Gizli Resimler(Bakalım Bulacakmısınız?)

Stereogram (Şaşı Bak Şaşır)

Dünya 90'ların başında stereogram ile tanışıp bu çılgınlığına kapıldı. Bu resimlere şaşı bakarak 3 boyutlu arka plan imgeleri görebiliyorsunuz.

Resimler Görebilmek İçin İki Metot;

GERİ ÇEKİLME; Bu metotta önce ekrana iyice yaklaşın. Burnunuza odaklayın gözlerinizi ve yavaş yavaş uzaklaşın ekrandan. 10-20 cm. uzaklaştığınızda hafiften bir derinlik yakalayacaksınız. Bundan sonra o derinliğe odakladığınızda kendinizi resmin o üç boyutlu dünyası içinde bulacaksınız...

YANSIMAYI KULLANMA; Bu metot uygulama açısından en kolay metotlardan biri. Resme bakarken ekranın ardında oluşan yansımanıza odaklanın bir süre. Kendi görüntünüze odaklanırken resim içindeki derinliği de yakalayacaksınız bir zaman sonra. Daha sonra iş yine bu derinliğe odaklanmakta tabii...
s4ff9yi.jpg

müthis yaaaaa gördüm ama ne oldugunu cikartamadim

Arkadaşlar gördüğünüz bu kahve çekirdeklerinin içinde bi tane insan yüzü var.
Bu yüzü 3 sn de bulursanız bir dahisiniz demektir.
1 dk da bulursanız beyninizin sağ tarafı normal insanlarınki gibi çalışıyor demektir.
1,3 dk arasında bulduysanız beyninizin sağ tarafı normelden yavaş çalılıyor demektir.

Kolay gelsin.
smile.gif

thd7c20050711001602kahvkr7.jpg
kizlar ben hic bulamadim ben gerizekalimiyimkaydirigubbakcemile2 aaaa buldumm tamam

Arkadaşlar gördüğünüz bu kahve çekirdeklerinin içinde bi tane insan yüzü var.
Bu yüzü 3 sn de bulursanız bir dahisiniz demektir.
1 dk da bulursanız beyninizin sağ tarafı normal insanlarınki gibi çalışıyor demektir.
1,3 dk arasında bulduysanız beyninizin sağ tarafı normelden yavaş çalılıyor demektir.

Kolay gelsin.
smile.gif

thd7c20050711001602kahvkr7.jpg
kizlar ben hic bulamadim ben gerizekalimiyimkaydirigubbakcemile2 aaaa buldumm tamam

ben zalaam galiba resmin bütününde arıyom yüzü tabi bulamam meer çekirdek gibiymiş

4m1mwp3.jpg
resimde yunus gorukuyo ama araba yi gorebilecekmisiniz .bunun kolay yolu cep te. kamerasiyla bakin gorursunuzz kolay gelsin

sanırım o mavi stereogramdaki bir bitki arkadaşlar, tepeden kaktüs gibi duruyor. gördüm hemen ama tahmin ediyorum, çok net bir şekil diyemiyorum.

ayy bunların hepcek uykuları gelmiş ayoooll.

şu arabayla bunu bende bulamadım ama diğerlerini hep gördüm.

mavi üç boyutlu resmin içindede

rüzgar gülüne benzeyen,ortasıda katmetrli bi çiçeği andıran bişey var.

X