Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Ya geçiyor olması gerek ama bence sekapark durağından bin oradan kalkıyor :KK31: Hemde daha boş oluyor ayakta kalma :KK12::KK12::KK12:
Kocaeli Anadolu Lisesini kasteddiysen yuvacıkta o canım :KK31:

Gebze-İzmit otobüsüyle geleceğim canım seka durağından geçer mi ki o otobüs :KK14:

Evet yuvacıktaymış yine aynı yerden oraya giden bir dolmuş otobüs bulabilir miyim :KK14:

Gebze-İzmit otobüsüyle geleceğim canım seka durağından geçer mi ki o otobüs :KK14:

Evet yuvacıktaymış yine aynı yerden oraya giden bir dolmuş otobüs bulabilir miyim :KK14:

Yuvacık otobüsleri de sanırım seka durağından geçiyor :26::26::26: Gebzeyle pek bağlantım yok ama seka çok merkezi bir yerde eminim geçiyordur. Şoföre dersin seka durağında inmek istiyorum diye :KK31::KK31:

Çalışmadım ya çalışsam fena psikolojide oluyorum da rahatım sıkıntı yok :KK70: çalışmadığımdan iyi dileklere ihtiyacım var bilmediklerini bildir yapamadıklarını yaptır gibi :KK70:

Bilmediklerimi bildir, bilmediklerimi attır, attırdıklarımı tuttur :KK1::KK1::KK1:

Teşekkürler :)
Bu arada Ayşegül ben yaş 21 Darıca'da ikamet ediyorum :) Üni.den terk ettirildim yeniden üni kaydolma peşindeyim :KK70: :KK70: Asker yareniyimm:KK51:

İrem bende 20ye gireceğim. İzmitteyim. Turizm rehberliği okuyorum. Üni 1. Okumak isteyene Allah kapı açar bir şekilde. Umarım istediğine kavuşursun :KK55:

ben yine ne bursası ne istanbulu diycektimm anladım:KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
d.gif
i.gif
l.gif
v.gif
i.gif
n.gif
yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

ben yokum geçerli bi sebep değil mi :KK43:

:KK43: topik açıyımmı askerden dönmelerine son 1 ay diye :KK14:
yine gelmezsiniz ki gizem açtı bu topiği benim için gelmiycem ötekine diye, siz hiç tın yani küstüm :85:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Gizemcim yarın benim Kocaeli üniversitesinde sınavım varda umuttepe kampüsünde gebze izmitle halk evinde inersem ordan kampüse çıkan otobüsün numarası adı bir şeyi var mı biliyor musun :)

sekapark durağından geçiyor canım izmit otobüsleri, orda inip umuttepe otobüsüne ordan binebilirsin :KK34:

X