Gizem'li Muhabbet Topiği :)

yok yaa benmki sırf adam ankarada yaşıyor diye yapıyor, yoksa içki konusuna o kadar takılmaz yani

adamın falsosu yok ya arayıp bulacak azmetti anam

haha ee sen nerde yaşıyorsun?
aynı benim annem ya mesela bende bursa da yaşıyorum annem beni başka bir şehire asla vermez sanırım

normalde nereli burhan? :26:

antepli canım ama ankarada yaşıyor ailesi

haha ee sen nerde yaşıyorsun?
aynı benim annem ya mesela bende bursa da yaşıyorum annem beni başka bir şehire asla vermez sanırım

ben sakaryada yaşıyorum da şuan ankaradayım, 1 hafta sonra gidecem sakaryaya o da ankarada

ya verir aslında annem de biraz zorluk çıkarsın bakalım ortada kesin bişey yok nasılsa kesinleşirse ben kabul ettirirm ona

hayırlısı olsun ikiniz içinde canım :)

olsun olsunn antep gelini nurdaaaan

antepin yemekleri çok güzelmiş yaaa

benim yakın arkadaşımın erkek arkadaşı antepte savcı, onun yanına gitmişti bi haftasonu, o söyledi ben buraya gelirsem evlenince çok feci kilo alırım, çok lezzetli yemekleri dedi

o zaman antepe asla gelin gidemem kız, daha nereme kilo alcam ben

nasip kısmet canım bu işler bir bakarsın hopidik diye oluvermiş

amin amiinn inşallaahhh

ben istiyorum, o da istiyor diye tahmin ediyoruz hepimiz ama ortada bi ilişki yok ben istedigimi belli ediyorum bakalım önemli olan o ne zaman anlayacak

erkekler çözülmesi zor yaratıklar tabi :) umarım o da meyillidir bir adım ats işte dimi sende cesareti ver baya bakalım ne yapacak

erkekler çözülmesi zor yaratıklar tabi :) umarım o da meyillidir bir adım ats işte dimi sende cesareti ver baya bakalım ne yapacak

biz 2 yıllık arkadaşız canım sıkıntı burda aslında o yuzden biraz zaman alacak ama ben inanıyorum sonunda olacak bu iş inşallah beklemek lazım biraz

Senin de onlara katılmana ne kaldı ki şurda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…