Gizem'li Muhabbet Topiği :)

daha öncede ben burdaydım da senle tanışmadık hemen tanıtım 19 yaşındayım mersinde yaşıyorum ünv sınavlarına hazırlanıyorum :KK1:

hoş buldummm:emir_bebek: görüşmeyeli nasılsınzz :KK53:

Hmm ben yeni geldim canım bende 30 yaşındayım tanıştığımıza memnun oldum...:KK64:

bende memnun oldumm :KK16: baya bir sinirlisiniz heralde avatara bakılacak olursaa:KK1::KK1:

haha :KK70: :KK70: Bende şimdi değiştireceğim zaten 3 günde bir değiştiryorum avatarı sıkılıyorum bakalım eğer onları da beğenmessem bu kalır canım sende söyle beğendiğin olursa :)

haha :KK70: :KK70: Bende şimdi değiştireceğim zaten 3 günde bir değiştiryorum avatarı sıkılıyorum bakalım eğer onları da beğenmessem bu kalır canım sende söyle beğendiğin olursa :)

bende bugün baya bir değiştirdim en son bu hoşuma gitti niyeysee baktıkça gülüyorum :KK1::KK1: uzun bir süre kullanım bunu :KK12::KK12:

bende bugün baya bir değiştirdim en son bu hoşuma gitti niyeysee baktıkça gülüyorum :KK1::KK1: uzun bir süre kullanım bunu :KK12::KK12:

güzel bu klasın senin profiline uymuş bak bakim şimdiki avatrım nasıl daha birsürü deneme yapacağım artık hiçbiri olmassa aynaya vuran kız dursun...

Kızlar merhaba ben gelsemmmm kabul edermisiniz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Eee nasılsın bakalım nasıl gidiyor hayat ?

Çok şükür iyi bir kızım var onunla ilgileniyorum kurslari var kosturmaca ramazandan dolayı zorlaniyorum ama tatlı yorgunluk evliyim ufak tefek sorunlar olsada iyi çok şükür sizlrre eşlik edip konuşmak iyi gelecek :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X