Gizem'li Muhabbet Topiği :)

afiyet olsun cicim sen enden depresyondasın bahset bakalım?

bugün face'de üniversitedeyken acayip feminist olan, ben asla ama asla evlenmem, diyen bi arkadaşımın nişan fotoğraflarını görünce + başka bir arkadaşımın 3.yaşına giren kızının doğum günü fotoğraflarını görünce + başka bir (30dan önce asla evlenmem diyen) arkadaşımın 5 yaşındaki oğluyla ana-oğul keyfi fotoğraflarını görünce depresyona girdim iyice

nasip kısmet canım bu işler ya bende 8 ay önce uzun ilişkim olan deli hgibi aşık olduğum adam tarafından aldatıldığımı öğrendim mesela ve ben sevgilimle birlikteyken sevgilisi olmayan arkadaşlarımın bu yıl düğünü var mesela benim hayallerimi başkaları yaşıyor

bende bayılırım da annem genelde benim beğendiğim şeyleri beğenmez ama azmederim ve beğendiririm benim seçtikleerim alınır en sonunda

benmm annem de hiç begenmez benm seçtiklerimi yaa bu işin okulunu okudum bile ama annem hayat okulunundan öğrenmiş öyle diyor

benim hayatımda birisi olduğu halde bu konumda olmak beni mahvediyor

benmm annem de hiç begenmez benm seçtiklerimi yaa bu işin okulunu okudum bile ama annem hayat okulunundan öğrenmiş öyle diyor

güzel cevap vermişş

üzülme ya seninde olur daha askerden gelsin sevgilin de hayırlısı ne zamansa o zaman olsun

aminnn

benm anneyle baş etmek de zor yaa geçen biliyoısun içkici damat istemedigi için de çok yaratıcı sözler söylemişti

ayyy o mantığa kopmuştum ben yaaaa

bütün anneler aynı demek ki illa bi kusur bulacaklarr

"kızım sen içiyo olabilirsin ama damadım içki içemezz " mantık süpeeer

anneler ahh anneler işte
içkici damat mı buldun kız anana

henuz damat degil olmasını istiyorum sadece içkici de degil yaa 40 yılda bir içiyor işte de o kadarını ben de içiyorum annem biliyor bunu bi de diyor ki, kızımın içmesi beni ilgilendirmiyor damadım içmesin

ayyy o mantığa kopmuştum ben yaaaa

bütün anneler aynı demek ki illa bi kusur bulacaklarr

"kızım sen içiyo olabilirsin ama damadım içki içemezz " mantık süpeeer

annemin bütün sorunu adamın ankarada yaşaması o yuzden de çomak sokmaya çalışıyor işte de tutturamıyor bi türlü

ahahahahaha alemmiş annen ya işte anneler çok koruyucu oluyor sanki damat içince sana kötü davranıcak gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…