Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Son düzenleme:

teşekkür etimm

nasıl bir tarzı var bilmiyorum ama, sana judith mcnaught un kitaplaını tavsiye edebilirimmm güzel bir serisi var, hatta yazayım sana kitapların sıralamasını.. hatta şu an hepsiburada da indirmdeydi bu kitaplar yarı yarıyaa

WESTMORELAND AİLESİ SERİSİ:

1. Düşler Krallığı

2. İçinde Aşk Saklı

3. Sen Gelmeden Önce

SEQUEL AİLESİ SERİSİ :

1. Sonsuza kadar

2. Seni Beklerken

3. Mutluluk

Günümüzde Geçen Aşk Romanları

-Cennet

-Kusursuz

-Gece Fısıltıları

-Aldığım Her Nefeste

-Sana İhtiyacım Var

inceleyeyim kuzum bunları konularına bakayım da bana en yakın hangisisyse o seriyi alıp, ramazanda ki uzun gecelerimde okuyayım

4 tanesiyle öyle karşılaşmıştık ayak üstü konuştuk iyi gibilerdi tabi içlerine girmeden bilemem

aman şimdilik mesafeli ol ki hep de öyle kalsın bence yoksa hergun biri gelse hiç yalnız kalamazsınız evlendiginde

faceden de konuşaydık yaa merak ettim sizleri :26:

benm burdaki profilde resimlerim var ama eger istersen face adresimi de verebilriim

aman şimdilik mesafeli ol ki hep de öyle kalsın bence yoksa hergun biri gelse hiç yalnız kalamazsınız evlendiginde

benm burdaki profilde resimlerim var ama eger istersen face adresimi de verebilriim

zaten 3.5 sene oldu çıkalı daha yeni gördüm ablalarını annesiyle filanda tanışmadım düşünmüyorumda ancaa istemeye geldiklerinde tanısınlar görsünler beni en iyisi tamam canım mesaj at sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…