Gizem'li Muhabbet Topiği :)

zaten 3.5 sene oldu çıkalı daha yeni gördüm ablalarını annesiyle filanda tanışmadım düşünmüyorumda ancaa istemeye geldiklerinde tanısınlar görsünler beni en iyisi :KK1::KK1: tamam canım mesaj at sen :KK70:

en iyisini yaparsın şekerim, eski nişanlıma ait en büyük pişmanlıgım ailesiyle fazla içli dışlı olmaktı, şimdi herkese tavsiye veresim geliyor ailelerinden uzak durun diye :KK1:

en iyisini yaparsın şekerim, eski nişanlıma ait en büyük pişmanlıgım ailesiyle fazla içli dışlı olmaktı, şimdi herkese tavsiye veresim geliyor ailelerinden uzak durun diye :KK1:

ben gezmeyi severim aslında evli filan olsam her gün birine giderim güzel şey bunlar ama tabi karşı tarafa ısınırsam iyilersee :KK1: yoksa hep mesafe koymak iyi olurr

ben gezmeyi severim aslında evli filan olsam her gün birine giderim güzel şey bunlar ama tabi karşı tarafa ısınırsam iyilersee :KK1: yoksa hep mesafe koymak iyi olurr

mesafeli olmak bence de en iyisi, yoksa sana her türlü sözü söyleme hakkı görüyorlar ve bazen kaldıramayabiliyor insan :KK50:

bu arada özel msj ı gönderdim bebek :KK51:

X