Gizem'li Muhabbet Topiği :)

sınav zor sonrası daha zor, tek kpss ile kalsa bari bizde genel kültür genel yetenektn muaflık

durumu olsa..yani hiç bakamıyorum bende o derslere tarihim zaten kötüdür bakalım napıcam..

senin kafan karışık canım gir sen dene en azından ilerde keşke demezsin..belkide senin için kendi işini yapman daha hayırlı olacak, çizginde belki bu yöndedir

bilemeyiz ki

çok haklısın canım da işte siz malesef hepsini bilmek durumunda kalıyorsunuz :26: gerçi düz memurluk için de başvurabiliyorsunuz siz dimi yanlış bilmiyorum :44:

sorma valla kafam çok karışık kpss yi biraz adapazarından kurtuluş için deneyecegim sanırım :44: aslında kendi işim olsun da istiyorum ama adapazarı dışında bi yerde zor, orda da kalmak istemiyorum :44: kafa bi milyon bende

emrah beni bırakıp gitmeseydi ne güzel evlenir sakarya da kalırdım hiç kafam karışmazdı

evet canım o puan türüm yüksek olursa düz memurluk içinde tercih yapabilirm hepsine açığım yani

eğer kalmak istemiyorsan kpss senin için daha mantıklı tabi..başka bi yerde kendi işini kurman için az çok çevren olması lazım o da zman alır..

belki de başka bi sebepten ankaraya da yerleşebilrsin belli mi olur

yaa işte o başka bi sebep olmazsa diye alternatif çözümler bulmaya çalışıyorum yoksa o düşündüğümüz sebep olursa hiç sıkıntım kalmaz

inşallah gönlümüze göre olur selenim yaa şöyle bir fırsat olsa da keşke gelecegimizi bikaç saniyeligine de olsa görebilsek daha bi rahatlardım sanki o zaman

Ooooo kızlar bayağı kaynatmışsiniz
Gizem gebzenin farklı bir yerleşimi var değişik :/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

napıyonnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…