Gizli Resimler(Bakalım Bulacakmısınız?)

Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz.

Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz.

Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür.

Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ' nuz 160' ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir.

8c758df880cd8c65764eb845d3542555.gif
-----------------
önce sağa sonra sola tekrar sağa döndüğünü gördüm. dahi miyim ben şimdi :jeyyar:
bayıldım bu topiğe

Sayfa 5 Sayfa 6 Sayfa 7 Sayfa 8 Sayfa 9 Sayfa 10
Sayfa 1 Toplam: 10
3.jpg
Gözlerinize inanamayacaðýz birbirinden güzel 10 göz yanýlmasý. Hiçbir þey göründüðü gibi deðildir! Ýnanmýyorsanýz sayfayý takip edin.
1.jpg

Siyah noktalarý saymaya çalýþýn

Gözlerinizi siyah noktalarýn üzerinde tutmaya çalýþtýðýnýzda, yatay ve dikey çizgilerin birleþme noktalarýndan belirip kayboluyorlar. Yakalamak gerçekten çok zor…

2.jpg

Gözlerinizi ortadaki noktada odaklayýn

Gözlerinizi dairenin ortasýndaki noktaya sabitleyin ve sonra da baþýnýzý öne ve arkaya doðru hareket ettirin. Dairenin dönmeye baþladýðýný göreceksiniz

4z2k7le.jpg
kizlar bunun cevabini bulamiya bilirsinizz eger bulmazsaiz soyleye bilrimm.burdada bir bayan var onu bulcaksinizzz

ben ben hepsini buldum hihoyyyt

ben buldum ben buldum hihoyyythihoyyyt

ama ilk iki resimde zorlandım sonunda :lepi:

att00003.jpg

Bebeği görebiliyormusuz?
anne karnında gibi
att00005.jpg

Üç kadını görebiliyormusuz?
evet gördüm
att00006.gif

Yakından Bakın
kurbaga ay
gizli.png

Ağaçtaki 10 Yüz
hesinide gördüm
gizliiii.png

Gizli Yüz Nerde?
kadın burnu ve agzı olmus
Stereogram (Şaşı Bak Şaşır)

Dünya 90'ların başında stereogram ile tanışıp bu çılgınlığına kapıldı. Bu resimlere şaşı bakarak 3 boyutlu arka plan imgeleri görebiliyorsunuz.

Resimler Görebilmek İçin İki Metot;

GERİ ÇEKİLME; Bu metotta önce ekrana iyice yaklaşın. Burnunuza odaklayın gözlerinizi ve yavaş yavaş uzaklaşın ekrandan. 10-20 cm. uzaklaştığınızda hafiften bir derinlik yakalayacaksınız. Bundan sonra o derinliğe odakladığınızda kendinizi resmin o üç boyutlu dünyası içinde bulacaksınız...

YANSIMAYI KULLANMA; Bu metot uygulama açısından en kolay metotlardan biri. Resme bakarken ekranın ardında oluşan yansımanıza odaklanın bir süre. Kendi görüntünüze odaklanırken resim içindeki derinliği de yakalayacaksınız bir zaman sonra. Daha sonra iş yine bu derinliğe odaklanmakta tabii...
s4ff9yi.jpg

aayyy bunuda gördüm top tot birlimler var

Arkadaşlar gördüğünüz bu kahve çekirdeklerinin içinde bi tane insan yüzü var.
Bu yüzü 3 sn de bulursanız bir dahisiniz demektir.
1 dk da bulursanız beyninizin sağ tarafı normal insanlarınki gibi çalışıyor demektir.
1,3 dk arasında bulduysanız beyninizin sağ tarafı normelden yavaş çalılıyor demektir.

Kolay gelsin.
smile.gif

thd7c20050711001602kahvkr7.jpg
kizlar ben hic bulamadim ben gerizekalimiyimkaydirigubbakcemile2 aaaa buldumm tamam
ben 5 sn yede buldum şimdi neyimdelikafadulden

4m1mwp3.jpg
resimde yunus gorukuyo ama araba yi gorebilecekmisiniz .bunun kolay yolu cep te. kamerasiyla bakin gorursunuzz kolay gelsin
ayyy evt telefonla baktım gördümm
cember.gif
ortadaki artiya dikkatli uzunca bakin kenardaki lilanin kaboldugunu goreceksinizz.
koyboldularrr
kafaları dönüyoooo
kuru kafa varr
citler.jpg
sence citler xyataymi dikeymi
yatayyyy
kozmos.JPG

bitane daha.ben çok seviyorum bunları bulmayı yaa

umarım sizde seversiniz

yıldızz varr

ay hepside çok hoş ne güzel bir topic burası böle çoğunu bulabildim
emeğinize sağlık arkadaşlar

10.gif

Üstteki cisimdeki parçaların yeri değiştirilmiş alttaki elde edilmiş. Peki fazlalık kare nerden geldi ?

X