Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Bana da garip geliyor. İspanyolcaya merakım var Ona yönelebilirim

kore dizisi izliyorum mesela hani tavuklar gıdaklarken gırtlaktan bi ses çıkarırlar ya, guğğğğğğğğğğ diye konu ciddi de olsa kahkayı basıyorum resmen

Son düzenleme:
kore dizisi izliyorum mesela hani tavuklar gıdaklarken gırtlaktan bi ses çıkarırlar ya, guğğğğğğğğğğ diye konu ciddi de olsa kahkayı basıyorum resmen

Ben zaten oldum olası uzak doğu kültüründen nefret ederim. Çinlilere falan antipati duyuyorum. Nerde ki dillerini öğrenecem

Son düzenleyen: Moderatör:
gelirsin inadı bırakırsan zaten topik sahibesi de gelmiyoooooooo
gçok geç bişey dicem sen esraya benim sesimden bahsetsene biraz çünkü hiç duyamıycak
Ben zaten oldum olası uzak doğu kültüründen nefret ederim. Çinlilere falan antipati duyuyorum. Nerde ki dillerini öğrenecem
ispanyolca iyidir ya, birde italyanca öğrenildimi tamamdır

Bende asker topiğinden gelmedim. Burada tanıştık Şu an ilgimi çekmiyor fakat ileride çekecek
Biliyorum canim bu topikle derdim yok bizde yaziyoruz burdakileri de seviyorum bizim olayimiz baska :)
üzgünüm gelemem
Peki sen bilirsin
gçok geç bişey dicem sen esraya benim sesimden bahsetsene biraz çünkü hiç duyamıycak

ispanyolca iyidir ya, birde italyanca öğrenildimi tamamdır

Neden duyamayacakmisim peki?

Son düzenleme:
Ben izmitliyim Umuttepenin kendi hattı var 33 olabilir nette hatırlamıyorum ama önünde umuttepe yazana sor okula çıkıyor musunuz diye zaten içerideki öğrenci kalabalığını görünce anlarsın

Öyle mi bende Darıca'da yaşıyorum Halkevinden geçiyor ama değil mi umuttepeye çıkan otobüs dolmuş

Bir de kocaeli anadolu var pazar günüde onun hakkında bir bilgin var mı ?

Öyle mi bende Darıca'da yaşıyorum Halkevinden geçiyor ama değil mi umuttepeye çıkan otobüs dolmuş

Bir de kocaeli anadolu var pazar günüde onun hakkında bir bilgin var mı ?

Ya geçiyor olması gerek ama bence sekapark durağından bin oradan kalkıyor Hemde daha boş oluyor ayakta kalma
Kocaeli Anadolu Lisesini kasteddiysen yuvacıkta o canım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…