Gizem'li Muhabbet Topiği :)

kore dizisi izliyorum mesela hani tavuklar gıdaklarken gırtlaktan bi ses çıkarırlar ya, guğğğğğğğğğğ diye konu ciddi de olsa kahkayı basıyorum resmen:KK9:

Ben zaten oldum olası uzak doğu kültüründen nefret ederim. Çinlilere falan antipati duyuyorum. Nerde ki dillerini öğrenecem :KK53::KK53::KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
gelirsin inadı bırakırsan zaten topik sahibesi de gelmiyoooooooo
gçok geç :KK50: bişey dicem sen esraya benim sesimden bahsetsene biraz çünkü hiç duyamıycak :KK70:
Ben zaten oldum olası uzak doğu kültüründen nefret ederim. Çinlilere falan antipati duyuyorum. Nerde ki dillerini öğrenecem :KK53::KK53::KK53:
ispanyolca iyidir ya, birde italyanca öğrenildimi tamamdır :KK23:

Bende asker topiğinden gelmedim. Burada tanıştık :KK16::KK16::KK16: Şu an ilgimi çekmiyor fakat ileride çekecek :KK25::KK25::KK25:
Biliyorum canim bu topikle derdim yok bizde yaziyoruz burdakileri de seviyorum bizim olayimiz baska :)
üzgünüm gelemem :KK43:
Peki sen bilirsin
gçok geç :KK50: bişey dicem sen esraya benim sesimden bahsetsene biraz çünkü hiç duyamıycak :KK70:

ispanyolca iyidir ya, birde italyanca öğrenildimi tamamdır :KK23:

Neden duyamayacakmisim peki?

Son düzenleme:
Ben izmitliyim :KK3: Umuttepenin kendi hattı var 33 olabilir nette hatırlamıyorum ama önünde umuttepe yazana sor okula çıkıyor musunuz diye :KK52: zaten içerideki öğrenci kalabalığını görünce anlarsın :KK1:

Öyle mi bende Darıca'da yaşıyorum :KK70: Halkevinden geçiyor ama değil mi umuttepeye çıkan otobüs dolmuş :KK70:

Bir de kocaeli anadolu var pazar günüde onun hakkında bir bilgin var mı ?

Öyle mi bende Darıca'da yaşıyorum :KK70: Halkevinden geçiyor ama değil mi umuttepeye çıkan otobüs dolmuş :KK70:

Bir de kocaeli anadolu var pazar günüde onun hakkında bir bilgin var mı ?

Ya geçiyor olması gerek ama bence sekapark durağından bin oradan kalkıyor :KK31: Hemde daha boş oluyor ayakta kalma :KK12::KK12::KK12:
Kocaeli Anadolu Lisesini kasteddiysen yuvacıkta o canım :KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
X