Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Ya geçiyor olması gerek ama bence sekapark durağından bin oradan kalkıyor Hemde daha boş oluyor ayakta kalma
Kocaeli Anadolu Lisesini kasteddiysen yuvacıkta o canım

Gebze-İzmit otobüsüyle geleceğim canım seka durağından geçer mi ki o otobüs

Evet yuvacıktaymış yine aynı yerden oraya giden bir dolmuş otobüs bulabilir miyim

Evet yuvacıktaymış yine aynı yerden oraya giden bir dolmuş otobüs bulabilir miyim

Yuvacık otobüsleri de sanırım seka durağından geçiyor :26::26::26: Gebzeyle pek bağlantım yok ama seka çok merkezi bir yerde eminim geçiyordur. Şoföre dersin seka durağında inmek istiyorum diye

Çalışmadım ya çalışsam fena psikolojide oluyorum da rahatım sıkıntı yok çalışmadığımdan iyi dileklere ihtiyacım var bilmediklerini bildir yapamadıklarını yaptır gibi

Bilmediklerimi bildir, bilmediklerimi attır, attırdıklarımı tuttur

Teşekkürler :)
Bu arada Ayşegül ben yaş 21 Darıca'da ikamet ediyorum :) Üni.den terk ettirildim yeniden üni kaydolma peşindeyim Asker yareniyimm

İrem bende 20ye gireceğim. İzmitteyim. Turizm rehberliği okuyorum. Üni 1. Okumak isteyene Allah kapı açar bir şekilde. Umarım istediğine kavuşursun

ben yokum geçerli bi sebep değil mi

topik açıyımmı askerden dönmelerine son 1 ay diye
yine gelmezsiniz ki gizem açtı bu topiği benim için gelmiycem ötekine diye, siz hiç tın yani küstüm :85:

Gizemcim yarın benim Kocaeli üniversitesinde sınavım varda umuttepe kampüsünde gebze izmitle halk evinde inersem ordan kampüse çıkan otobüsün numarası adı bir şeyi var mı biliyor musun :)

sekapark durağından geçiyor canım izmit otobüsleri, orda inip umuttepe otobüsüne ordan binebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…