Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Son düzenleme:
Ben istiyorummmm :))))

bu da senin:KK16:

$aa.jpg

beeeeeeeeeeennnn :KK3:

duydum ama okumadımmm :26:

bu da senin gizemim :KK69:

$nescafe.jpg

hee okuduysan eğer onun tarzına benzer kitap önerebilir misin diye soracaktım da :26: kpss den sonra ramazan boyunca kitap + dizi şeklinde takılayım diyorum da gitmeden ankaradan almam lazım kitapları :26:

bu da senin gizemim :KK69:

Eki Görüntüle 1145565

hee okuduysan eğer onun tarzına benzer kitap önerebilir misin diye soracaktım da :26: kpss den sonra ramazan boyunca kitap + dizi şeklinde takılayım diyorum da gitmeden ankaradan almam lazım kitapları :26:

teşekkür etimm :KK54:

nasıl bir tarzı var bilmiyorum ama, sana judith mcnaught un kitaplaını tavsiye edebilirimmm :KK16: güzel bir serisi var, hatta yazayım sana kitapların sıralamasını.. hatta şu an hepsiburada da indirmdeydi bu kitaplar yarı yarıyaa :KK76:

WESTMORELAND AİLESİ SERİSİ:

1. Düşler Krallığı

2. İçinde Aşk Saklı

3. Sen Gelmeden Önce

SEQUEL AİLESİ SERİSİ :

1. Sonsuza kadar

2. Seni Beklerken

3. Mutluluk

Günümüzde Geçen Aşk Romanları

-Cennet

-Kusursuz

-Gece Fısıltıları

-Aldığım Her Nefeste

-Sana İhtiyacım Var

teşekkür etimm :KK54:

nasıl bir tarzı var bilmiyorum ama, sana judith mcnaught un kitaplaını tavsiye edebilirimmm :KK16: güzel bir serisi var, hatta yazayım sana kitapların sıralamasını.. hatta şu an hepsiburada da indirmdeydi bu kitaplar yarı yarıyaa :KK76:

WESTMORELAND AİLESİ SERİSİ:

1. Düşler Krallığı

2. İçinde Aşk Saklı

3. Sen Gelmeden Önce

SEQUEL AİLESİ SERİSİ :

1. Sonsuza kadar

2. Seni Beklerken

3. Mutluluk

Günümüzde Geçen Aşk Romanları

-Cennet

-Kusursuz

-Gece Fısıltıları

-Aldığım Her Nefeste

-Sana İhtiyacım Var

inceleyeyim kuzum bunları :KK16: konularına bakayım da bana en yakın hangisisyse o seriyi alıp, ramazanda ki uzun gecelerimde okuyayım :KK1::KK1:

4 tanesiyle öyle karşılaşmıştık ayak üstü konuştuk iyi gibilerdi tabi içlerine girmeden bilemem :KK1::KK1:

aman şimdilik mesafeli ol ki hep de öyle kalsın bence :KK34: yoksa hergun biri gelse hiç yalnız kalamazsınız evlendiginde :KK33:

faceden de konuşaydık yaa merak ettim sizleri :26::KK1::KK1:

benm burdaki profilde resimlerim var ama eger istersen face adresimi de verebilriim :KK34:

aman şimdilik mesafeli ol ki hep de öyle kalsın bence :KK34: yoksa hergun biri gelse hiç yalnız kalamazsınız evlendiginde :KK33:

benm burdaki profilde resimlerim var ama eger istersen face adresimi de verebilriim :KK34:

zaten 3.5 sene oldu çıkalı daha yeni gördüm ablalarını annesiyle filanda tanışmadım düşünmüyorumda ancaa istemeye geldiklerinde tanısınlar görsünler beni en iyisi :KK1::KK1: tamam canım mesaj at sen :KK70:

X