Gizem'li Muhabbet Topiği :)

lunaaaaaaaaaaaa bizim askerlerimiz daha gelmedi la nolmuş yane orada konuşuyorsak orası boş mu kalsın
ben yokum geçerli bi sebep değil mi
Ac bi bak canim disardakiler kotuymus
Konusuruz sende gel
Geeeeeel
topik açıyımmı askerden dönmelerine son 1 ay diye
yine gelmezsiniz ki gizem açtı bu topiği benim için gelmiycem ötekine diye, siz hiç tın yani küstüm :85:

Son düzenleme:
ben yokum geçerli bi sebep değil mi

topik açıyımmı askerden dönmelerine son 1 ay diye
yine gelmezsiniz ki gizem açtı bu topiği benim için gelmiycem ötekine diye, siz hiç tın yani küstüm :85:

Yav hic bi konu kimsenin tapulu malu degil burasi kadinlar klubu ve altinda acilan basliklar var o yuzden gel
Cunku icinde oncelike biz variz asil senin yaptigin tin yani bizi tinlamayip cekip gittin...

Gizemcim yarın benim Kocaeli üniversitesinde sınavım varda umuttepe kampüsünde gebze izmitle halk evinde inersem ordan kampüse çıkan otobüsün numarası adı bir şeyi var mı biliyor musun :)

Eğlenceli gibi ama dil seviyen çok iyi olması lazım ve çeşitli sınavlara girmen gerekiyor. Öyle mezun olunca pat diye olamıyorsun :44:
birden fazla dil avantaj oluyordur o zaman:44: ya da sadece ingilizce mi bilmek lazım? yok ya mantıken çinli, alman vs gelirse sıkıntı olabilir. ay ne bliyim ben
Yav hic bi konu kimsenin tapulu malu degil burasi kadinlar klubu ve altinda acilan basliklar var o yuzden gel
Cunku icinde oncelike biz variz asil senin yaptigin tin yani bizi tinlamayip cekip gittin...
tınlamasaydım bu topik olmazdı, ya da olurdu da vesile ben olmazdım ama neyse

Gizemcim yarın benim Kocaeli üniversitesinde sınavım varda umuttepe kampüsünde gebze izmitle halk evinde inersem ordan kampüse çıkan otobüsün numarası adı bir şeyi var mı biliyor musun :)

Ben izmitliyim Umuttepenin kendi hattı var 33 olabilir nette hatırlamıyorum ama önünde umuttepe yazana sor okula çıkıyor musunuz diye zaten içerideki öğrenci kalabalığını görünce anlarsın

birden fazla dil avantaj oluyordur o zaman:44: ya da sadece ingilizce mi bilmek lazım? yok ya mantıken çinli, alman vs gelirse sıkıntı olabilir. ay ne bliyim ben

Az bilindik ya da bir dilin az rehberi varsa o dilde rehber alımı çok oluyor. Öğrenmesi zor diller. Japonca, Çince, İspanyolca vs. gibi Onlara yönelmek gerek. İngilizce zaten çok rehber var. Onu artık dilden bile saymıyorlar

Tamam bu topikte guzel birsuru sevdigimiz tanistigimiz insanlar var ama biz ilk asker topiginde tanistik o konunun buyusu ve icinde konusunlar farkli boyutta olabiliyor sonucta burdaki herkes asker beklemiyor yaptigimiz muhabbetler ilgilerini cekmez. Bu yuzden seni orayada bekliyorum..........

umuttepe yazıyor genelde üstlerinde:44:

Bende asker topiğinden gelmedim. Burada tanıştık Şu an ilgimi çekmiyor fakat ileride çekecek

ispanyolca ve italyanca çok hoşuma gider benim mesela çince, japonca, korece gibi diller çok komik geliyor bana

üzgünüm gelemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…