Gizem'li Muhabbet Topiği :)

psikolojiyi lisedeyken bi ara istemiştim, sonra ezberimin kötü oldugunu fark ettim ve vazgeçtim, mimar oldum

Bilmiyorum ben çok istiyorum sayısalım iyi olsa bende mimar olmak isterdim ama olmayınca olmuyor işte :44:

Bilmiyorum ben çok istiyorum sayısalım iyi olsa bende mimar olmak isterdim ama olmayınca olmuyor işte :44:

yokk yaa mimar olunur mu hiiçç

çok isteyerek geldm ama okulda okurken hep baba sözü dinleyip öğretmen olmadıgıma pişman oldum yapardm da halbuki ben öğretmenligi niye inat ettiysem mimar olacam diye :26:

çok isteyerek geldm ama okulda okurken hep baba sözü dinleyip öğretmen olmadıgıma pişman oldum yapardm da halbuki ben öğretmenligi niye inat ettiysem mimar olacam diye :26:

Neden ki? Mimarlık benim gözüme hep zevkli görünmüştür

çarşıya çıktığında gidiyorum yanına bu hafta çıkmıyor

hımmm, benimki yarın çıkıyor çarşıyaaa kameradan da olsa göreceeeem

öğretmen olsaydın da "isyaaaaeeeeeeeen" diye dolaşırdın hep

okuması çok zevksiz yaaa bide ben hep ofis işinde çalıştım şimdiye kadar, elinde bilgisayar otur çiz dur sıkılıyor insan değişiklik lazım oluyor bazen

Hiç yaşamadım bilmiyorum Allah kolaylık versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…