Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Canm böyle ketenimsi ya da kumaş bu dar paça kisa renkli pantolon güzel bir bluz vve topuklu ayakkabı ideal olur hem didisinin didisi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gömlek pantolon gibi bir şey sanırım ama bana çok basit geliyor bir düğün için ne bileyim:26: Dayısının torunu onun yakınlar aslında şimdi onlar giyinir süslenir falan

İşte sorun da bu canım ben karar veremiyorum tuhaf gelmiyor değil bana da:26:

Gömlek pantolon gibi bir şey sanırım ama bana çok basit geliyor bir düğün için ne bileyim:26: Dayısının torunu onun yakınlar aslında şimdi onlar giyinir süslenir falan

Yok canım gmlk pantln dye düşünürsen basit kaçar ama dar paça br pantln topuklu ayakkabı şık mnik br portfy çanta hoş olursun. Ama iyi olduğuna inanirsan iyi gözükürsun :)

günaydınn gençlerrrr

bugünn mutluyummm çünküü sonundaa işten çıkacammm inşallah

birazdann patronuma söylicemmmm

işten çıkcam diye bu kadar sevineni de ilk kez gördümm

günaydınnnnn

benim iş ortamını görsen şartları bilsen sende sevinirsin ablaa

tek çalışan benim bütün gün sessiz burası bulunduğum yer giriş pencere yok karanlık maaşım çok düşük hiç bir gelecegim yok mecbur çıkacam evde rahat rahat ders çalışım bir de iş kur kurslarını düşünüyorum ama bilmiyorum işte

bak bu da mantıklı aslında sorarsın kot bluz uygun mu yoksa isteemedeki kıyafeti mi giyeyim, yoksa bana alışveriş yapmak mı istersin diye

Yok canım gmlk pantln dye düşünürsen basit kaçar ama dar paça br pantln topuklu ayakkabı şık mnik br portfy çanta hoş olursun. Ama iyi olduğuna inanirsan iyi gözükürsun :)

Mini canım çok kısa mümkün değil yani Geri gönderir beni eve

selam kızlar topiğinizde benide misafir eder misinizçok sıkıldım da

Hosgeldin canim bir elim burda bi yandanda survivora bakiyorum sen napiyosun

bizim kızlaarrrr neredesiniz çalışkan topikk burası maşallah

hayırlısı olsun o zamannn

Selen neler yaptı sahi aileler gidecek mi belli oldu mu:26:

Aynen öyle canım birde bu sefer beraber uyuduk Dediğiniz gibiymiş valla canım mutluluk o olmalı

oo şekerim gelmişsin dün topiğe sonunda

bizde durum bugün belli olacak canım, annesi arayacak annemi ne zaman müsaitsiniz gibilerinden konuşma yapacak, pazar diyecek annemde tabi babamda tamam derse çok heyecanlıyım :18:

ayrıca şu beraber uyuma işi de pek güzel olmuş, arkadaşınızda kalmayacak mıydınız ki

selen var selen, onu sözleyecegiz daha işimiz çok

oyy ağzından bal damlıyor canım
inşalah yakın zamanda yardımlarınızı bekliyor olacağım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…