Gizem'li Muhabbet Topiği :)

yanlız değilsin kuzum aynı bendee ben aramadıkca aramazlar hep ben ararımm :KK14::KK14::KK14:
kuzenler hariç :KK14:

kuzenlerimde işe yaramaz hepsi ayrı havadan :KK14:
ya bende sorun var yada onlarda anlamadım:KK19::KK19: dedikoducu olsan fesat olsan kötü olsan çok çevren olurr ama kesinn. biz iyiyiz yaa hep iyi düşünürüz ondan kimse yok etrafımızda bencee:KK14::KK14:

kızzzz delii napcann:KK1::KK1::KK1:

yok kız aksine ben ne zmandır vantilatörle yatıyorum böyle sıfır kollu sortla falan ama o yorgana sarılıcam illa bacak arama falan alıcam deyse uyuyamam :KK70:
hatta baya büyük bi yastık diktim gecen gün ona sarılıyorum simdi :KK70:

yok kız ben üşüdüğümden :KK60::KK60:

kuzenlerimde işe yaramaz hepsi ayrı havadan :KK14:
ya bende sorun var yada onlarda anlamadım:KK19::KK19: dedikoducu olsan fesat olsan kötü olsan çok çevren olurr ama kesinn. biz iyiyiz yaa hep iyi düşünürüz ondan kimse yok etrafımızda bencee:KK14::KK14:

aynen ya kötü olman gerekiyor nedense hep iyi niyetimizdende bizi yaralıyorlar :KK14::KK14::KK14:

Benim içim yandı sıcaktan:KK52:

Yaa ne kadar güzeeeeeeeeeel:KK16:
Bende asker yolu bekliyorum işte bende işte 3 aydır yüzünü göremiyorum kameradan bile bende bende bende :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Oyy kıyamam yaaa :KK14::KK14::KK14:
benimki de gidicek diye zaten yoksa böyle şeylere malesef pek vaktimiz olmuyo işten çıkıcak anca öyle :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Az kalmış ama canım gelince hepsinin acısını çıkart :KK8::KK8:

Oyy kıyamam yaaa :KK14::KK14::KK14:
benimki de gidicek diye zaten yoksa böyle şeylere malesef pek vaktimiz olmuyo işten çıkıcak anca öyle :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Az kalmış ama canım gelince hepsinin acısını çıkart :KK8::KK8:

Vicdan yap diye yaptım hehehehehe
Doğru seninkide gidecekti ağustosta yapın tabii yapııın:KK16:

X