Gizem'li Muhabbet Topiği :)

havlardan havlardan

ee şimdi hava yagmurlu ama benm modum iyi, güneşli olunca modum düşecek mi yani :44:

2012 kasım fotosuydu o

1.5 sene içerisinde maksimum ne kadar çirkinleşebilirsin ki ayrıca bebişim kalbin güzel senin, yüzün güzel, biraz kilo varsa da o da gider yaa, önce kendini sev, bak bu ara keyfim yerinde bıkmadan usanmadan uğtaşırım seninle

ayy sağol canımcımmmmmmmm16:
yok yok uğraşma, dur son halimden foto koyiyim boydan çekmedim ne zamandır, en son yemin töreninde çekmiştm

ee şimdi hava yagmurlu ama benm modum iyi, güneşli olunca modum düşecek mi yani :44:

3:

güneşli olunca daha da bir civelek cıvıl cıvıl olacaksın :)
geçen gün tüm gün yağmur yağdığında ben tüm gün yataktan çıkmadım ya o derece modum düşüktü
ama son bir kaç gündür çok yoğunum alışverişlerle vakit geçirince ne mutlu oluyor günler bi gör

ayy sağol canımcımmmmmmmm16:
yok yok uğraşma, dur son halimden foto koyiyim boydan çekmedim ne zamandır, en son yemin töreninde çekmiştm

kilo dedigin verilir şekerim, muhim olan bizim ahvamız, kalbimiz güzel olsun koy bakalım resim bekliyorum

daha bi civelek mi olacam, iyimiş o

yaa ebn bütün gün yatakta olmayı da seviyorum, laptopta takılayım, film izleyim falan ohh misss ama uzun zamandır yapamadım, kpss bitsin yapcam inşallah

ayy inşallah güzeldir kalbim
Cok degildir ya kac kilosun

71 kiloyum baya çok

Son düzenleme:
daha bi civelek mi olacam, iyimiş o

yaa ebn bütün gün yatakta olmayı da seviyorum, laptopta takılayım, film izleyim falan ohh misss ama uzun zamandır yapamadım, kpss bitsin yapcam inşallah

hm kpss ye çalışıyorsan tabi sınava çok az kaldı dimi ağustos da mı sınav temmuz da mı?
ALLAH yardımcısı olsun gerçekten giricek herkesin Amin
ben onu bazen yapıyorum ya özellikle kışları güzel oluyor yazın gezsmekten fırsatım olmuyor ama kışın yatak,pc,aburcubur mode n

5 temmuz da sınav :18: az kaldı yani, bakalım hayırlısı

sen çalışıyor musun canım :26:

Canım lazerden memenun musun?
Bende işe başlayınca yapacağım da

Seçtiğimiz yer ya da başka ne konuda hassas olmalıyız :)

ben lazere ocak ayından beri gidiorum memnunum canım ALLAH a şükür RABBİM nazarlardan korusun Amin
ama çok araştır ben dermokliniğe gidiyorum bakalım umarım kesin sonuç alırım henüz tam bitmediler 3 seans oldu bayada gideerim sanırım 9 seansta falan bitiyormuş bir de benim yüz bölgesi belki de hiç bitmez incelir sadece bilemiyorum yani

5 temmuz da sınav :18: az kaldı yani, bakalım hayırlısı

sen çalışıyor musun canım :26:

5 temmuz muçok az kalmış yaa ama çalıştıysan bu zamana kadar şimdi rahat olabilirsin sanırım demi alt yapın varsa yani ayy ALLAH yardımcınız olsun ya benim de tanıdığım bir kaç kişi giricek onlara da ALLAH yardım etsin dualarım onlarla gerçekten de
kız kardeşim de ygs ye girecek çok az sayılı günler kaldı çok stres var ailee bizde:18:
ben çalışmıyorum canım baba parası yiyorum

bende baba parası yiyorum en güzeli

ben şuan bir yandan bi ofise yardımcı oldugum için kpss ye pek çalışmıyorum, alt yapıya güveniyorum diyelim bide devlet istedigimden de emin degilim, sınava girecem ama sonucu çok yüksek bile olsa emin degilim bazı şeylerden, gelişine yaşıyorum yani şuan biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…