Gizem'li Muhabbet Topiği :)

afiyet olsun cicim sen enden depresyondasın bahset bakalım?

bugün face'de üniversitedeyken acayip feminist olan, ben asla ama asla evlenmem, diyen bi arkadaşımın nişan fotoğraflarını görünce + başka bir arkadaşımın 3.yaşına giren kızının doğum günü fotoğraflarını görünce + başka bir (30dan önce asla evlenmem diyen) arkadaşımın 5 yaşındaki oğluyla ana-oğul keyfi fotoğraflarını görünce depresyona girdim iyice :KK14:

bugün face'de üniversitedeyken acayip feminist olan, ben asla ama asla evlenmem, diyen bi arkadaşımın nişan fotoğraflarını görünce + başka bir arkadaşımın 3.yaşına giren kızının doğum günü fotoğraflarını görünce + başka bir (30dan önce asla evlenmem diyen) arkadaşımın 5 yaşındaki oğluyla ana-oğul keyfi fotoğraflarını görünce depresyona girdim iyice :KK14:

nasip kısmet canım bu işler ya:KK5: bende 8 ay önce uzun ilişkim olan deli hgibi aşık olduğum adam tarafından aldatıldığımı öğrendim mesela :KK5: ve ben sevgilimle birlikteyken sevgilisi olmayan arkadaşlarımın bu yıl düğünü var mesela:KK5: benim hayallerimi başkaları yaşıyor :KK5:

nasip kısmet canım bu işler ya:KK5: bende 8 ay önce uzun ilişkim olan deli hgibi aşık olduğum adam tarafından aldatıldığımı öğrendim mesela :KK5: ve ben sevgilimle birlikteyken sevgilisi olmayan arkadaşlarımın bu yıl düğünü var mesela:KK5: benim hayallerimi başkaları yaşıyor :KK5:

benim hayatımda birisi olduğu halde bu konumda olmak beni mahvediyor :KK14::KK14::KK14:

benmm annem de hiç begenmez benm seçtiklerimi yaa :KK53: bu işin okulunu okudum bile ama annem hayat okulunundan öğrenmiş öyle diyor :KK33:

güzel cevap vermişş :KK1::KK1:

üzülme ya seninde olur daha askerden gelsin sevgilin de hayırlısı ne zamansa o zaman olsun

aminnn :nazar:

benm anneyle baş etmek de zor yaa :KK37: geçen biliyoısun içkici damat istemedigi için de çok yaratıcı sözler söylemişti :KK53::KK53:

ayyy o mantığa kopmuştum ben yaaaa :KK53::KK53:

bütün anneler aynı demek ki :KK53: illa bi kusur bulacaklarr :KK53:

"kızım sen içiyo olabilirsin ama damadım içki içemezz :KK35:" mantık süpeeer :KK53:

anneler ahh anneler işte :KK9:
içkici damat mı buldun kız anana :KK1:

henuz damat degil olmasını istiyorum sadece :KK53: içkici de degil yaa 40 yılda bir içiyor işte :KK33: de o kadarını ben de içiyorum annem biliyor bunu :KK53: bi de diyor ki, kızımın içmesi beni ilgilendirmiyor damadım içmesin :KK35:

ayyy o mantığa kopmuştum ben yaaaa :KK53::KK53:

bütün anneler aynı demek ki :KK53: illa bi kusur bulacaklarr :KK53:

"kızım sen içiyo olabilirsin ama damadım içki içemezz :KK35:" mantık süpeeer :KK53:

annemin bütün sorunu adamın ankarada yaşaması :KK53: o yuzden de çomak sokmaya çalışıyor işte de tutturamıyor bi türlü :KK60:

henuz damat degil olmasını istiyorum sadece :KK53: içkici de degil yaa 40 yılda bir içiyor işte :KK33: de o kadarını ben de içiyorum annem biliyor bunu :KK53: bi de diyor ki, kızımın içmesi beni ilgilendirmiyor damadım içmesin :KK35:

ahahahahaha alemmiş annen ya :KK1: işte anneler çok koruyucu oluyor sanki damat içince sana kötü davranıcak gibi geliyor

X