde bir kadın varda bulamıyom diye........alkisalkisalkis

ben buldumben buldumm 11 tamamladııııııııııııııııııımmmmmmmmmmalkisalkisalkis

sol kenarda bün duruyor.ve içindede bir yüz daha var

Diğerlerini süzebildim de bunu çözemedim tatlım.:sm_confused:
Bişi bulacak gibi olduğum anda döndüğü için kaçırıyorum.
Oyy! başım döndü
:bbo:

att00000q.gif

İlginç paylaşımın için teşekkürler canım a.s.

Diğerlerini süzebildim de bunu çözemedim tatlım.:sm_confused:
Bişi bulacak gibi olduğum anda döndüğü için kaçırıyorum.
Oyy! başım döndü
:bbo:

att00000q.gif

İlginç paylaşımın için teşekkürler canım a.s.

Kulişim iyi bak bir inek oluyor bir ördek cnm.

X